Θέλω γνώμη για τη νέα μορφή του kefalonitis.com

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kefalonitis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kefalonitis » 13 Δεκ 2005 01:09

To kefalonitis.com πρόσφατα το ξανασχεδιάσαμε και διορθώσαμε τα περισσότερα προβλήματα όπως το forum που μας είχαν hackαρει. Επίσης νέα template σε album, forum για να δένουν με την υπόλοιπη ιστοσελίδα και για ευκολότερη πλοήγηση σε αυτήν και στην Ελληνική αλλά και στην Αγγλική ενότητα. Ρίχτε μια ματιά σε αυτή τη νέα μορφή και περιμένω τις απόψεις σας. www.kefalonitis.com . Υπόψιν ότι νέες υπηρεσίες κατασκευάζονται και ακόμα ελέγχουμε για μικρά προβληματάκια που θα εκτιμήσω αν βρείτε κάποιο και μου το αναφέρετε εδώ.

Περιμένω τις γνώμες σας :wink: :wink: :wink:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kefalonitis την 13 Δεκ 2005 22:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ArchangelX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ArchangelX » 13 Δεκ 2005 18:47

Με μία ματιά.

Το header μου άρεσε. Απλά, επειδή θέλεις να δώσεις την αίσθηση του τρισδιάστατου, για να γίνει πιο ρεαλιστικό προτείνω να μειώσεις το shadow κάτω απο τα κουμπιά ώστε να φάινετε οτι είναι πιο χαμηλά απο το μπλέ καμπυλωτό σχήμα πάνω απο τα κουμπιά.

Επίσης, εφόσον η σελίδα σου είναι σε 2 γλώσσες, προτείνω να τονίσεις τις σημαιούλες επάνω δεξιά.

Επίσης, στο τέλος, άλλαξε το proposals με suggestions ή κάτι τέτοιο. Proposal συνήθως είναι η πρόταση γάμου...

Τέλος, δεν είμαι και κάνας ειδικός στα CMS αλλα αυτό μου φέρνει κάτι απο mambo. Αν έπεσα μέσα, γιατί δεν βλέπω τις ανάλογες δηλώσεις?
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Basilakis » 13 Δεκ 2005 18:51

Emena proswpuika me xalase to bg. Den mporousa na thn dw kala giati htan poly entono. Symfwnw gia to header. Alla prosekse poly to bg. Einai apo afta pou den mou emeinan kala sto mati!

Ean ontws xrhsimopoieis mambo kai exeis bgalei tis dhlaseis den einbai swsto ekmerous sou.

Άβαταρ μέλους
kefalonitis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kefalonitis » 13 Δεκ 2005 22:34

Αν ο webdesigner μου κατάφερε να το κάνει να μοιάζει με έτοιμο cms τότε τι να πω, είναι Θεός... Τα παραπάνω που βλέπετε είναι ένας συνδυασμός από script το βασικότερο από τα οποία είναι το cutenews το οποίο δεν αναφέρει στην παρούσα έκδοση, αλλά μόνο στην τελευταία για copyright. Και φυσικά δεν έχει αφαιρέσει απολύτως τίποτα, απόδειξη ότι και το template που έχει φτιάξει για το forum αναφέρει ότι είναι phpbb. Περιμένω περισσότερες απόψεις και προτάσεις... :wink:

Άβαταρ μέλους
ForzaInter

Δημοσίευση από ForzaInter » 14 Δεκ 2005 16:25

Με μιά ματιά...το header δίνει ρέστα! :pint:
Τα rollovers όμως αργούνε να φορτώσουν και είναι κρίμα...κατά τα άλλα...

Keep up the good work! :)
I told you we would make it to the sunshine one day...you just got there a little quicker

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης