Επιθυμητό πρόγραμμα για windows

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
VirusP
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VirusP » 18 Νοέμ 2002 09:34

Ας υποθέσουμε ότι μπορούσατε να δώσετε μια λίστα στον Άη Βασίλη για να ενσωματώσει στην επόμενη έκδοση των windows ένα πρόγραμμα ... !!!

Ποιο θα ήταν αυτό??

Υ.Γ. Ίσως φανεί λίγο χαζό ή περίεργο αυτό το topic αλλά άνθρωποι είμαστε, περίεργες σκέψεις κάνουμε :) :)

Άβαταρ μέλους
Panamor

Δημοσίευση από Panamor » 18 Νοέμ 2002 10:49

Γράμμα προς τον Αι Βασίλη (Gates)

Αγαπητέ Αι Βασίλη,

Σας επιβεβαιώνω ότι ήμουνα καλό παιδί φέτος. Αγορασα το XP Home edition και το Office XP δίνιντας τα πολύτιμα λεφτουδάκια μου προς εσας και τους ακούραστους εργάτες σου που μας δίνουν ένα πολύ καλό και αξιόπιστο πακέτο λειτουργικό σύστημα/σουίτα εφαρμογών. Φυσικά τα κολλήματα που κάνει οφείλετε αποκλειστικά στο PC και δεν έχει να κάνει με τα εκπληκτικά προγράμματα σας.

Μόνο ένα πράγμα σας ζητάω φέτος. Έπειδή έχω μείνει από λεφτουδάκια θα ήθελα στο επόμενο upgrade του XP ή του Office να συμπεριληφθούν και το Visual Studio .net για να φτιάξω δικά μου προγραμματάκια και ιστοσελίδες να δείξω στους φίλους μου.

Ευχαριστώ πολύ

Υ.Γ Προσοχή όταν κατεβείτε από την καμινάδα μου. Σίγουρα θα έχω το τζάκι αναμμένο :lol:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης