www.Stylefantasy.gr

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

emphasy
Honorary Member

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από emphasy » 06 Οκτ 2005 21:20

Δεν σου επιτήθομαι, αλλά εσυ τι χώνεσαι, κάποια λογικά ή παράλογη εξήγηση θα υπάρχει! :)

Michelle

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από Michelle » 06 Οκτ 2005 21:22

Επειδή είμαι περίεργη! Εσύ τι πρόβλημα έχεις? :P

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από cordis » 06 Οκτ 2005 21:39

έχεις πρόβλημα που βάζει link στο freestuff;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Michelle

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από Michelle » 06 Οκτ 2005 21:41

Oχι βρε cordis, απλά με παραξένεψε που το επέτρεψε ο πελάτης, τόσο κακό είναι που ρωτάω??

emphasy
Honorary Member

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από emphasy » 06 Οκτ 2005 21:48

Και εμένα με παραξενεύουν πολλά, αλλά δεν λέω τπτ, πχ όπως γιατί ένα τόσο σοβαρό φόρουμ σαν το δικό σου έχει ένα τόσο διασκεδαστικό λογότυπο ; αλλά επιδεί δεν θέλω να το οφτοπικιάσουμε απάντα με PM! :)

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από KGP » 06 Οκτ 2005 21:51

heheheheheheehheheehhehehehehehehe kai meta ego eime o kakos.....
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Michelle

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από Michelle » 06 Οκτ 2005 21:55

Εγώ οταν έχω απορίες συνηθίζω να ρωτάω, αν η αφ για οποιοδήποτε λόγο δεν θέλει να απαντήσει δεν νομίζω να έχει πρόβλημα να το πει.
Όσον αφορά το site μου, είσαι τελείως offtopic. Εκτός αυτού, αν δεν κάνω λάθος δεν μου έκανες κάποια ερώτηση αλλά το έφερες την απορία ως παράδειγμα αρα δεν έχω κανένα λόγο να στη λύσω αφού ούτε καν μου την έθεσες. Καληνύχτα.

KGP δεν κατάλαβα το σχόλιο σου. Μια απορία μου έθεσα στην αφ, εντελώς καλοπροαίρετα και άλλος νόμισε οτι στρέφομαι ενάντια του fs, άλλος οτι στρέφομαι ενάντια στην af, άλλος δεν ξέρω κι εγώ τι.
Ε ποιός είναι λοιπόν ο περίεργος που τα παίρνει όλα στραβά???

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από Figaro » 06 Οκτ 2005 22:59

Genika einai simpathitiko to site alla tha pw kai merika meionektimata pou paratirisa.

- Den iparxei ena link prin to intro gia na ginei skip to flash
- H mousiki sto flash kovete apotoma kai me kanei redirect se alli selida
Nomizw pws tha itan kalitera o episkeptis na pataei to eisodos xwris redirects.
- To style valto se ena css kai oxi sto HTML sou.
Hdh vlepw exeis kanei copy ta headers apo to meditours kai iparxei to css path, opote einai efkolo na dimiourgiseis to file kai to style pou thes.
- To menu panw einai poli mounto kata ti gnwmi mou, isws xriazete kapio hover kai ligo pio megalo text (kai mpara).
- To menu twn proiontwn isws tha fenotan kalitera me align sta aristera.
- Den kserw an uparxoun proionta sto site alla emena oles tis selides pou exeis mesa sto frame mou tis dixnei san "The page cannot be found"

Άβαταρ μέλους
MichalisS
Honorary Member

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από MichalisS » 06 Οκτ 2005 23:54

Αυτό βγάζει και σε 'μένα αλλά λέω για να μην πει κανείς τίποτα για κάτι τόσο προφανές μάλλον ο υπολογιστής μου θα κάνει τα μαγικά του πάλι! :P

Άβαταρ μέλους
Pixelatorios
Επικοινωνία:

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από Pixelatorios » 07 Οκτ 2005 01:31

af έγραψε:το flash intro αρέσει στον πελάτη οπότε δεν μπορώ να το βγάλω, οσο αναφορά την δράση τι ακριβώς εννοείς;
Η έννοια τις δραστηροποίηση σε μια σελίδα σημαίνει απλά να μην είναι βαρετή.
πχ. τοποθέτησες την γραμματοσειρά στην μέση,
όπως και το κάδρο με το εικονίδιο το οποιο έχει
πάλι το ίδιο logo και επάνω ( 2x κάθετα logos σε μια σελίδα φαίνεται....xmm! :roll: ).
Μην ξεχνάς ότι το κεντράρισμα από fotos, text κτλ,
δεν προχωράει στην εποχή μας.

Εγώ θα σου συνιστούσα να έβγαζες το εξωτερικό κάδρο
και να αφήσεις την σελίδα ελεύθερη... και πρόσθεσε στην
αρχική σελίδα περισσότερα θέματα από τον πελάτη σου.

filika
pixelatorios
motion. web. print. designer

Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από af » 07 Οκτ 2005 19:16

Λοιπόν 1ον να απαντήσω στην Michelle τα sites που έχουν μπει στην σελίδα των link είναι δικά μας δηλ. τα έχω δημιουργήσει εγώ, αν και είναι άσχετα με το αντικείμενο, θεωρώ το ότι είναι καλό να αλληλουποστηρίζονται όλοι αυτοί, πέρα απο πελάτες ειναι και φίλοι, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά και να υπήρχε όλοι γνωρίζουμε ότι το να αλληλουποστηρίζονται οι σελίδες είναι καλό και για τις μηχανές, όσο για το freestuff είναι καθαρά δική μου επιλογή το να το προσθέτω, γιατι το βλέπω σαν κάτι δικό μου, αν θέλετε να το ακούσετε και αλλιώς το fs το αγαπάω, έμαθα πολλά μέσα απο αυτό και μέ έχει βοηθήσει πολύ, είναι το μόνο forum που με κρατάει μέλος (είτε γιατί είναι οι άνθρωποι, τα θέματα, ούτε εγώ ξέρω γιατί) επίσης γνωρίζω τις θέσεις του fs στο internet & πάνω κάτω τα στατιστικά του, και είναι ένα αξιόπιστο site γιατι να μην βάλω σύνδεσμο ένας που μπορει να μην το γνωρίζει ίσως να του κινήσει την περιέργεια να μπει.
Δηλ. όταν ένας πελάτης της χαρούλας ενοικιάσει αυτόκίνητο απο την aventura θα χαλάσει την aventura ή το αντίστροφο.
Πελάτες, πελάτες αλλα την σελίδα εγώ την δημιουργώ και έχω και δικαίωματα πάνω της. :P
Όσες σελίδες και να δημιουργήσω θα υπάρχουν οι σύνδεσμοι σε όλες.
Γιατί λέω πχ αν το fs έβαζε ένα σύνδεσμο απο τα sites που έχω δημιουργήσει θα ρώταγα και γιατί;
Χαρούλες θα έκανα :lol:
Έχουν τίποτα να χάσουν απο τα Links, πιστεύω πως όχι αντίθετα να κερδίσουν έχουν μόνο.
Πχ το meditours έιναι ένα site με 90 σελίδες που πάει πολύ καλά στατιστικά και έχει πολύ κόσμο.
Γιατί ο άλλος να μην δεί και κάτι διαφορετικό μέσα σε αυτό, ή και κάτι που μπορεί να έψαχνε.
Τέλος πάντων τώρα όσο αναφορά την σελίδα.
Έχετε δίκιο για τις παρατηρήσεις όσο αναφορά το skip intro, ίσως δεν βλέπετε τα frames στον firefox γιατί σε αυτόν το browser ούτε εγώ τα βλέπω δεν ξέρω γιατί.
Για τα 2 logos συμφωνώ θα το αλλαξω, τώρα όσο για το κεντράρισμα του κειμένου απλά δεν μου καθόταν καλά στο μάτι, το είδα και αλλιώς και μου άρεσε πιο πολύ στο κέντρο.
όσο αναφορά τα θέματα θα προστεθούν και κείμενα αν εμπλουτιστεί η σελίδα.
Αν αφήσουμε τον σχεδιασμό της σελίδας σαν προιόντα σας αρέσουν δηλ. σαν υποψήφιοι πελάτες που ψάχνετε τέτοια αντικείμενα, σας αρέσει, αυτό με ενδιαφέρει περισσότερο.

Ευχαριστώ
εκ των προτέρων.

Πάω να παίξω ΕΤ τώρα cu later...kisses :P:P

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από Figaro » 07 Οκτ 2005 20:09

Αν αφήσουμε τον σχεδιασμό της σελίδας σαν προιόντα σας αρέσουν δηλ. σαν υποψήφιοι πελάτες που ψάχνετε τέτοια αντικείμενα, σας αρέσει, αυτό με ενδιαφέρει περισσότερο.
De fenonte ta proionta !!
Mpika na to dw kai me Opera (ekei fenonte) kai to text tou menu aristera feneta asxima, merikes grammes peftoun panw sto text tou menu.
Kai me Opera omos yparxoun lathoi, otan pataw sti (px.) 3h fotografia me girnaei mono tou pisw sti 1h meta apo 2-3 defterolepta.

Άβαταρ μέλους
MichalisS
Honorary Member

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από MichalisS » 07 Οκτ 2005 20:32

Πέστο καθαρά Αφροδίτη, για 'μένα μένεις στο Freestuff! :P

Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από af » 08 Οκτ 2005 00:01

:lol: @ MartozoC :P
Figaro να σου πω την αλήθεια με Opera δεν το έχω κοιτάξει, το μόνο που δεν θα φανεί είναι το photo album με τους άλλους browser, αφου τα υπόλοιπα είναι κείμενα και κελιά γιατί δεν φαίνονται καλά, δεν καταλαβαίνω τέλος πάντων θα δώ τι μπορώ να κάνω...anyway.....ευχαριστώ figaro.

Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

www.Stylefantasy.gr

Δημοσίευση από af » 08 Οκτ 2005 00:10

figaro....δεν το βλέπεις με ΙΕ να μου πεις την γνώμη σου ....:lol: ζητάω πολλά ε; :P :P :P

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες