Εχετε βαλει piercing στο....

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Zizo
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Zizo » 14 Νοέμ 2010 02:38

Ωραία μη φοβάσαι και τόσο, όλο και κάτι θα έφαγες, ήπιες ή το έπιασες κάπου ίσως στον ύπνο, ακόμα και με σαμπουάν θα μπορούσε να γίνει...

Εγώ το έχω 1 χρόνο και κάτι μήνες στο φρύδι και όταν θυμάται βγάζει λίγο πύον...

Αλλά όταν φοβάσαι αρκετά καλύτερα να έχεις ένα τηλεφωνάκι του μαγαζιού που και ο ίδιος θα σε πει να το ξεπλένεις με λίγο ορό ή να περάσεις να στο δει.

Μη φοβάσαι και αν σου πει κάποιος το αντίθετο μίλα με το μαγαζί και κάποιον γιατρό.

take care
Εικόνα
What you waiting for?

avra590

Δημοσίευση από avra590 » 15 Νοέμ 2010 16:36

Zizo έγραψε:Ωραία μη φοβάσαι και τόσο, όλο και κάτι θα έφαγες, ήπιες ή το έπιασες κάπου ίσως στον ύπνο, ακόμα και με σαμπουάν θα μπορούσε να γίνει...

Εγώ το έχω 1 χρόνο και κάτι μήνες στο φρύδι και όταν θυμάται βγάζει λίγο πύον...

Αλλά όταν φοβάσαι αρκετά καλύτερα να έχεις ένα τηλεφωνάκι του μαγαζιού που και ο ίδιος θα σε πει να το ξεπλένεις με λίγο ορό ή να περάσεις να στο δει.

Μη φοβάσαι και αν σου πει κάποιος το αντίθετο μίλα με το μαγαζί και κάποιον γιατρό.

take care
wraia thnx gia tin voh8eia! :) :) :) :) :kaloe: :kaloe:
for all you LOST fans out there, if you take the last names of each of Oceanic 6 surviviors, and re-arrange the letters, it's actually an anagram for "Get A Life".

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες