phpBB4u.gr

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

phpBB4u.gr

Δημοσίευση από Basilakis » 20 Νοέμ 2005 11:48

Το phpbb4u.gr ξεκινάει δοκιμαστικά την λειτουργία του. Με την ένια δοκιμαστικά εννοούμε πως θα λειτουργούμαι κανονικά προσφέροντας βοήθεια και δημιουργώντας συνέχεια tutorials χρήσης του phpbb αλλά ταυτόχρονα θα περνάει ορισμένος χρόνος μέσα στον οποία θα γίνονται αλλαγές με τις απαιτήσεις των χρηστών και θα μελετούμε τις ανάγκες των χρηστών και τον τρόπο με τον οποίο θα τους παρέχουμε βοήθεια ανάλογα με αυτά τα οποία ζητάνε. Ελπίζω πως για ακόμη μία φορά θα σταθείτε δίπλα μας και σε αυτό το βήμα όπως κάνατε άλλες φορές.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Σε καμία περίπτωση η κοινότητα αυτή δεν πάει να «σβήσει από των χάρτη» το freestuff.gr. Είμαι ενεργό μέλος σε αυτή την κοινότητα και θα συνεχίσω να είμαι προσφέροντας βοήθεια μέσα σε αυτήν και προσθέτοντας και κάποια από τα βοηθήματα μου εδώ. Άλλωστε ακόμη και όταν είχα σελίδα forum σαν του freestuff.gr ‘ότι έφτιαχνα το έβαζα και εδώ.

Θα ήθελα την γνώμη σας προς το παρών για το template μου το οποίο έχω κάνει απόλυτα μόνος. Είναι ένα template το οποίο με τον καιρό θα αλλάξει και θα διαμορφωθεί έτσι όπως πρέπει για τις ανάγκες της κοινότητας μας.

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

phpBB4u.gr

Δημοσίευση από fafos » 20 Νοέμ 2005 16:35

Kalh epityxia file mou..

Mia parathrhsh.. koitazontas ta mods mou dineis thn aisthish oti leitourgeis san mirror site tou ekastote mod.. kalo einai na anfereis se kathe mod ton tropo egkatastashs afou polla paidia den prokeitai na katalavoun kai polla apo to readme pou synodeuei to kathe mod...
Epishs proteine to easymod, to opoio synexos ekselisete kai lynei ta xeria se polles periptoseis..

Akoma tha htan aparaithto nomizo na exeis mia enothta h opoia tha ekshgei tropous metatrophs h metaforas allon forums se phpbb kai antistrofa..

Gia to design den mporo na po oti trelathika kiolas (an kai einai fanatikos opados tou anoiktou fystikoprasinou - oxi den eimai vazelos :) ). Exeis poly prasino to opoio apospa to mati apo to ypoloipo site.. kateme vgalto apo background kai valto sta esoterika tables se mikres alla diakritikes doseis..

Epishs kane ta links na mhn anoigoun se neo parathyro giati toulaxiston gia mena einai ligo spastiko..

Kai pali kalh epityxia... kai mhn fovasai den exeis sxesh me to freestuff gia na "tosvhseis apo to xarth" :)

Shm. Gia oti xreiasteis sto phpbb kai ta paremferh edo eimaste (tora teleftea vlepo ton kodika kai sta oneira mou :lol: )

Άβαταρ μέλους
mpalarinas
Επικοινωνία:

phpBB4u.gr

Δημοσίευση από mpalarinas » 20 Νοέμ 2005 17:02

Kalh epityxia file mou..
Mia parathrhsh.. koitazontas ta mods mou dineis thn aisthish oti leitourgeis san mirror site tou ekastote mod.. kalo einai na anfereis se kathe mod ton tropo egkatastashs afou polla paidia den prokeitai na katalavoun kai polla apo to readme pou synodeuei to kathe mod...
Epishs proteine to easymod, to opoio synexos ekselisete kai lynei ta xeria se polles periptoseis..

Akoma tha htan aparaithto nomizo na exeis mia enothta h opoia tha ekshgei tropous metatrophs h metaforas allon forums se phpbb kai antistrofa..
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

phpBB4u.gr

Δημοσίευση από Basilakis » 20 Νοέμ 2005 19:29

Se efaxistw para poly gia tis parathrhseis sou. To bg etsi kai alliws skeftomoun na to skourinw ligo giati kai emena den mou kathete poly kala. Afto pou les gia to easy mod na sou pw ti ginetai. Den to blepeis akomh giati einai ypokataskeyh h ksexwristh enothta pou yparxei gia afto. ;)
H enothta gia tis metatropes einai se skepsh akomh giati einai ligo dyskolo na to kanw etsi opws thelw akrivos.
Ta links se neo parathiro anoigoun mono otan yparxoun syndeseis ekswterikes apo thn selida! Kanw lathos se afto? To eides kai kapou allou?

Oso gia thn bohthia... Opotedhpote theleis eisai efprosdektos na thn prosfereis.
Se efxaristw poly kai gia ton xrono pou perases na grapseis tosa polla! :hammer:

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

phpBB4u.gr

Δημοσίευση από fafos » 20 Νοέμ 2005 19:40

Τελευταία Mods sthn arxikh sou selida odhgoun se new window..

Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

phpBB4u.gr

Δημοσίευση από Basilakis » 21 Νοέμ 2005 15:02

Οκ αυτό θα αλάξει. Κανένας άλλος να μου πεί την γνώμη του?

Άβαταρ μέλους
ZauZ
Επικοινωνία:

phpBB4u.gr

Δημοσίευση από ZauZ » 21 Νοέμ 2005 19:22

Basilakisweb έγραψε:
ΠΡΟΣΟΧΗ: Σε καμία περίπτωση η κοινότητα αυτή δεν πάει να «σβήσει από των χάρτη» το freestuff.gr...
:kaloe: Οκ , τότε μένω ήσυχος ! Σε γενικές γραμμές καλή προσπάθεια. Δε σχολιάζω την εμφάνιση αφού μάλλον είναι "όπως πρέπει" για το συγκεκριμένο θέμα. Μοναδική παρατήρηση είναι ότι φαίνεται κάπως άδειο αφού στο κέντρο έχει μεγάλο άσπρο κενό. (firefox)
https://www.pelatologio.gr - Online τιμολόγηση, διαχείριση αποθήκης και υποχρεώσεων

Άβαταρ μέλους
Dazed_and_confused
Επικοινωνία:

phpBB4u.gr

Δημοσίευση από Dazed_and_confused » 22 Νοέμ 2005 11:18

Δεν μάρεσε το logo, δυσκολεύομαι πολύ να διαβάσω τo phpbb4u.gr

επισής να κοιτάξεις το πρόβλημα με τον firefox που προανέφερε ο ZauZ.

κατα τα άλλα μια χαρά :) καλή αρχή.

simos
Επικοινωνία:

phpBB4u.gr

Δημοσίευση από simos » 23 Νοέμ 2005 00:01

Φίλε Βασιλάκη,
δεν θα σταθώ στο εικαστικό μέρος της σελίδας σου, καθώς με κάλυψαν οι παραπάνω.

Εγώ απλά θα πω, ότι για να γράψεις ένα βιβλίο για hacking, πρέπει να είσαι hacker.

Στην δική σου περίπτωση, από πλευράς περιεχομένου, ελπίζω να έχεις την γνώση που απαιτείται για να κρατήσεις αξιόλογο ένα τέτοιο site, ανάλογο των προσδοκιών του.

Καλή τύχη.

Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

phpBB4u.gr

Δημοσίευση από Basilakis » 23 Νοέμ 2005 11:03

Έτσι είναι simo. Δεν ξεκίνησα να κάνει κάτι χωρίς να το έχω ψάξει πρώτα αρκετά. Βέβαια όσο μεγαλώνουμε μαθαίνουμε οπότε δεν ξέρω εάν όλα όσα ρωτηθούνε γνωρίζω να τα απαντήσω. Το σύγουρο είναι πώς γνωρίζω να απαντήσω στα περισσότερα. Και εάν κάτι δεν γνωρίζω να το απαντήσω θα ψάξω να βρώ την λύση. ΑΥτή είναι η ένοια του ελληνικού support που δίνουμε εμείς. Να βρούμε λύση στο πρόβλημα του άλου χωρίς να κουραστεί αυτός καθόλου! :kaloe:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης