Θέλω την γνώμη σας για το site αυτο

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
p-gr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από p-gr » 30 Οκτ 2005 21:51

Sto proto h idia etereia exei ena kalytero gia thn ergasia, auto pou evales esy einai gia anazhthsh montelon oxi gia ergasia

agapite moy soy apantisa se ayto poy eipes kai soy anefera oti den einai H idia eteria toy exei ta script ayta

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 30 Οκτ 2005 21:59

Dhladh thes na mas peis oti agorases ta scripts? Nomizeis oti tora eidame fos kai mphkame? Otan feiakseis kati diko sou me poly xara na sto sxoliasoume.. nulled scripts den ta sxoliazoume giati kapoioi alloi ekanan thn douleia gia sena..
Οι πάνες και οι πολιτικοί πρέπει να αλλάζονται συχνά για τον ίδιο λόγο...

Άβαταρ μέλους
p-gr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από p-gr » 30 Οκτ 2005 22:08

aaaaa kala moy fenete filemoy oti exeis ksefigi ligo H moy fenete ?? eipa ego poy8ena oti to ekana prosopika ego ?? Ektos an ekana la8os kai zitisa tin gnomi sas se la8os forum kai oti edo sxoliazete mono ta site poy exete-exoyme ftiaksi me prosopiki ergasia apo thn arxi mexri thn teleftea ?>

tote zito signomi den to hksera ...
Καταστήματα Online www.fleamarket1.com
What's New Here? www.collector-gr.info

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 30 Οκτ 2005 22:17

p-gr έγραψε:exeis dikio se auto alla anefera oti ta xromata kai eikones einai proxires aloste tora ma8eno na ftiaxno kodikes kai na alazo kapio kodika
Nai exo ksefygei teleios.. Poion kodika allakses? thn lang? auto eleipe na mas eleges oti to ekanes esy..

Edo sxoliazoume (toulaxiston ego) tis douleies pou kanei o kathenas (dikes tou h open source) kai oxi kapoion kodika pou ton efeiaksan kati m..kes san emas gia epaggelamtikh xrhsh kai vrethikan kapoioi "eksypnoi" kai ton espasan gia na ton moirasoun kai na ton paroun kapoioi san esena kai na mas zhtane thn gnomh tous.. An anoiges to info arxeio tou palikariou pou to espase tha diavazes oti o kodikas einai gia morfotikous logous kai oxi gia na ton kaneis site.. Polloi einai experts aythn thn stigmh xrhsimopoiontas nulled scripts alla emathan apo auta den ta xrhsimopoihsan.. etsi loipon kai ego sou leo oti auta na ta vlepeis monos sou kai na mhn mas zhtas gnomh giati kapoioi edo mesa zoun apo auta..

Άβαταρ μέλους
p-gr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από p-gr » 30 Οκτ 2005 22:51

filemoy mpori na exeis dikio se ayto poy les den antilego .. ontos ta script ta agorasa mono kai mono gia na arxiso na ma8eno .Alla nomizo oti den fteo ego se ayto to problima soy-sas . Oste na moy epiti8ese me auton ton tropo les ki ego eimai autos poy soy ekane to kako .. Gia mena sto simio poy eimai ( to na alakso mia eikona H na alakso xromata akoma-akoma kai na pros8eso ena parapano link ) einai kator8oma .kai den prospa8o na kano ena site gia na to ekmetalefto
Καταστήματα Online www.fleamarket1.com
What's New Here? www.collector-gr.info

Michelle

Δημοσίευση από Michelle » 02 Νοέμ 2005 06:22

Τι είναι βρε παιδιά τα nulled scripts? :-?

edit: Άκυρο, δεν ειχα διαβάσει τη 2η σελίδα :)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες