Αγορά mp3 player!

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Jason_char

Αγορά mp3 player!

Δημοσίευση από Jason_char » 22 Νοέμ 2005 17:01

Σκέφτομαι να αγοράσω το G3 της iaudio ή το ifp799 της iriver.
Το θέμα είναι: Πιο από αυτά υποστηρίζει ελληνικά??? Γιατί άμα είναι να βγάζει τους Ελληνικούς τίτλους ακαταλαβίστικα (όπως ο αγγλικός media player) να μου λείπει!
Οποιαδήπτε πληροφορία καλοδεχούμενη,
Ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
xultimatex
Honorary Member
Επικοινωνία:

Αγορά mp3 player!

Δημοσίευση από xultimatex » 22 Νοέμ 2005 23:05

Eίχα κάνει μια καλή έρευνα όσον αφορά την αγορά mp3 player. iAudio να μην προτιμήσεις γιατί έχει τις τιμές πολύ (μα πολύ) τσιμπημένες. Εγώ αγόρασα το sony NWE 505. Είναι πολύ καλό και έχει τη μεγαλύτερη αυτονομία από όλα τα mp3 της σειράς του. Ραδιόφωνο και υποστήριξη ελληνικών χωρίς όμως να δείχνει τα τονισμένα γράμματα. Εγώ αυτό προτείνω εκτός αν σε χαλάει ότι κάτω από τον ήλιο δε βλέπεις σχεδόν τίποτα. (Οργανική οθόνη βλέπεις.)
:arrow: Αν προσπαθείς πολύ για να πετύχεις κάτι, ίσως το κάνεις με λάθος τρόπο...

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Αγορά mp3 player!

Δημοσίευση από cordis » 23 Νοέμ 2005 14:29

εγώ θέλω ένα που να έχει 12βολτη τροφοδοσία για να το βάζω και στο αυτοκίνητο.. ;) υπάρχει τίποτα;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Αγορά mp3 player!

Δημοσίευση από id12586 » 23 Νοέμ 2005 16:19

Μπορεί να μην έχει απο "την μάνα" του 12V αλλά σίγουρα θα υπάρχουν μετατροπείς για το αυτοκίνητο! :wink:
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες