CS2 ελληνικό patch

Βοήθεια και προτάσεις για το καλύτερο πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας, και γραφικών.

Συντονιστές: Super-Moderators, Graphics Moderators

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
joia
Επικοινωνία:

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από joia » 19 Οκτ 2005 17:50

Βρήκα αυτό στο google "For the first time, Greek users will have the possibility to use all major applications of the ... InDesign CS2, Greek version or Photoshop CS2, Greek version.
https://rendezvous.winsoft.fr/ patches/index.php?id_patch=7 - 4k - Αποθηκευμένη Σελίδα - Παρόμοιες σελίδες"
Δεν μπορώ όμως να κατεβάσω τίποτε. Μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος? :roll:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από cordis » 24 Οκτ 2005 01:02

πρώτα πρέπει να κάνεις Register το Photoshop που έχεις...
http://www.winsoft.fr/Registration
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

npsailas
Επικοινωνία:

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από npsailas » 21 Νοέμ 2005 19:34

ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΜΗ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΧΡΗΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΩΡΕΑΝ ΔΟΚΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ.ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ

Michelle

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από Michelle » 29 Νοέμ 2005 06:35

Άχρηστο το photoshop? :o :o :o

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από patriot » 29 Νοέμ 2005 11:50

Michelle έγραψε:Άχρηστο το photoshop? :o :o :o
Θες και την δική μου γνώμη; ΝΑΙ!!
1) Για όποιον γράφει με πολυτονικά....
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από manolism » 29 Νοέμ 2005 12:49

patriot έγραψε:
Michelle έγραψε:Άχρηστο το photoshop? :o :o :o
Θες και την δική μου γνώμη; ΝΑΙ!!
Τι εννοείς ΝΑΙ!!

Αν θες να προγραμματίσεις.
Αν θες να ψήσεις μπιφτέκια.
Αν θες να βγεις βόλτα μαζί του.
Αν θες να το σκεπάσεις με κουβέρτα.
Αν αν αν αν ....

Τότε ΝΑΙ το παραδέχομαι είναι άχρηστο

Αν όμως ξέρεις να το χρησιμοποιείς για να φτιάχνεις και να επεξεργάζεσαι εικόνες, τότε έχω ακούσει ότι είναι καλούτσικο πρόγραμμα.

:question: :question: :question: :question:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από cordis » 29 Νοέμ 2005 13:06

Μη πιάνουμε πάλι τέτοιες συζητήσεις..
Οι φίλοι του paintshop λένε άχρηστο το photoshop και τούμπλαλιν.
Οι φίλοι του fire fox λένε άχρηστο τον Internet Explorer και τούμπλαλιν.
Αυτοί που ξέρουν λένε άχρηστο το VB και αυτοί που δεν ξέρουν το phpBB..

Απλά τα πράγματα... :P :lol:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από manolism » 29 Νοέμ 2005 14:31

Μα δεν έγινε καμμία αντιπαράθεση με άλλο πρόγραμμα ούτε και υπήρχαν επιχειρήματα.

Michelle

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από Michelle » 29 Νοέμ 2005 17:47

Cordis το κόλλημα που έχεις αποκτήσει τελευταίως με το vBulletin πιο πολύ σε κόμπλεξ μου κάνει... Κάτσε λίγο και παρατήρησε τη συμπεριφορά σου, σπαμάρεις κάθε θέμα με το κόλλημα αυτό. Νταξει αμα θες να βγάλεις το phpBB καλύτερο απο το vB καντο αλλά κι εσύ ο ίδιος θα ξέρεις οτι είναι γελοιότατο αυτό που λες. Δεν μπορείς απλά να τελείωσεις αυτή την ιστορία? Για όνομα, admin είσαι εδω πέρα και συμπεριφέρεσαι σαν 10χρονο παιδάκι! Έλεος!

Άβαταρ μέλους
ledraweb
Honorary Member

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από ledraweb » 29 Νοέμ 2005 18:09

Εγώ σου λέω, πάρε ενα δωρεάν admin demo και ψάξτο μόνος σου. Μιλάμε για τη μέρα με τη νύχτα (για μένα τουλάχιστον). Προσωπικά το vBulletin το θεωρώ ΚΟΡΥΦΑΙΟ, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ, ΥΠΕΡΟΧΟ (λολ ουτε να με είχαν βάλει στο marketing ). Το invision μου φαίνεται πολύ πιο πρόχειρο.
Ενδιεικτικά στο admincp demo κοιταξε
-Το style manager
-To plugin/product manager
-To phrase manager
που τα θεωρώ φοβερά βολικά και αμφιβάλλω αν έχει τέτοια το invision (σε ένα hack για invision που είχα δει η μετάφραση γινόταν απο χωριστό αρχείο!! Όπως και η εμφάνιση).
Επίσης το vBulletin είναι πολύ πιο εύκολο να το τροποιποιήσεις, ακόμα και σε επίπεδο κώδικα, γράφοντας δικά σου plugins/products (για να φανταστεις εδώ εγώ κι εχώ πάρει rank Coder στο vbulletin.org ).

Γενικά στο vBulletin δεν υπάρχει καμία προχειρότητα, είναι προσεγμένο στην εντέλεια και θα το δεις και μόνος σου. Επίσης έχει φοβερό support (σου απαντάνε μέσα σε 1-2 ώρες) αλλά αν έχεις κάνει αλλάγες στο source code επίσημα δεν έχεις support (αν και με το 3.5 και το νέο σύστημα με τα plugins/products δεν χρειάζονται και πολλά hacks source code modification).

Aαααχ θα μπορούσα να γράφω για το vBulletin επι ώρες είναι το αγαπημένο μου θέμα

Ελπίζω να τα πούμε σύντομα στο vbulletin.org!!
Michelle, τα πιο πάνω, δικά σου, λόγια τι νομίζεις ότι δείχνουν; Κόλλημα ή κόμπλεξ;

Το 'συμπεριφορά 10χρονου' όσο κι μπαίνω στον πειρασμό να το σχολιάσω δεν θα το κάνω γιατί νοιώθω ότι δεν έχω το δικαίωμα.

Ελπίζω να με καλύψει άλλος... :-? :wink:
None Of Us Is As Smart As All Of Us!!!

Εικόνα

spookyb52
Επικοινωνία:

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από spookyb52 » 29 Νοέμ 2005 19:10

χα! καλά το είχα σκεφτεί ότι ο cordis είναι spammer αλλά δέν το έλεγα από το φόβο αντιδράσεων μερικών φανατικών :evil:

:arrow: ΚΑΝΤΕ ΤΟΝ ΒΑΝ!

:idea: Πάω να φτιάξω σημαία για το κίνημα!
Life is like a fast car on an icy road. Brakes don't work, yes I know it, but I step on the gas
Garage punk | Rockabilly | Rock 'n' Roll | Stoner

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από manolism » 29 Νοέμ 2005 20:05

Michelle έγραψε:Cordis το κόλλημα που έχεις αποκτήσει τελευταίως με το vBulletin πιο πολύ σε κόμπλεξ μου κάνει... Κάτσε λίγο και παρατήρησε τη συμπεριφορά σου, σπαμάρεις κάθε θέμα με το κόλλημα αυτό. Νταξει αμα θες να βγάλεις το phpBB καλύτερο απο το vB καντο αλλά κι εσύ ο ίδιος θα ξέρεις οτι είναι γελοιότατο αυτό που λες. Δεν μπορείς απλά να τελείωσεις αυτή την ιστορία? Για όνομα, admin είσαι εδω πέρα και συμπεριφέρεσαι σαν 10χρονο παιδάκι! Έλεος!
Ο καθένας έχει μία προσωπική άποψη και δεν μπορείς να τον χαρακτηρίζεις γι' αυτήν. Εσύ είσαι δικηγόρος του VB;
Εγώ σου λέω, πάρε ενα δωρεάν admin demo και ψάξτο μόνος σου. Μιλάμε για τη μέρα με τη νύχτα (για μένα τουλάχιστον). Προσωπικά το vBulletin το θεωρώ ΚΟΡΥΦΑΙΟ, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ, ΥΠΕΡΟΧΟ (λολ ουτε να με είχαν βάλει στο marketing ). Το invision μου φαίνεται πολύ πιο πρόχειρο.
Ενδιεικτικά στο admincp demo κοιταξε
-Το style manager
-To plugin/product manager
-To phrase manager
που τα θεωρώ φοβερά βολικά και αμφιβάλλω αν έχει τέτοια το invision (σε ένα hack για invision που είχα δει η μετάφραση γινόταν απο χωριστό αρχείο!! Όπως και η εμφάνιση).
Επίσης το vBulletin είναι πολύ πιο εύκολο να το τροποιποιήσεις, ακόμα και σε επίπεδο κώδικα, γράφοντας δικά σου plugins/products (για να φανταστεις εδώ εγώ κι εχώ πάρει rank Coder στο vbulletin.org ).

Γενικά στο vBulletin δεν υπάρχει καμία προχειρότητα, είναι προσεγμένο στην εντέλεια και θα το δεις και μόνος σου. Επίσης έχει φοβερό support (σου απαντάνε μέσα σε 1-2 ώρες) αλλά αν έχεις κάνει αλλάγες στο source code επίσημα δεν έχεις support (αν και με το 3.5 και το νέο σύστημα με τα plugins/products δεν χρειάζονται και πολλά hacks source code modification).

Aαααχ θα μπορούσα να γράφω για το vBulletin επι ώρες είναι το αγαπημένο μου θέμα

Ελπίζω να τα πούμε σύντομα στο vbulletin.org!!
Εδώ δηλαδή πως πρέπει να σε χαρακτηρίσουμε;

Michelle

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από Michelle » 29 Νοέμ 2005 20:23

Eγώ κατέστησα σαφές οτι επρόκειτο για προσωπική άποψη. Και στην τελική, δεν είμαι admin εδω πέρα.

Άβαταρ μέλους
ledraweb
Honorary Member

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από ledraweb » 29 Νοέμ 2005 20:57

Michelle έγραψε:Eγώ κατέστησα σαφές οτι επρόκειτο για προσωπική άποψη.
:think: άρα όταν μιλάμε για σένα λέμε προσωπική άποψη ενώ όταν μιλάμε για τους άλλους λέμε κόμπλεξ... Χμ.. :snooty:
Michelle έγραψε:Και στην τελική, δεν είμαι admin εδω πέρα.

Η δύναμη που προσφέρει η γραμμούλα κάτω από το όνομα χρήστη στο freestuff δεν, νομίζω να, ισχύει... Αν θέλεις να κάνεις κάτι κάν' το. Αλλά ειλικρινά, αναρωτιέμαι τι μπορεί να θέλεις να κάνεις που να πρέπει να είσαι διαχειριστής για να το κάνεις... ( :question: )
None Of Us Is As Smart As All Of Us!!!

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

CS2 ελληνικό patch

Δημοσίευση από manolism » 29 Νοέμ 2005 21:21

TTOPPOUZOS έγραψε:... Αλλά ειλικρινά, αναρωτιέμαι τι μπορεί να θέλεις να κάνεις που να πρέπει να είσαι διαχειριστής για να το κάνεις... ( :question: )
Να μας κάνει BAN όλους και μετά να διαγράψει όλη την ΒΔ του FS.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Adobe Photoshop, illustrator”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης