Lord Of The Rings Two Towers PSX2

Video games για PC, On Line παιχνίδια και παιχνίδια για κονσόλες.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 19 Νοέμ 2002 12:36

Paidia Agorasa to lord of the rings the two towers gia psx2 den eimai fun twn games alla eixa akousei pola gia ayto to game... loipon extes opws ekana bolta apo galatsi phga sta oneway kai to pira .....
Thelete twra na sas pw tis enthpwseis mou eeeeee???
tha to xaraktirisw me mia leksh..... TELEIO!!!!!!!
exw paiksei merika paixnidia se PC,PSX,kai PSX2... loipon ... ayto den einai game ayto einai kanoniko ergo.... exei teleia grafika teleia ola... sas shnistw opoios exei psx2 na paei katefthian na to parei to paixnidi den paizete me kanena allo... einai to teleio game se grafika se eixo kai xhrismo... sas eipa den paizw games alla me ayto kolisa..... apo emena pire 10/10 ....... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 19 Νοέμ 2002 16:55

μη μου πεις ότι θα μας κάνεις και review για το gamesway! :wink: :lol: :pint:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 19 Νοέμ 2002 19:30

Giati oxi john?????? :wink: :wink: pantws exw mhnei poly efxaristimenos apo ayto edw to game......:):):):):)

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 19 Νοέμ 2002 20:48

Εάν έχει όρεξη πέστο μου να μη το αναθέσουμε σε άλλον και μόλις το ετοιμάσεις μας το στέλνεις για να το βάλουμε στο site... με το όνομά σου φισικά. :wink:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 21 Νοέμ 2002 07:31

Loipon..... kanena problhma xara mou na bohthisw se ayto to thema mias kai mou arese kataplhktika....
alla yparxei ena problem..... den exw idea to ti prepei na grapsw... ean mporeis kai thes fysika John please help me gia to ti prepei na grapsw....
style mou se e-mail oti prepei na gnwrizw epanw se ayto to thema tha katsw na ta grapsw ola kai sou to stelnw sto kapaki.... giati einai pragmatika ena paixnidi pou aksizei...... :wink: :wink: :wink:
to e-mail mou einai johny_poll@hotmail.com

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 22 Νοέμ 2002 20:50

mporeis na diabaseis ta basika poy prepei na exei ena review stin selida http://www.gamesway.gr/reviews.php

ean theleis perissoteres plirofories pesto moy..
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Games (PC, On Line, Console)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες