PcBoX.Gr

Γράψτε τις Ανακοινώσεις και τα Δελτία Τύπου σας και ενημερώστε μας για τις νέες υπηρεσίες σας.

Συντονιστής: Super-Moderators

ventetas

PcBoX.Gr

Δημοσίευση από ventetas » 03 Νοέμ 2005 04:56

cdhyper: Πόσο μάγκας και πανέξυπνος μπορεί να είσαι ρε μάγκα μου???
Ένα μικρό παιδάκι με πολύ αναπτηγμένο το αίσθημα του ΕΞΥΠΝΟΥ...
Μία ερώτηση!!! ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ????
Να σου πώ εγώ τι είσαι ??
Ενάς ανώριμος τύπος ο οποίος έχει την μύτη του επάνω απο το κεφάλι...
Πραγματικά εάν σε είχα μπροστά μου θα σε έσπαζα σαν ΠΡΑΣΟ ρε αχρήστε.. Άνθρωποι σαν εσένα δέν πρέπει να υπάρχουνε...
Παιδάκι...!!! Το δικό σου το site είναι καλύτερο? Δέν σου έμαθαν ΚΟΤΖΑΜ φιλόσοφο ότι όταν ξεκινάς μία λέξη βάζεις ΚΕΦΑΛΑΙΟ γράμμα????
:reading: :reading: :reading: :reading: Και μία μέρα που θα καταλάβεις ότι δέν είσαι τίποτα παρά ένα ΜΕΓΑΛΟΣ μα πολύ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΡΛΕΣ τότε θα φτάσεις στο αποκορύφωμα τις Αυτογνωσίας...
Θα μπορούσα να σου γράψω κιάλλα μήπως και καταλάβεις ποιός και τί πραγματικά είσαι αλλά δέν υπάρχει λόγος.. Έχω γνωρίσει άτομα σαν και εσένα και ξέρω οτί δεν θα βγεί τιποτα....
Αλλά άλλη γλύκα να τα λές στην μάπα του άλλου και άλλο να γράφεις....!!!
Πράγματικά ξενέρωσα σταματάω το γράψιμο...!!!! Έλπίζω να σκεφτείς αφτά που έγραψα λίγο πρίν πάς να κοιμηθείς .. Αλήθεια λέω θα σου κάνει καλό...!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ADMIN-MODERATORS για αυτά που έγραψα....!!!

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

PcBoX.Gr

Δημοσίευση από Figaro » 03 Νοέμ 2005 10:15

Plakwse to IRC... :D

Άβαταρ μέλους
billt

PcBoX.Gr

Δημοσίευση από billt » 03 Νοέμ 2005 11:31

Ventetas, αλλο η διαφωνία και άλλο οι προσωπικές επιθέσεις. Αν άνοιξες νέο account μόνο και μόνο για να βρίσεις θα ήταν έντιμο να μας πεις και το κανονικο σου username.

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

PcBoX.Gr

Δημοσίευση από cdhyper » 03 Νοέμ 2005 11:32

χαχα παλιές καλές εποχές irc. Έχει δίκιο ο figaro.
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

pcboxer

PcBoX.Gr

Δημοσίευση από pcboxer » 07 Νοέμ 2005 22:38

@billt
Θα ήταν μεγάλη χάρη στο cdhyper να ασχοληθώ με τη "καλοπροαίρετη" κριτική του κάνοντας καινούριο account και γράφοντας τα παραπάνω.
Εξάλλου ο διαχειριστής μπορεί να το ελέγξει αν πιστεύει οτι έχει συμβεί κάτι τέτοιο.
billt έγραψε:Νομίζω ότι δεν είναι και τόσο αστείο το θέμα. Sorry αλλά δεν νομίζω ότι είναι θεμιτό να σχολιάζουμε Ανακοινώσεις και Δελτία όταν δεν μας το ζητάνε με αποτέλεσμα να αρχίζει να χάνει την αξία της αυτή η ενότητα...
@cdhyper
Σου ξαναπαραθέτω τον τίτλο της θεματικής ενότητας που είναι Καριέρα, Αναζήτηση & Παροχή Υπηρεσιών » Ανακοινώσεις, Δελτία Τύπου
Δίαβασες κάπου εσύ κάτι που να λέει "Πείτε μου τις απόψεις σας?" ή "Εδώ σου δίνεται η ευκαιρία να πείς ότι γουστάρεις για τα site των άλλων"?
Δέ ζήτησε κανείς την άποψη σου ρε "παλικάρι".
Αν δε κάνω λάθος είσαι και σε ομάδα συντονιστών του freestuff και φαντάζομαι ξέρεις για ποιό λογο υπάρχει η κάθε ενότητα και πως υπάρχει επίσης και αντίστοιχη θεματική ενότητα με τίτλο Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου........:yea:

Υποθέτω πως όλα αυτά που έγραψες ήταν χωρίς καμμία κακή πρόθεση για να την παλέψω και καλύτερα..:victory:

Υποθέτωντας πάλι, οτι όλα ξεκίνησαν καλοπροαίρετα φαντάζομαι οτι ξέχασες να προτείνεις ή να υποδείξεις κάτι καθώς και το οτι έψαξες παντού και ξεκοκκάλισες όλο το φόρουμ και δέ βρήκες καμμία ουσία στα ΔΥΟ και ΜΟΝΑΔΙΚΑ θέματα που περιέχει όπως πάλι "καλοπροαίρετα" αναφέρεις...
Όλα αυτά είναι καλοπροαίρετα και καλόβουλα ετσι "παλικάρι"?
Rapid-eraser έγραψε:Cdhyper oute sto karfi oute sto petalo se brisko
Xexe, paretoume tis iperaspisis tou 8imatos.
@cdhyper
Είσαι τόσο ντόμπρος και τρώγεσαι τόσο για κριτική που όπου και να γράψει κανείς κάτι,θα αρχίσεις να κριτικάρεις?
Τι ρωτάω?Ακόμη και στο δρόμο να σου δώσει κάποιος την ευκαιρία να τον κριτικάρεις εσύ,ο τέλειος cdhyper,master of desaster δε ξέρω και γώ αλλο τι είσαι,θα το κάνεις....:naughty:
Κούνια που σε κούναγε "παλικάρι" μου...
cdhyper έγραψε:Σωστό. Αν είναι να μη μιλάμε να κλειδωθεί ο τομέας των Ανακοινώσεων σχετικά με τις απαντήσεις.
@cdhyper
Νά και το μοναδικό πράγμα που θα συμφωνήσω μαζί σου.... :kaloe:
Κατά την ταπεινή μου άποψη οι διαχειριστές πρέπει να κλειδώσουν τις απαντήσεις για να αποφεύγοναι οι "καλοπροαίρετες" και καλόβουλες κριτικές απο τζιμάνια του webdesign σαν και σένα που έχουν και την τιμή να είναι και συντονιστές κιόλας ...

Λυπάμαι που κάποιος δικός μου σε "ξέχεσε" αλλά πραγματικά συμμερίζομαι τα περισσότερα,αν όχι όλα απο αυτά που έγραψε...

Κeep ftiaring!

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

PcBoX.Gr

Δημοσίευση από cdhyper » 07 Νοέμ 2005 23:05

Πόσο χρονών είσαι;
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

PcBoX.Gr

Δημοσίευση από af » 08 Νοέμ 2005 02:19

Βρε παιδιά....μην τσακώνεστε, δεν πιστεύω ότι ο cdhyper έκανε κάτι κακοπροαίρετα, μην το πάτε σε προσωπικό επίπεδο τσακωμού. -== [ relax ] ==-
Να πω την αλήθεια μου και εγώ ετοιμη να γράψω την γνώμη μου για το σχεδιαστικό τομέα και προσωπικές διορθώσεις που θα έκανα αν ήταν δικό μου και μετα είδα ότι ήταν μια ανακοίνωση.
Τώρα βασικά προσωπικά το λάθος που πιστεύω ότι έκανε o cdhyper και μένα αυτό ήταν που δεν μου πολυάρεσε ήταν ο σχολιασμός ως προς τα 2 άρθρα που λέει ο cdhyper ότι είναι τα μονα άρθρα.
Μπορεί να είναι ένα καινούργιο forum που σιγά - σιγά στήνεται και ως γνωστόν όλα θέλουν το χρόνο τους για να ολοκληρωθούν. ;-)
Και όπως επίσης έχω ξανα αναφέρει είναι ότι το να κάνουμε "επιθέσεις" πίσω από ένα Pc δεν είναι και ότι καλύτερο. :)

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

PcBoX.Gr

Δημοσίευση από cordis » 08 Νοέμ 2005 10:53

νομίζω ότι το κουράσαμε...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις, Δελτία Τύπου (μη κερδοσκοπικά)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες