Κλοπή Αυτοκινήτου

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από id12586 » 25 Νοέμ 2005 14:18

Πέστα! γιατί τα θυμάμαι και στραβώνω! :hammer:

Στα @@ αν επιβαρύνω το κυκλοφοριακό της Πάτρας! Το προτιμώ απο το να μου φέρονται σαν σκουπίδι με όλα αυτά που λέει ο EneMe!
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

Άβαταρ μέλους
georged

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από georged » 25 Νοέμ 2005 15:31

ΕΛΕΟΣΣσσςςς :hammer: :hammer: :evil:

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από EneMe » 25 Νοέμ 2005 15:56

Μου βάλατε την ιδέα να κάνω φωτορεπορτάζ σε λεωφορείο της γραμμής για πανεπιστήμιο, πρωινή ώρα....

(Πάει, κάηκα :P)

Άβαταρ μέλους
georged

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από georged » 25 Νοέμ 2005 23:16

kanto kanto k stilto se kamia efhmerida na toys kani rezili lol

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από deninho » 26 Νοέμ 2005 00:30

Πάντως, εγώ πάω Παν/πολη στην Αθήνα, κάθε μέρα με ΗΣΑΠ, προαστιακό, Μετρό, και λεωφορείο, και ειδικά αυτές τις μέρες που έβρεχε εγώ έβρισκα ακόμη και θέση να καθήσω... αλλά η κίνηση, κίνηση... :lol: :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
georged

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από georged » 26 Νοέμ 2005 00:37

pistepse me an epernes to 703 tha ebriskes @@@@ na kathisis k tha isoyn k omonos ellhnas-omoia se A15,ktl
Hsap mono an breis...

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από deninho » 26 Νοέμ 2005 00:45

608 παίρνω. Άμα κάτσει 250 ακόμη καλύτερα (σταματαέι μπροστά ακριβώς από τη Σχολή). Άμα βιάζομαι(Εργαστήριο ή Μηχανουρίο, που παίρνουμε και παρουσίες...για τα άλλα στα @@ μου...), και δεν περνάει τπτ άλλο παίρνω το 235 που κάνει τέρμα στη Φιλοσοφική (να ανοίξει και το μάτι...) και sprint μετά μέχρι το Φυσικό (έχω ξυπνήσει εν τω μεταξύ, οπότε μπορούμε και να τρέξουμε :lol:). Στον ΗΣΑΠ βρίσκω θέση να κάτσω, μόνο και μόνο επειδή μένω κοντά στο σταθμό του ΚΑΤ (2ο σταθμό δηλαδή), αλλά πολύ γρήγορα την παραχωρώ σε κάποιον ηλικιωμένο, που την έχει περισσότερο ανάγκη από εμένα. Αλλά γιατί να κάθομαι και στα ΜΜΜ;; ούτως ή άλλως, από τις 9 μέχρι τις 5 κάθομαι στη σχολή.

Άβαταρ μέλους
georged

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από georged » 26 Νοέμ 2005 01:08

ela re 608 k poy pas?k go ayto eperna....

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από deninho » 26 Νοέμ 2005 01:11

Στο νεκροταφείο Ζωγράφου...όχι δεν έχω δουλειές εκεί απλά από πάνω ακριβώς είναι η Σχολή μου (Φυσικό Αθήνας)

spookyb52
Επικοινωνία:

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από spookyb52 » 27 Νοέμ 2005 03:10

Μέσα μαζικής μεταφοράς forever...! οκ, μπορεί κάποιες φορές να στριμώχνεσαι.. κάποιες άλλες να παράστριμώχνεσαι και επίσης μερικές φορές να μήν χωράς... :roll: αλλά όποιος δέν τα χρησιμοποιεί χάνει τις μεγαλύτερες συγκινήσεις!

Άνδρας γύρω στα 40 μπαίνει στο λεωφορείο κρεμιέται από τις λαβές αρχίζοντας να κουνιέται μπρός πίσω [αλλά ταρζάν στύλ] και να μετακινείτε πέρα δώθε [πάντα πιασμένος από τις λαβές].... Για (μισή?) ώρα που ήμουνα μέσα στο λεωφορείο δέν σταμάτησε να το κάνει... :o

Πώς θα σας φαινόταν άν ξαφνικά ο οδηγός του λεωφορείου σταμάταγε σε ένα σημείο που δέν υπήρχε στάση και πεταγόταν μέχρι το φωτογραφείο για να εμφανίσει ένα φίλμ? Ρωτήστε την αδερφή μου :lol:

Σε λεωφορείο στο οποίο στεκόμουν πολύ κοντά στην πόρτα [Α3 η Β3.... δέν θυμάμαι ποιό] και ενώ το λεωφορείο έχει ξεκινήσει βλέπω κάποιον να τρέχει από πίσω του.. εξαιτίας της χαμηλής ταχύτητας του λεωφορείου το προλαβαίνει και αρχίζει να βαράει την πόρτα ζητώντας παράλληλα από... εμένα(!!) να του ανοίξω την πόρτα...!

Τουρίστρια προσπαθεί να επιβιβασθεί σε λεωφορείο ανεπιτυχώς... μπερδεύεται και πέφτει κάτω [ η μισή μέσα - η μισή έξω ] και αρχίζει να εκλιπαρεί... oh please, wait!.. Don't leave without me! :D

Οδηγός λεωφορείου στη διαδρομή από Ελληνικό πρός Γλυφάδα σταματάει σε κάτι φανάρια πρίν την βουλιαγμένης. Γυρνάει πρός το μέρος μου [ δέν θυμάμαι άν κατέβηκε...] και με ρωτάει μήπως ξέρω πώς πάνε Γλυφάδα!!! :lol:

Αυτά ήταν μόνο μερικά από όσα έχουν δεί τα ματάκια μου και μπορούν να συμβούν όταν κάνεις των μη μη μη! Γιατί λοπόν είναι προτιμότερη η πλήξη του αυτοκινήτου???
Life is like a fast car on an icy road. Brakes don't work, yes I know it, but I step on the gas
Garage punk | Rockabilly | Rock 'n' Roll | Stoner

Άβαταρ μέλους
georged

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από georged » 27 Νοέμ 2005 13:40

georged έγραψε:ΕΛΕΟΣΣσσςςς :hammer: :hammer: :evil:

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από deninho » 27 Νοέμ 2005 13:57

Γιατί, ρε παιδιά;;; Αυτά είναι που ομορφαίνουν τη ζωή μας... Αν δεν είχες κι αυτά, και για να τα λες μετά, πως θα πέρναγε ευχάριστα η ώρα;;; Τουλάχιστον, εγώ που δεν αγχώνομαι όσον αφορά στην ώρα, έτσι το βλέπω... Και φυσικά, χαβαλές...para sempre!

Άβαταρ μέλους
georged

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από georged » 27 Νοέμ 2005 14:08

ναι την ομορφαινουν αλλα νταξει ...
Παντως εγω που με κυνηγαει η ωρα ακουω συγκοινωνια και αλλαζω δρομο...
Και σιγουρα πολυ τζερτζελες στο ΙΧ ειδικα οταν δεν εισαι alone..
οχι οτι αλλου δε γινετε-γινετε και πολυ αλλα οχι παντα...

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από deninho » 27 Νοέμ 2005 17:06

Εγώ δίπλωμα θα πάρψ μόνο για την Κεφαλλονιά, γιατί εκεί δεν έχει συγκοινωνίες, και για να πας στη πόλη για να διασκεδάσεις είναι απόσταση 17χλμ, οπότε ούτε ποδαράτο γίνεται, ούτε να φορτώνεσαι σε άλλους... Αθήνα, πάντως θα επιμείνω στα ΜΜΜ

Άβαταρ μέλους
georged

Κλοπή Αυτοκινήτου

Δημοσίευση από georged » 27 Νοέμ 2005 21:35

kali fasi..
koita dn eine k toso asxima ta MMM apla argis poli kai sinithos ginese sardela ktl
tora ama thes na pas gia diaskedash apo peykh sth glyfada as poyme asta na pan..8xronia.LOL
tespa

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες