ηλεκτρονικό εμπόριο

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Gizmoteck

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από Gizmoteck » 28 Οκτ 2005 12:10

εδώ και αρκετούς μήνες έχω δημιουργήσει μία σελίδα για την εταιρία που εργάζομαι. Όλη η δουλειά είναι βασησμένη σε OScommerce και mySQL. Είμαι αρχάριος το παραδέχομαι και για αυτό θα ήθελα προτάσεις και υποδείξεις για το πως θα την κάνω καλύτερη και ποιό ασφαλής για τις συναλλαγές. Η σελίδα βρίσκεται στο http://www.e-pcshop.gr . Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από KGP » 28 Οκτ 2005 12:25

katarchi to landpage pou dineis pou tinchanei na einai kai intro page kalo tha itan na min eiparchei.

episeis ta poli blah blah text pou einai pano apo tin parousiasi proionton genika den einai sosto eidika gia eshop opou prepei na kateuthini ton melonta pelati kateuthian se toulachiston ena impulse buy ....opote first 500pixels prepei na einai oso pio enimerotika kai choris prologous makroskelis

auta pros to paron epifilasomai gia argotera

pantos gia "archarios" mia chara (an kai den echo "dokimasei" poli to site)
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Gizmoteck

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από Gizmoteck » 28 Οκτ 2005 12:56

KGP έγραψε:katarchi to landpage pou dineis pou tinchanei na einai kai intro page kalo tha itan na min eiparchei.

episeis ta poli blah blah text pou einai pano apo tin parousiasi proionton genika den einai sosto eidika gia eshop opou prepei na kateuthini ton melonta pelati kateuthian se toulachiston ena impulse buy ....opote first 500pixels prepei na einai oso pio enimerotika kai choris prologous makroskelis

auta pros to paron epifilasomai gia argotera

pantos gia "archarios" mia chara (an kai den echo "dokimasei" poli to site)
χίλια ευχαριστώ KGP .. το κακό είναι οτί το φτιάχνω και το συντηρώ μόνος μου. ΔΕΝ είναι η βασική μου απασχόληση γιατί το boss μου δεν μου αφήνει χρόνο να ασχοληθώ εξ ολοκλήρου με αυτό. θα προσπαθήσω να διορθώσω αυτά που μου είπες και να δω και όπως είπαμε προτάσεις δεχόμαι όσο ποιο άσχημα τα σχόλια ακόμη καλύτερα για να μαθαίνω .. hit me ppl ! hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από KGP » 28 Οκτ 2005 12:59

etimase kai ena datafeed kai dosto sta paidia sto skroutz.gr na se valoun
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από Figaro » 28 Οκτ 2005 13:00

Egw tha se simvouleva, se periptwsi pou "to boss" sou thelei na poulisei kai online na epikinwnisei me kapion epaggelmatia.

Gizmoteck

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από Gizmoteck » 28 Οκτ 2005 13:01

KGP έγραψε:etimase kai ena datafeed kai dosto sta paidia sto skroutz.gr na se valoun
will do ! .. ty :) άντε να δούμε αυτό πως το κάνουμε τώρα :idea:

Gizmoteck

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από Gizmoteck » 28 Οκτ 2005 13:04

Figaro έγραψε:Egw tha se simvouleva, se periptwsi pou "to boss" sou thelei na poulisei kai online na epikinwnisei me kapion epaggelmatia.
βάλτα κάτω: OScommerce, MySql .. τζαμπέ. Τι άλλο να πώ; όπως επείσης είναι και ένα καλό project για να τρίψω την μούρη μου. :-?

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από KGP » 28 Οκτ 2005 13:40

pio epaggelmatia re si figaro...pali gia grinia echeis oreksei vradiatika?

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από cordis » 28 Οκτ 2005 20:19

καλύτερα να αφαίρεσης την welcome screen.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από cordis » 28 Οκτ 2005 20:20

χωρίς τηλέφωνα επικοινωνίας και χωρίς αναφορά φυσικής διεύθυνσης μη περιμένεις να δεχθείς παραγγελίες.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
mpalarinas
Επικοινωνία:

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από mpalarinas » 28 Οκτ 2005 20:34

Σωστός ο cordis.Υπάρχει ένα link για επικοινωνία αλλά καμία σχέση με παραγγελίες.Αμεσα φίλε Gizmoteck τα τηλέφωνα για παραγγελίες
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από cordis » 28 Οκτ 2005 20:39

κάπου τα είδα τα τηλέφωνα τελικά.. αλλά τα θέλει και στο επικοινωνία.. ;) μαζί με την διεύθυνση...
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
mpalarinas
Επικοινωνία:

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από mpalarinas » 28 Οκτ 2005 21:07

Γενικά να ναι πιο ευδιάκριτα στο μάτι.
Εικόνα

Michelle

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από Michelle » 28 Οκτ 2005 23:26

Βρε παιδιά αφήστε τον τον άνθρωπο! Αφού το boss του το ανέθεσε σε αυτόν τότε κακό του κεφαλιού του αν δεν το κάνει καλά. Άλλωστε πως θα γίνει κάποιος επαγγελματίας αν όλοι τον απορρίπτουν για κάποιον "επαγγελματία"?
Και πως ορίζεται ο επαγγελματίας σε αυτό τον τομέα στην ελλάδα? Δεν υπάρχει κάνένα πτυχίο της προκοπής. Μόνο κάτι παρακμιακά ΙΕΚ δίνουν πτυχία, που όλοι ξέρουμε πόσο "δύσκολο" είναι να πάρεις "πτυχίο" εκεί.
Κάτω τα χέρια απο τον Gizmotek! :D

Άβαταρ μέλους
mpalarinas
Επικοινωνία:

ηλεκτρονικό εμπόριο

Δημοσίευση από mpalarinas » 29 Οκτ 2005 00:52

Michelle έγραψε:Βρε παιδιά αφήστε τον τον άνθρωπο! Αφού το boss του το ανέθεσε σε αυτόν τότε κακό του κεφαλιού του αν δεν το κάνει καλά. Άλλωστε πως θα γίνει κάποιος επαγγελματίας αν όλοι τον απορρίπτουν για κάποιον "επαγγελματία"?
Και πως ορίζεται ο επαγγελματίας σε αυτό τον τομέα στην ελλάδα? Δεν υπάρχει κάνένα πτυχίο της προκοπής. Μόνο κάτι παρακμιακά ΙΕΚ δίνουν πτυχία, που όλοι ξέρουμε πόσο "δύσκολο" είναι να πάρεις "πτυχίο" εκεί.
Κάτω τα χέρια απο τον Gizmotek! :D
Βρε συ για το καλό του το πάμε.Αλλιώς είναι όταν δεις κατευθείαν τα τηλέφωνα και αλλιώς να ψάχνεις.Θα σου φύγει πιο γρήγορα ο πελάτης αν ψάχνει.Δεν τα λέμε από κακία.Εξάλλου την γνώμη μας ζήτησε. :wink:
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες