Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Ok,Now a Tough One! Ξέρετε αυτή την ταινία???????

Σχολιάστε ή προτείνετε ταινίες που παίζονται στον κινηματογράφο, στην τηλεόραση ή κυκλοφορούν σε video και DVD. Ή κάποιο έργο που είδατε στο θέατρο.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
pantoleon

Δημοσίευση από pantoleon » 24 Νοέμ 2005 19:10

:oops: Λοιπόοοον, ήταν μια φορά κι έναν καιρό μια ταινία....
Σοβαρά τώρα.Σας παραθέτω τα στοιχεία που θυμάμαι.(διόλου απίθανο να είναι ανακριβή).
1. Η ταινία πρεπει να είναι τρόμου με δαιμονικά/σατανιστικά στοιχεία.
2. Νομίζω οτι την πέτυχα λίγο μετά την αρχή.Δηλαδή δεν έπιασα τον τίτλο αλλιως δεν θα σας κούραζα τα μυαλουδάκια τώρα.Έτσι λοιπόν ...
3. ...Πιστεύω ότι αρχίζει με την εξής σκηνή(για την οποία και η ντροπή):
Μια ομάδα μπαίνει σε ένα ψιλοάδειο ξύλινο σπίτι όπου ένας υποτακτικός έχει δέσει/καρφώσει στο πάτωμα ένα κοριτσάκι(! -Επιτρεπεται να δείχνουν τέτοια???).
Ο αρχηγός διατάζει κι ένας σκύλος βιάζει το κοριτσάκι(!! -Πραγματικά κουφάθηκα.Γι'αυτό και ψάχνω να βρω την ταινία:για να εξακριβώσω αν όντως αληθεύει αυτό που είδαν τα ματάκια μου-γιατί ήταν κι αρκετά αργά).
Μετά σκοτώνουν το κοριτσάκι και κάνουν κάποια τελετή-δεν θυμαμαι τι γίνεται- και ο υποτακτικός που πρέπει να έχει φρικάρει αφήνεται στο δώματιο και οι ομάδα φεύγει....

Σορρυ αλλά μόνο αυτά θυμάμαι.Αν σας διαφώτισα διαφωτίστε με κι εσείς.

Ευχαριστώ πάρα πολύ προκαταβολικά.

Υ.Γ. Αφού έχω δει σχεδόν όλες τις ταινίες που πραγματικά με ενδιέφεραν (εκτός από τις σειρες αλλα που θα μου πανε κι αυτες.....) τώρα ψάχνω για extreme/camp/cult/b movies.
Ήδη μέχρι τώρα έχω βοηθηθεί 2 φορές από τα foroum που παρακολουθώ.Θα ήθελα κι εγώ να βοηθήσω ευκαιρίας δοθήσεις.
Ευχαριστώ και πάλι.
The Sword is Pure.The Handler Not!

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 25 Νοέμ 2005 09:41

Τι ανωμαλία είναι πάλι τούτη; Πίστευες ότι μια τέτοια ταινία θα ήταν γνωστή; Όχι δεν την ξέρω και ούτε την έχω ακουστά. Αλλά και γνωστή να ήταν και να την έβλεπες τι θα κέρδιζες;
1) Για όποιον γράφει με πολυτονικά....
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

Άβαταρ μέλους
pantoleon

Δημοσίευση από pantoleon » 25 Νοέμ 2005 09:59

Όπως εξηγώ πιο πάνω,αφού εξάντλησα τις κλασικες και τις νεες ταινιες τρόμου τώρα ψάχνω τις "cult" τρόπος του λέγειν.
Αν δεν μπορείς να βοηθήσεις μην το κουράζεις.
Το Χάνιμπαλ δεν ήταν ανωμαλία?
Ο Καλιγούλας?
Το !20 Μερες στα Σόδομα.
κλπ?
Δεν είναι αποδεκτές ταινίες?
Ε,τις έχω δει όλες και ΘΈΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ.Σ'π'ράζ' εσένανε?

Υ.Γ. Ακούγεσαι σαν γκόμενα κι αν δεν είσαι και αυτά δεν τα'γραψες έτσι για να γράψεις κάτι (ή για να κάνεις τον δικηγόρο του διαβολου-αυτο κι αν ήταν...)τότε σου λέω οτι είναι πολυ κακό αυτό....

Άβαταρ μέλους
pantoleon

Δημοσίευση από pantoleon » 25 Νοέμ 2005 10:16

Α,κι όσο για την υπογραφή σου:
Εκεί στηρίζονται οι κρατουντες και αυτός είναι ο καλυτερος τρόπος να πεις ψέμματα:Λες αλήθειες και πετάς και το ψέμα μέσα...
ΠΧ:
Τα ψάρια ζουν στην θάλασσα (και όχι μόνο).
Τα κήτη ζουν κι αυτα στην θάλασσα.
Τα κήτη (θηλαστίκα) είναι εξέλιξη των ψαριών.
Τα κήτη είναι υποκατηγορία του είδους των ψαριών. (!!! Οπως και όλα τα άλλα θηλαστικά πουλια ερπετα...!!!)
ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ ΛΑΘΟΣ.Παρ'ότι όλα τ'άλλα είναι ΣΩΣΤΑ!

Η διττή σκέψη είναι πιο σημαντική.Να βλέπεις τα πράγματα από τουλάχιστον 2 πλευρές και να δέχεσαι την αλήθεια και το δίκιο και των 2.Υστερα εσύ κάνεις την επιλογή σου όχι ΑΠΟΚΛΕΙΩΝΤΑΣ τη μία αλλά αποδέχοντας (ή προτιμωντας) την άλλη.

Think big dude."Το μεγαλύτερο λάθος των των αρχαίων Ελλήνων ,παρ'ότι ήταν τρανοί, ήταν ότι απέκλεισαν το δίκιο και την λογική όλων των άλλων εικάζοντας ότι είναι βαρβαρικός τρόπος σκέψης".Ουμμπέρτο Έκο.Το εκρεμμές του φουκώ.

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 25 Νοέμ 2005 19:00

pantoleon έγραψε:Όπως εξηγώ πιο πάνω,αφού εξάντλησα τις κλασικες και τις νεες ταινιες τρόμου τώρα ψάχνω τις "cult" τρόπος του λέγειν.
Όπως προτιμάς...
Αν δεν μπορείς να βοηθήσεις μην το κουράζεις.
Βασικά επειδή είδα ότι δεν απάνταγε κανείς, είπα να απαντήσω εγώ για να μην νομίζεις ότι όλοι σε γράφουμε (χωρίς προσβολή) φέρνοντας σου το μαλακά αφού έτσι και αλλιώς δεν μπορείς μια τέτοια ταινία να την πεις αριστούργημα. Αν τώρα το θεώρησες λάθος σόρρυ.
Ο Καλιγούλας?
Το !20 Μερες στα Σόδομα.
κλπ?
Δεν το έχω δει, δεν το έχω δει και δεν το έχω δει.
Όχι. Είναι απαράδεκτες!
Ε,τις έχω δει όλες και ΘΈΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ.Σ'π'ράζ' εσένανε?
Προς Θεού. Ο καθένας μπορεί να είναι όσο ανώμαλος θέλει....

ΥΓ: Η λέξη "ανώμαλος" δεν μπήκε ως προσβολή εξαιτίας του νοήματος της λέξης. Η συγκεκριμένη λέξη είναι η μοναδική που ταιριάζει και έτσι καταναγκαστικά αυτήν θα έβαζα. Κατά την γνώμη μου άλλο θα έπρεπε να θεωρήσεις προσβολή. Το να ακούς κάποιον να σε λέει ανώμαλο και να το θεωρείς... φυσιολογικό! (:o) Δεν ξέρω τι θεωρείς και δεν με νοιάζει. Εγώ μια απάντηση σου έδωσα, αν δεν σου άρεσε τι να σου κάνω;
(ή για να κάνεις τον δικηγόρο του διαβολου
Συγνώμη αλλά αυτό ειναι αντίθετο με το ποστ που έκανα. Τι εννοείς;
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 25 Νοέμ 2005 19:22

pantoleon έγραψε:Α,κι όσο για την υπογραφή σου: Εκεί στηρίζονται οι κρατουντες...
Καθώς και οι βάσεις της λογικής. Εξάλλου αν την διαβάσεις προσεκτικά θα δεις το ένα ισχύει μόνο αν ισχύει το άλλο, ενώ το παράδειγμα που έδωσες όχι.
και αυτός είναι ο καλυτερος τρόπος να πεις ψέμματα:Λες αλήθειες και πετάς και το ψέμα μέσα...
Μπορώ να ρωτήσω τι επάγγελμα κάνεις; Μήπως είσαι διαφημιστής; Γιατί ο Νο1 κανόνας της διαφήμισης είναι στις αλήθειες να πετάς το ψέμα. Εγώ δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο. Βλέπε προηγούμενη πρόταση στο προηγούμενο quote
Τα κήτη (θηλαστικά) είναι εξέλιξη των ψαριών.
Νομίζω πως γενεαλογικά κάνεις λάθος. Κάτι είχα διαβάσει κάποτε... Αλλά πάνε πολλά χρόνα από τότε και δεν θυμάμαι.... Όμως σε γενικές γραμμές έχεις άδικο γιατί η εξέλιξη πάει ανά είδος ζώου, όχι ανά είδος φυλής μόνο.
Τα κήτη είναι υποκατηγορία του είδους των ψαριών.
Υποκατηγορία δεν νομίζω. Είναι τελείως διαφορετικά. Απόδειξη ότι είναι θηλαστικά που σημαίνει ότι ανήκουν σε άλλη κατηγορία.
Η διττή σκέψη είναι πιο σημαντική. Να βλέπεις τα πράγματα από τουλάχιστον 2 πλευρές και να δέχεσαι την αλήθεια και το δίκιο και των 2.
Συμφωνώ απόλυτα. Και ποιος διαφωνεί; Το ότι ορισμένα πράγματα είναι αλήθεια αυτό καθ' αυτό (βλέπε υπογραφή μου) δεν σημαίνει ότι εσύ έχεις άδικο....
Υστερα εσύ κάνεις την επιλογή σου όχι ΑΠΟΚΛΕΙΩΝΤΑΣ τη μία αλλά αποδέχοντας (ή προτιμωντας) την άλλη.
Και αυτή ακριβώς είναι κόντρα μου με τον cdhyper. Έχει διαβάσει ένα πράγμα αρκετά, καλά, πολύ καλά, τέλεια (να σκεφτείς ότι κάτι ξεπέταξε κάποια μέρα που τον θαύμασα) και αυτό σημαίνει αυτομάτως ότι έχει δικιο σε όλα τα σχετικά. Και δεν δέχεται και αντιρήσεις σε πράγματα που δεν ξέρει. Νομίζω ότι το παρατήρησες και εσύ (εσύ δεν ήσουν; ) σε κάποιο άλλο θέμα... Γιατί τολες σε μένα; Σε αυτόν πρέπει να το πεις...
Think big dude.
Γιατί πιστεύεις ότι η υπογραφή είναι λάθος; Είναι ψέμα αυτό που λέει ο Αριστοτέλης και πρέπει να το σκεφτώ περισσότερο;;

ΥΓ: Μην σε ακούσει ο cdhyper ότι πάς κόντρα σε κάτι το αρχαίο...!!! Θα σε καρυδώσει αυτός που λατρεύει τα αρχαιοελληνικά!!
"Το μεγαλύτερο λάθος των των αρχαίων Ελλήνων ,παρ'ότι ήταν τρανοί, ήταν ότι απέκλεισαν το δίκιο και την λογική όλων των άλλων εικάζοντας ότι είναι βαρβαρικός τρόπος σκέψης".Ουμμπέρτο Έκο.Το εκρεμμές του φουκώ.
Ε, καλά να μην πιστέψω τους αρχαίους έλληνες που ήταν καμιά χιλιάδα "και παρόλο που ήταν τρανοί" και να πιστέψω του Ουμπέρτο που ήταν ένας χωρίς να ξέρω αν προτιμούσε άλλου είδος σκέψεις από τις ελληνικές για προσωπικούς λόγους!! Αυτό είναι το νόημα που δίνεις με την αποπάνω πρόταση! Εξάλλου αυτό δεν είναι αλήθεια γιατί εκείνη την εποχή δεν υπήρχαν άλλοι τέτοιο σοφοί λαοί σαν τους έλληνες. Αν υπήρχαν θα έμεναν στην ιστορία.

Άβαταρ μέλους
pantoleon

Δημοσίευση από pantoleon » 26 Νοέμ 2005 13:28

Όχι,δεν είμαι διαφημιστής,μέσω της λογίκης και των αναγνωσμάτων μου έφτασα στο συμπερασμα.

Όλα τα ζώντα και μη έχουν κοινές ρίζες.Ενα αρχικό πρωτεικό πρόγονο.Πρόσφατα αναφέρθηκε στο "το σύμπαν που αγάπησα".Τέσπα,δεν είμαι ειδικός,ένα παράδειγμα έδωσα,αν δεν ήταν επιτυχες,σορρυ.

Αρχαίοι Έλληνες...Μεγάλη ιστορία.Τραγικά λάθη.Είχαν πρισματική λογική.Πώς μπορείς να θεωρείς απόλυτα σοβαρό κάποιον που θεωρεί ότι όλη η ύλη έχει σαν βαση μονο ΕΝΑ από τα στοιχεία της φύσης αποκλείωντας όλα τα άλλα?Ο Σωκράτης ήταν αρκετά σωστός και αξεπέραστος και ο Αριστοτέλης ναι αλλά πεπερασμένος, αλλά απ'την στιγμή που δεν έχω εντρυφύσει ας μην μπλέκομαι.Δεν θέλω να με συντριψει ο cdhyper.

Δεν θα με πείραζε να μην απαντήσει κανείς που δεν έχει την απάντηση.Μ'αρεσει η φιλοσοφική συζήτηση αλλά δεν ήταν αυτό το θέμα μου.Έχω κατά καιρούς αναζητήσει κι άλλες ταινιες κι έχω λαβει απάντηση απο ένα απο τα 4 φόρουμ που παρακολουθω.
http://dvd.stuff.gr/
http://www.insomnia.gr/index.php
http://www.techteam.gr/index.php?
και φυσικα το www.freestuff.gr
(Η απάντηση είχε έρθει απ'το insomnia)
Αν έχεις να προτείνεις και κάποιο άλλο...

Η λέξη ανώμαλος δεν με προσβάλει απ΄την στιγμή που προέρχεται από καθωσπρεπειστή όπως εσύ (χωρίς προσβολή).
Ακόμα πιο καλοδεχούμενη θα ήταν από κάποιον λιγότερο κυριλέ.Κάτι σαν είδος καταξίωσης!

"Ο δικηγόρος του διαβολου"
Συχνά σε συζητήσεις που έχω για να διαχθούν σωστά και να είναι αρκούντως εποικοδομητικές πρέπει κάποιος να διαφωνεί ουτως ωστε να υπάρχει λόγος συζητησεις αλλιώς θα χτυπάγαμε φιλικα ο ενας την πλάτη του αλλου αφού συμφωνούμε και θα καθόμαστε μούγγα.Ετσι,χωρίς να αναλύσουμε και να εξαντλήσουμε το θέμα.Χωρίς να το ξεκοκκαλίσουμε.Με διάφορους τρόπους:

Διαλογική με την μέθοδο του σωκράτη.Τη μαιευτικη.Σε καθοδηγώ με σκέψεις με τις οποίες συμφωνεις στο συμπέρασμα που έχω φτάσει κι εγώ ακόμα κι αν είναι τελείως αντίθετο με τα πιστεύω σου!Ή ακόμα και με τα δικά μου πιστεύω!!!!Χάριν της ....
....Διττης σκέψης.Και για χάρη μιας όμορφης συζητησης.Μπαίνω στο πετσί ακόμα και κάποιας ιδέας με την οποία είμαι τελείως αντίθετος ουτως ώστε είτε να φτάσεις μέχρι εκεί που είμαι κι εγώ ή πραγματικά να μου αναλύσεις γιατί εσυ πιστεύεις αυτό που πιστεύω κι εγώ.Αλλιώς ποια ευκαιρία θα έχεις να το τεκμηριώσεις?

Έχω καλές προθέσεις λοιπόν σε κάθε μου συζητηση αν κατέχω έστω και λίγο το θέμα αλλιώς σωπαίνω και μαθαίνω.
Τώρα αν θέλω οπωσδήποτε να εκμαιεύσω μια απάντηση/τεκμηρίωση θα εξοργίσω τον άλλο (αν με παρακολουθησεις θα καταλαβεις-ακόμα δεν έχω απαντήσει εδώ http://www.freestuff.gr/forums/viewtopi ... 051#178051 στον cdhyper....).Μπορεί να ανάψει και να κορώσει ,ακόμα και να με μισήσει αλλά εγώ αυτό που θέλω θα το πάρω-όπως κι αυτός όταν συμφωνήσω μαζί του σε κάτι απόλυτα λογικο το οποίω τελικά θα πει.

Χμμμ,τώρα αυτά δεν θα'πρεπε να στα λέω,πόσο μάλλον να τα ποστάρω,άλλα για να με γνωρίσει κάποιος χρείαζεται χρόνος και αυτό δεν υπάρχει (έχω μαγαζί και δεν προλαβαίνω...).Μάθε λοιπόν οτι γενικά οι χαρακτηρισμοί δεν με επιρρεάζουν πόσο μάλλον τωρα που είμαι κι απρόσωπος.Άρκει να μην εμποδίζουν/αποκλείουν κάποια πράγματα που θέλω να κάνω/καταφέρω/πετύχω/βρω. Στην προκειμένη να μάθω ποια είναι αυτή η ταινία.
Όλη αυτή η επεξήγηση και το αυτοξεμπρόστιασμα έγινε ουτως ώστε να παρακαλέσω να μην με κρίνετε αυστηρά και να μην συμβεί ποτέ να απορρίψετε ότι λέω επειδή θεωρείτε οτι είμαι ανώμαλος και τα παρελκόμμενα...(αχ,βάλτε με σε μια συζήτηση περί ρατσισμού!!!!-μαζοχας)

Τέσπα,
μετα τιμής
Pantoleon

Υ.Γ. Ελπίζω να σε κάλυψα.

Άβαταρ μέλους
NAT
Honorary Member

Δημοσίευση από NAT » 30 Νοέμ 2005 19:59

patriot έγραψε:
Ο Καλιγούλας?
Το !20 Μερες στα Σόδομα.
κλπ?
Δεν το έχω δει, δεν το έχω δει και δεν το έχω δει.
Όχι. Είναι απαράδεκτες!
Μα αφού δεν τις έχεις δει πως μπορείς και τις χαρακτηρίζεις κι όλας;(!!!) :roll: :P :hammer: :hammer: :P :lol: 8)

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 01 Δεκ 2005 19:19

Ξεφύγαμε...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
pantoleon

Δημοσίευση από pantoleon » 18 Οκτ 2006 21:47

Ο admin Cordis, δικαίωσε το αίτημα μου να καταφέρω να ενημερώσω παν ενδιαφερόμενο αλλά και να "καθαρίσω" τιουτοτρόπως το όνομα μου απαντώντας ο ίδιος στο thread αυτό περί αναζήτησης της "περίεργης"/επίμαχης ταινίας.

Παραθέτω:

Δίκαιε Administrator cordis, θα σε παρακαλέσω να ξεκλειδώσεις το thread αυτό μιας και βρήκα την ταινία και δεν ήταν έτσι όπως την θυμόμουν.

Η ταινία λέγεται Lord of Illusions ( http://www.imdb.com/title/tt0113690/ ).

Η ταινία δεν δείχνει αυτά που νόμιζα. Αντί για σκυλί είναι ένας μπαμπουίνος και δεν είναι βιαστής αλλά φύλακας.

Θα ήθελα να τα γράψω αυτά μην μείνουμε όλοι με την εντύπωση ότι είμαι ένας ανώμαλος αλλά σινεφίλ.

Αν δεν θες σε παρακαλώ γράψε κι εξήγησε εσύ.

Λυπάμαι αν σε προβλημάτισα, παρακαλώ να βοηθήσεις.

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 19 Οκτ 2006 00:06

Eγώ πάντως που ψάχνω παρακμιακές ταινίες με cyborgs και εξωγήινα μικρόβια, δεν βρίσκω! :(

Άβαταρ μέλους
ArchangelX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ArchangelX » 19 Οκτ 2006 00:37

pantoleon έγραψε:Η ταινία δεν δείχνει αυτά που νόμιζα. Αντί για σκυλί είναι ένας μπαμπουίνος και δεν είναι βιαστής αλλά φύλακας.
:o :o :o

Οποιος ξανατολμήσει να μου πεί οτι το Blade δεν είναι ταινία ποιότητας θα τσακωθώ πολύ άσχημα μαζί του... :lol:

Pantoleon, για κομωδία μιλάμε ή για θρίλερ?
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
PanosIlio
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PanosIlio » 19 Οκτ 2006 12:05

EneMe έγραψε:Eγώ πάντως που ψάχνω παρακμιακές ταινίες με cyborgs και εξωγήινα μικρόβια, δεν βρίσκω! :(
Το evolution δεν σου κάνει? http://www.imdb.com/title/tt0251075/

Βέβαια δεν είναι και τόσο παρακμιακή, αν θες όντως παρακμιακά η ταινιοθήκη του Star μάλλον μπορεί να σε βοηθήσει :P

ΥΓ: Μα τι μανία ξεθαψίματος είναι αυτή τώρα τελευταία :think:
Εικόνα

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 19 Οκτ 2006 16:47

PanosIlio έγραψε:
EneMe έγραψε:Eγώ πάντως που ψάχνω παρακμιακές ταινίες με cyborgs και εξωγήινα μικρόβια, δεν βρίσκω! :(
Το evolution δεν σου κάνει? http://www.imdb.com/title/tt0251075/

Βέβαια δεν είναι και τόσο παρακμιακή, αν θες όντως παρακμιακά η ταινιοθήκη του Star μάλλον μπορεί να σε βοηθήσει :P
Σιγά την παρακμή! Αυτή είναι top quality έμεε! :P
Όντως, μόνο στο Star και καμιά φορά στο Alter βλέπω τέτοια εργάκια! Low budget εννοείται! :P

Άβαταρ μέλους
PanosIlio
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PanosIlio » 20 Οκτ 2006 16:34

Τα καλύτερα τέτοιου είδους είναι με πρωταγωνίστρια μια ξανθιά καρατέκα, ούτε πως τη λένε ξέρω ούτε φυσικά τον τίτλο καμιάς ταινίας :P

Αλλά αυτή τη θυμάμαι χαρακτηριστικά, έχει παίξει και σε άλλες ταινίες έτσι περίεργες.

Το αλτερ δεν έβαζε και τόσες πολλές ταινίες τέτοιες, το σταρ όμως είναι κορυφή αν και τα έχουν κόψει τώρα πια, δεν βάζουνε. Σε κανένα telecity η bluesky μπορεί να βρεις ακόμα τέτοιες ταινίες :hammer:
Εικόνα

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κινηματογράφος - Θέατρο”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες