http://www.cman.gr - Greek CM Research Site

Video games για PC, On Line παιχνίδια και παιχνίδια για κονσόλες.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 05 Δεκ 2002 17:10

HardcoreGR έγραψε:
Τέλος απ'οτι βλέπω από όλα τα CM Sites αλλά και από το δικό σου : Δεν ξέρετε να φτιάχνετε Forum
Αν είναι δυνατόν! Για τα Forum των Cm Sites μιλάω, όχι για του www.freestuff.gr . Και μάλλον μιλάω μόνος μου ή μιλάω άλλη γλώσσα μου φαίνεται.
μάλιστα..
mea culpa.. :hammer:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 05 Δεκ 2002 17:15

Ωραία ξεφαντώσαμε και πάλι, :hammer:
:arrow: ας ασχοληθούμε τώρα και με το παιχνίδι!
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Drizzt
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Drizzt » 05 Δεκ 2002 17:27

:D χαίρομαι που σας αρέσει να γράφετε, τόσο χρόνο που αφιερώσατε θα μπορούσατε να μου είχατε στείλει κάποιο review για ένα παιχνίδι της αρεσκίας :lol:

:pint:

HardcoreGR
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από HardcoreGR » 05 Δεκ 2002 17:31

Λοιπόν, κανονικά δεν πρέπει να ασχολούμαι με άτομα σαν αυτόν
Έχεις την τιμή να είσαι ο 1ος που θα πάρει ένα ειδικό Rank στο Forum μας.
Τελικά δηλαδή παραδέχεσαι ότι ήταν μαλακία αυτό που λεγες για επίσημο site της SIGAMES στην
Ελλάδα και αντί να παραδεχτείς το λάθος σου, λες ότι ζηλεύαμε που στο υποδείξαμε!!! Εγώ ποτέ
δεν είπα ότι δεν είναι το επίσημο site της greek research team,το αντίθετο (όποιος ξέρει να
διαβάζει εύκολα το διαπιστώνει!). Τώρα για τη ζήλεια: no comment!
Σου εξήγησα ότι το πληροφορήθηκα μετά. Τώρα με τέτοιο ύφος και έτσι όπως μιλάς δεν σε κόβω πάνω από 15. Επίσης γιατί στα e-mail σου έχεις όνομα Site Administrator A? Σε κυνηγάνε πολλοί, ε?
Τώρα όμως που είναι και ο Περικλής στην ομάδα του
Γιαννούτσου, όλα μέλι γάλα έτσι?!!Χεχεχχε!
Αν τελικά θα την κάνω θα θέλει τον χρόνο της. ( ΧΕΧΕΧΕ )
Σιγά μην ασχολούμαι τόσο μαζί σου που να θέλω να σε "ρίξω"!!!Από που να σε ρίξω?Σιγά ρε άρχοντα
κατέβα και λίγο απ'τον θρόνο σου!¨Η μάλλον κάτσε, καλά είσαι εκεί, γελάμε κιόλας!!!
Έχω κάθε λόγο να γελάω με τύπους σαν εσένα. Σκέψου ποιος ξέρει εσένα και ποιος ξέρει εμένα. Ποιο site έχω εγώ και ποιο εσύ. Για βάλτα κάτω να δεις τι γέλιο βγαίνει. Και ο λόγος για τον οποίο μου επιτίθεσαι βέβαια!
" 5ον)Ξέρετε πολύ καλά να αντιγράφετε sites και γι'αυτό και στο http://www.geocities.com/greek_manager/
ρωτήσατε τους Users σας την 1η Δεκεμβρίου, ποια ειναι η καλύτερη 11άδα στο CM. Αυτό ακριβώς
δηλαδή που είχα εγώ από την 1η μέρα στο http://www.cman.gr . Την...1η Δεκεμβρίου! "

Κάνε μου μήνυση λοιπόν! Και σε 50 άλλα site στο internet που έχουν την ίδια ερώτηση!!!!
Είσαι για γέλια!
Γιατί πας να ξεφύγεις? Έκανες κάτι χοντρό για να πάμε σε τέτοιες ενέργειες? Εγώ απλά σε εξέθεσα για να μπορέσει ο κόσμος να κάνει κοιλιακούς από τα γέλια με σένα και να καταλάβει ότι με αντιγράφεις.
Στα ... μου!Μπορείτε και χωρίς εμένα φαντάζομαι! ΕΣΥ ΕΙΔΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ...!
Εγώ μπορώ καλύτερα με όλα τα άτομα που έχω στο Forum μου εκτός από σένα και 2-3.Το λέω επειδή ήρθες στο site μήπως κι αντιγράψεις τίποτα και το ανανεώσεις το δικό σου μετά από κάνα μήνα.
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΤΥΧΗΣΕΣ! Είμαι τελειόφοιτος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μαηχανικών
και Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών του Εθνικού Μετσόβειου Πολυτεχνείου!(5ετής σχολή)
ΑΝ δεν ξέρεις τι είναι αυτό ρώτα και θα μάθεις! Αλήθεια εσύ ποια σχολή τελείωσες στα 20 σου?
Κανά ΙΕΚ μάλλον!ΜΠΡΑΒΟ! Δεν έχω τίποτα με τα ΙΕΚ, αλλά άλλο η βουρτσα και άλλο η ... γνωστή!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Το περίμενα!!!! Άσχετος τελείος δηλαδή. Ναι, τελείωσα τηλεπληροφορική. Σου λέει τίποτα κύριε...Τεχνικέ? Χχαχαχαχ, αυτό είναι που λέμε εντελώς της πλάκας.
Μάλλον στην είπε ο Γιαννούτσος έτσι?Αφού ρε μεγάλε δεν πρόλαβες να ανοίξεις το site και άρχισες
αμέσως τις προειδοποιήσεις και τα Locked topic στο φόρουμ καλά σου έκανε!
Τις κοτσάνες τις πέταγες έτσι από το Δημοτικό ή σε έπιασαν αφού αποφοίτησες?
To greekmanager ξεκίνησε για την πλάκα του και για την πλάκα του θα συνεχίσει!Παρόλα αυτά
έχει πάνω από 3000 επισκέψεις σύνολο, σε 2 μήνες!Πάντως φυσιλογικό θα το θεωρούσα να έχεις
περισσότερες επισκέψεις, αφού έχεις και την Research team στο site σου! Αλλά άμα συνεχίσεις
να πλακώνεσαι με όλους, βλέπω τον Σπύρο να σε σουτέρνει
Για να αναλάβεις την θέση μου? Στείλε κι άλλα ψεύτικα Logs,φέρε και 10 φίλους σου να στέλνουνε e-mail και σε καμμιά 20αριά χρόνια έλα να με ρίξεις.
ΑΝΤΕ ΒΙΒΑ!
Μην πίνεις πολύ γιατί θα σε πειράξει.

Λοιπόν εγώ αυτά είχα να πω. Είχα την υποχρέωση να υπερασπιστώ την θέση μου και το έκανα. Κι όχι μόνο την δικιά μου θέση αλλά και την θέση του Κου Σπύρου Γιαννούτσου τον οποίο ο....φοβερός και τρομερός greek_manager καθώς και ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ κατηγορούσαν εδώ και καιρό ότι δεν κάνει σωστά την δουλειά του. Τον βρήκα μέσω e-mail κι έστειλα βιογραφικά όπως έκαναν κι άλλα άτομα. Κι ανάμεσα σε τόσα άτομα επέλεξε εμένα. Ίσως να έπαιξε ρόλο το ότι διοργάνωσα το 1ο μεγάλο Τουρνουά CM, ίσως να είδε ότι ασχολούμαι από το CM1 και ότι το έχω ψάξει καλά με τις ιδέες που του έδωσα. Η ουσία είναι ότι όλοι αυτοί οι κύριοι μαζί με τον προλαλήστατο φουκαρά, αφού είδαν ότι εγώ θα αναλάβω το site έκαναν τα πάντα για να πάρουνε την θέση μου. Λοιπόν παιδιά σας απογοήτευσα. Κι ευτυχώς που δεν είναι Υπεύθυνος του site κάποιος από τους ρουφιανό-σικοφάντες που έχω δει ως σήμερα και πήγανε να με ρίξουνε,γιατί τότε καήκαμε! Το site όχι μόνο θα είχε το μαύρο του το χάλι όπως όλα αυτά που έχω δει μέχρι τώρα...αλλά μπορεί να είχε και άλλη ονομασία Domain! Λοιπόν το αν κάνω σωστά τη δουλειά μου θα με κρίνει όλη η κοινωνία του CM, κι όχι 2-3 παρακμιακοί που βγήκανε από το πουθενά και CM Αναλυτές. Και θα το κρίνει ο κόσμος που μπαίνει στο site και που στον 1ο μήνα κιόλας θα έχει φτάσει τόσος όσους επισκέπτες είχάνε όλα τα CM Sites σε τόσους μήνες. Και αν δεν με ζηλεύατε κάποιοι....δεν θα σας έκαιγε καν να απαντήσετε στο 1ο μήνυμα που έγραψα και θα με αφήνατε στην ησυχία μου να κάνω την δουλειά μου.
Τέλος όσον αφορά το σλόγκαν συνεχίστε να κάνετε reply για μένα εδώ πέρα και μετά από κάνα χρόνο ίσως να το καταλάβετε ΚΑΠΟΙΟΙ

ΥΓ.Ηλεκτρολόγε Μηχανικέ....το Quote είναι 4ο κουμπάκι από πάνω. Όχι εκεί...ναι,αυτό είναι.

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 05 Δεκ 2002 18:00

Kostas Theofilopoulos έγραψε::D χαίρομαι που σας αρέσει να γράφετε, τόσο χρόνο που αφιερώσατε θα μπορούσατε να μου είχατε στείλει κάποιο review για ένα παιχνίδι της αρεσκίας :lol:

Καλό αυτό .. πως δεν το σκέφτηκα να το πω εγώ..
Μπράβο ρε Κώστα!
- follow me @twitter

madrugada

Δημοσίευση από madrugada » 05 Δεκ 2002 19:16

o "epishmos" se ka8e periptwsh prepei va eivai pio diplwmaths kai ligotero alazwvas...av bre hardcore htav kati pou kaveis epaggelmatika isws va dikailogousa thv avtidrash sou alla twra...to pswnio sou kaveis kai dev mporw va katalabw giati eisai toso epi8etikos...kai mhn trelenese re file dev exeis kai kava super site avebasmeno...eva metrio ersitexviko site eivai pou aveta siggrinete me ta upoloipa...
8a htav kalutera va asxolise me thn beltiwsh twv paroxwv tou site sou para va avalwvese se kativies:)

filika...

PS av psa3eis to forum 8a deis oti o greek manager eivai sxetika veo melos sthv koinothta tou freestuff ara dev sou thv peftoume gia logous upostiri3hs... alla epeidh kateu8eian egives polu epi8etikos kai ousiastika xwris logo

Άβαταρ μέλους
07

Δημοσίευση από 07 » 05 Δεκ 2002 21:01

8a htav kalutera va asxolise me thn beltiwsh twv paroxwv tou site sou para va avalwvese se kativies:)

hehehehehheheheheh :lol: :lol: :lol: :lol:

Periklis

Δημοσίευση από Periklis » 06 Δεκ 2002 02:48

HardcoreGR έγραψε:1ον)To site αυτό είναι το επίσιμο ελληνικό site της ομάδας έρευνας του Championship Manager, κι oxi της εταιρείας αυτής στην Ελλάδα. Όταν συναντήθηκα από κοντά με τον Κο. Σπύρο Γιαννούτσο μου είπε απλά την έννοια "επίσιμο" και τίποτα άλλο. Αυτό λοιπόν το διόρθωσα για να μην μου πάθετε κανένα καρδιακό ορισμένοι CM Webmasters από την ζήλια σας και είναι κρίμα γενικά και για το ελληνικό CM κάτι τέτοιο.
Πολύ σωστά έκανες και το διόρθωσες μη βρούμε κανένα μπελά από την SΙ αν και δεν νομίζω να μας κυνηγούσε νομικά.
2ον)Δεν νομίζω ότι η ηλικία παίζει ρόλο, αλλά προφανώς πρέπει να έχεις μεγάλο κόμπλεξ με αυτήν. Εγώ δηλαδή όπου να'ναι κλείνω τα 20 κι ο Περικλής του CM Greece είναι 18, οπότε εμείς είμαστε η πιτσιρικαρία. Το ότι τα site ορισμένων έχουνε τα μαύρα τους τα χάλια και τα δικά μας είναι τα 2 κορυφαία σε σχεδιασμό και σε κόσμο σας λέει τίποτα? Τίποτα? Πάμε παρακάτω.
Κατά την άποψη μου όλα τα sites που υπάρχουν λεχουν τη χρησιμότητα τους. Π.χ. κατά την γνώμη μου τα άρθρα του greekcm.tk είναι πιο ποιοτικά από αυτά του cmgreece (τρελέ μη το παίρνεις κατάκαρδα :wink: )
3ον)Πρέπει να έχεις μεγάλα κότσια για να κάνεις κάτι τέτοιο : Όταν ξεκίνησε το επίσημο site.......αααααααα ξεχάστικα....της ομάδας έρευνας του CM ο Κος. Σπύρος Γιαννούτσος έλαβε αρκετά e-mailάκια στα οποία υπήρχανε ψεύτικα logs που λέγανε ότι και καλά εγώ θέλω λέει να κλείσω τα άλλα CM Sites. Ήθελα να ήξερα πόσοι ανεγκέφαλοι μπορεί να υπάρχουνε στην Ελλάδα σήμερα για να πιστεύουνε ότι μπορούνε να με "ρίξουνε" με τέτοιες επιθέσεις. Μάλλον πάρα πολλοί και ακόμη ονειρεύονται.
Από ποιον δέχεσαι επιθέσεις ? Να τον εντοπίσουμε για να τον ρωτήσουμε για ποιο λόγο θέλει να σου κάνει κακό.
4ον)Το site δεν είναι επίσημο γιατί στην SIGames δεν ξέρουνε ελληνικά για να φτιάξουνε ελληνικό site.Γι'αυτόν τον λόγο αναλαμβάνει ο κάθε Head Researcher να φτιάξει είτε ο ίδιος είτε μέσω 3ου ένα site στην χώρα του. Το κάθε site λοιπόν υποστηρίζεται επίσημα (πρέπει να βλέπετε εφιάλτες με αυτή τη λέξη τελικά) από την SIGames. Τι σημαίνει αυτό? Αν πατε στον τομέα Τουρνουά του site θα δείτε όλοι ότι το τουρνουά αυτό είναι το 1ο επίσημο Ελληνικό τουρνουά στην Ελλάδα με την υπογραφή της SIGames. Ο νικητής θα λάβει πιστοποίηση ότι νίκησε στο τουρνουά και έτσι θα είναι και στα χαρτιά, επίσημα πλέον, ο καλύτερος CM παίκτης στον ελληνικό χώρο. Γι'αυτό άλλωστε εγώ, ο Κος. Γιαννούτσος και τα υπόλοιπα μέλη της ερευνητικής ομάδας δεν μπορούμε να συμμετέχουμε στο Τουρνουά, καθ'ότι επίσημο.
Τι εννοείς δε ξέρουν ελληνικά? Αν ήθελαν θα έφτιαχναν site στο πρότυπο του αντίστοιχου αγγλικού. Ο κύριος λόγος που υπάρχουν οι ιστοσελίδες των head researchers είναι η database άρα δε τίθεται θέμα επισημότητας των σελίδων των researchers..
5ον)Ξέρετε πολύ καλά να αντιγράφετε sites και γι'αυτό και στο http://www.geocities.com/greek_manager/ ρωτήσατε τους Users σας την 1η Δεκεμβρίου, ποια ειναι η καλύτερη 11άδα στο CM. Αυτό ακριβώς δηλαδή που είχα εγώ από την 1η μέρα στο http://www.cman.gr . Την...1η Δεκεμβρίου!
Αγαπητέ Μάνο, αρκετά cm-sites στο ίντερνετ έχουν βρει τη δική σου ιδέα πολύ πιο πριν άρα δε νομίζω να υφίσταται θέμα αντιγραφής η ''κλεψιάς''.Μάλλον παρεξήγησες!
6ον)Όπως έχετε το τηλε-κοντρόλ και όταν σας πειράζει κάποιο κανάλι το αλλάζετε, έτσι μπορείτε να μην μπείτε κύριε....greek_manager στο site μας και όλα μέλι-γάλα. Άλλωστε εμείς δεν θέλουμε μαύρα πρόβατα στο site μας και η μέχρι τώρα πορεία του Forum επιβεβαιώνει ότι οι Έλληνες CM παίκτες έχουνε και ήθος και άποψη. Καλή σας μέρα και καλή συνέχεια... :pint:!
Εδώ διαφωνώ Μάνο. Στο site μας τους χρειαζόμαστε όλους ανεξαιρέτως εφ'όσον έχουν να δώσουν κάποια σημαντική πληροφορία σχετικά με την database.Θανάση σε παρακαλώ ο Μάνος μάλλον παρεξήγησε είσαι ευπρόσδεκτος στο site όπως και όλοι όσοι μπορούν να προσφέρουν και όχι μόνο.

Periklis

Δημοσίευση από Periklis » 06 Δεκ 2002 03:06

HardcoreGR έγραψε: Λοιπόν εγώ αυτά είχα να πω. Είχα την υποχρέωση να υπερασπιστώ την θέση μου και το έκανα. Κι όχι μόνο την δικιά μου θέση αλλά και την θέση του Κου Σπύρου Γιαννούτσου τον οποίο ο....φοβερός και τρομερός greek_manager καθώς και ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ κατηγορούσαν εδώ και καιρό ότι δεν κάνει σωστά την δουλειά του.
Σε ποια ζητήματα υπερασπίστηκες τη θέση του Σπύρου ? δεν σε καταλαβαίνω Μάνο. Εάν ο Σπύρος είχε κάτι να πει θα ερχόταν ο ίδιος να το πει και δε θα έστελνε απεσταλμένο. Δεν χρειάζεται στα posts σου να τον αναφέρεις για να αιτιολογήσεις τα επιχειρηματά σου. Είναι αλήθεια ότι ο Σπύρος έχει κατηγορηθεί από πολλούς ανάμεσα σε αυτούς ήμουν και εγώ και δε ντρέπομαι να το πω.
Τον βρήκα μέσω e-mail κι έστειλα βιογραφικά όπως έκαναν κι άλλα άτομα. Κι ανάμεσα σε τόσα άτομα επέλεξε εμένα. Ίσως να έπαιξε ρόλο το ότι διοργάνωσα το 1ο μεγάλο Τουρνουά CM, ίσως να είδε ότι ασχολούμαι από το CM1 και ότι το έχω ψάξει καλά με τις ιδέες που του έδωσα. Η ουσία είναι ότι όλοι αυτοί οι κύριοι μαζί με τον προλαλήστατο φουκαρά, αφού είδαν ότι εγώ θα αναλάβω το site έκαναν τα πάντα για να πάρουνε την θέση μου. Λοιπόν παιδιά σας απογοήτευσα. Κι ευτυχώς που δεν είναι Υπεύθυνος του site κάποιος από τους ρουφιανό-σικοφάντες που έχω δει ως σήμερα και πήγανε να με ρίξουνε,γιατί τότε καήκαμε! Το site όχι μόνο θα είχε το μαύρο του το χάλι όπως όλα αυτά που έχω δει μέχρι τώρα...αλλά μπορεί να είχε και άλλη ονομασία Domain! Λοιπόν το αν κάνω σωστά τη δουλειά μου θα με κρίνει όλη η κοινωνία του CM, κι όχι 2-3 παρακμιακοί που βγήκανε από το πουθενά και CM Αναλυτές. Και θα το κρίνει ο κόσμος που μπαίνει στο site και που στον 1ο μήνα κιόλας θα έχει φτάσει τόσος όσους επισκέπτες είχάνε όλα τα CM Sites σε τόσους μήνες. Και αν δεν με ζηλεύατε κάποιοι....δεν θα σας έκαιγε καν να απαντήσετε στο 1ο μήνυμα που έγραψα και θα με αφήνατε στην ησυχία μου να κάνω την δουλειά μου.
Τέλος όσον αφορά το σλόγκαν συνεχίστε να κάνετε reply για μένα εδώ πέρα και μετά από κάνα χρόνο ίσως να το καταλάβετε ΚΑΠΟΙΟΙ
Μακάρι το cman όχι μόνο να έχει hits περισσότερο από όλα τα cm sites αλλά ακόμα και περισσότερα από τα ξένα. Έτσι, θα καταφέρναμε να μαζέψουμε τα λάθη που υπάρχουν στην ελληνική database και να παρουσιάσουμε ένα ρεαλιστικό ελληνικό πρωτάθλημα στο CM4! Επίσης, το cman είναι όντως αρκετά καλό και πιστεύω ότι απο πλευράς design πλησιάζει το βαθμό ποιότητας του CM Greece και για αυτό πρέπει όλοι μας να συγχαρούμε τον Μάνο. Οι εντάσεις και οι διαπληκτισμοί δε πρόκειτε να μας οδηγήσουν πουθενά Μάνο και Θανάση. Εάν Μάνο θέλεις να κρατήσεις την ίδια στάση εμένα δεν με πειράζει αλλά τουλάχιστον δώσε προσοχή σε αυτά που λες για το επισημο site της ελληνικής ομάδας έρευνας (στην οποία πρόσφατα μπήκα και εγώ) γιατί χρειαζόμαστε όλους τους Έλληνες cm gamers δίπλα μας και όχι μακριά μας. Αυτά είχα να πω..ααα και ξέχασα να συστηθώ στα παιδιά του forum..Γεια σας παίδες είμαι ο Περικλής του CM Greece συνεχίστε την καλή δουλειά :wink:

Άβαταρ μέλους
armadilos

Δημοσίευση από armadilos » 06 Δεκ 2002 03:13

Ρε εσύ Hardcore ληγμένα πίνεις?Έχεις ξεφύγει εντελώς μου φαίνεται.Έχεις καταφέρει να σε βρίζουν όλοι.Εσύ και η Άσπα στο Fame Story είστε.Ρε συ μήπως έχεις για μανατζερ τον Μικρούτσικο;Δεν εξηγείται αλλιώς η συμπεριφορά σου.
Όσο για τον greek_manager σε διαβεβαιώ ότι δεν είναι ούτε 15.Είναι 4 χρονών παρά 2 μήνες...χαχαχα!

ΥΓ 1:Το όνειρο όλων είναι να σπουδάσουν σε ένα ΙΕΚ και να πληρώνουν 1500 ευρώ τον χρόνο δίδακτρα.Εσύ φίλε το πέτυχες αυτό.Όμως μην κοροιδεύεις εμάς τους υπόλοιπους θνητούς που είχαμε την ατυχία να περάσουμε Ηλεκτρολόγοι στο Μετσόβιο.Δεν λέω σκατά είναι η σχολή μας,αλλά αμαρτία δεν είναι να μας το θυμίζεις συνέχεια....ΧΑΧΑΧΑ!

ΥΓ 2:Αυτό το μπλέ ηλεκτρικ στο site σου πάντως είναι όλα τα λεφτά.Κανα πουκαμισάκι αντίστοιχο "παίζει" στην ντουλάπα σου.Θα πάω Μπουγά αύριο....

Hardcore ελπίζω να ηρεμήσεις λιγάκι και να μην παρεξηγηθείς και με μένα.
Ας προσπαθήσουμε να περνάμε όλοι καλα....

ΨΩΝΙΑ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΕ.ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ CM4.

Άβαταρ μέλους
AH-BASILHS

Δημοσίευση από AH-BASILHS » 18 Δεκ 2002 22:09

den mporo na katalabo ti zoria trabate orismenoi.o anthropos pige na ftiaksei ena site ki eseis ton katasparaksate.kai dikio exei gia auto to greekcm.ontos den blepetai kai einai les kai to exei sxediasei pitsirikas pou paei akoma lykeio!ego asxoloumai me cm apo to cm2 kai prosfata anakalipsa ta ellinika sites.to cman.gr alla kai to cmgreece einai eksisou kala.anti na kanete kati simantiko oloi mazi kai na ta stiriksete petate tis bombes apo edo ki apo ekei opos kanei o klassikos o m***** o ellhnas.to mono pou noiazei orismenous einai na katakrinoune.an pisteuete re paidia oti mporeite na ta kataferete kalutera ftiakste site oi idioi.min pate kai thabete tous allous.h toulaxiston afiste tous na kanoune tin douleia tous me thn hsuxia tous.

Άβαταρ μέλους
greek_manager
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greek_manager » 18 Δεκ 2002 22:14

kaneis den asxolithike me ton hardcore oute thelhse na ton enoxlhsei sto elaxisto. aftos irthe kai egrapse sto forum kai aplos tou eipame oti to site tou den einai official ths sigames.Tora to katalave kai aftos epitelous....

EINAI TYXAIO SANTA CLAUSS OTI EXEIS TO IDIO IP ME TON HARDCORE?

den einai ypoxreotiko file mou na episkeptesai to greekcm afou to antipatheis toso...

poios asxoleitai me poion....

afta.

DEN PROKEITAI NA KSANAAPANTHSO SAFTO TO TOPIC...

to cman.gr ftiaxthke gia na kanei mia douleia, elpizo na thn kanei kai bravo tou...
den tha malonoume tora san paidakia to diko mou einai pio oraio to diko sou einai pio mikro klp

TELOS
aka thkouk
Football Manager - H ελληνική κοινότητα
παιχνιδια στρατηγικης - Παίξε Δωρεάν

Άβαταρ μέλους
AH-BASILHS

Δημοσίευση από AH-BASILHS » 20 Δεκ 2002 10:21

nai tuxainei na exo tin idia ip file giati mpaino ki ego apo ton server ths etaireias pou douleuei kai to paidi.mipos uponoeis oti eimai o idios me diaforetiko nick?an pisteueis kati tetoio tote ti na sou po,prepei na eisai poly eksipnos.katarxas to nickname pou exo einai edo kai polu kairo sto freestuff kai kata deuteron den ton uperaspizomai giati den ton ksero para elaxistes meres kai einai aplos sinadelfos.mporei na eimai upeuthinos gia ton server edo kai na min exo spoudasei pano se web design alla o anthropos gia na ftiaxnei to site ths etaireias den nomizw na einai tuxaios.ama einai etsi tote giati den epileksane esena gia to www.cman.gr?
eimai cm fan xronia tora kai leo tin apopsi mou.kai pisteuo enas opiosdipote logika skeptomenos blepontas to diko sou site kai to cman.gr mporei na dei ksekathara(crystal clean pou lene kai oi aggloi)oti to diko sou exei enan apo tous xeiroterous sxediasmous.ki oxi mono auto alla eisai polu proklitikos apenanti stous allous ki anti na koitakseis na beltioseis tipota pas kai krineis ton allo xoris na ton ksereis.tora gia to site an einai episimo h oxi auto den to gnorizo.exei pantos ena tournoua to opoio leei oti einai to episimo.ama auto einai psemata giati den tous leei tipota h kataskeuastria etaireia?
a kai kati akoma.epeidh ksereis tin ip mas,pragma pou simainei oti tha eisai kai admin edo,o armadilos giati exei mono 4 minimata kai dimiourgithike san xristis mazi me to topic?telika agapite pas na ta fortoseis stous allous otan tin exeis kanei tin koutsoukela sou kai uperaspizesai ton eauto sou me pseftikous xristes kai fantasmata.sugxaritiria,euge.tora ftiakse kana 2 xristes akoma kai rikse mou kamia apantisi.telos epeidh prepei na eisai kai amorfotos,to santa claus grafetai me 1"s"ki oxi me 2.

Άβαταρ μέλους
armadilos

Δημοσίευση από armadilos » 20 Δεκ 2002 12:03

Re esi Santa Claus (eides file ego eimai morfomenos kai to grafo me ena "s") oraia ta les osa les,alla den peitheis oti den eisai, an oxi o idios o Hardcore, kapoios poly kollitos tou.
Prosopika emena den me noiazei opoios kai oti kian eisai.Episis den me noiazei oti kian nomizeis gia ton greek_manager kai gia mena.
Ego apla den eimai oute pseutikos xristis, oute fadasma,oute psifiako dimiourgima tou greek_manager.
To exo pei kai to ksanaleo oti oi gnomes einai ypokeimenikes kai opos eipe kai o greek_manager an den sas aresei to site giati bainetai kai grafete sto forum synexeia?
Ego pados den exo pei oti to site tou greek_manager einai kalitero,eno to site tou Hardcore einai paidiko kai mal**ia.Aditheta esy kai o Hardcore synexeia auto kanete.
Asxolitheite me to site tou Hardcore kai tin veltiosi tou kai min strefete ta veli sas se opoion tolmisei na pei kati pou den sas aresei.

Pados kakos asxolithika me ton Hardcore,parolo pou exo episkeftei arketes fores to site tou, giati vlepo oti i nootropia tou den exei allaksei kai oute tha allaksei.

Einai i teleutai fora pou asxoloumai me auto to thema.Den tha anafertho ksana se auto to thema.

Thermi paraklisi pros Hardcore kai AH-BASILH :An gia kapoio logo thelisete na apadisete sto teleutaio mou minima,na einai kai i teleutaia fora pou anaferestai se mena.

Ade paidia ta leme...

PS:ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΥΓΕΙΑ,ΑΓΑΠΗ ΕΥΤΥΧΙΑ...ΚΑΙ CM4!
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ.

Άβαταρ μέλους
AH-BASILHS

Δημοσίευση από AH-BASILHS » 20 Δεκ 2002 13:36

ok file.elpizo na einai opos ta les.oso gia to greekcm ego mono mia fora mpika kai to forum auto den to brika apo ekei alla mesa apo to freestuff.gr sto opoio mpaino mines tora.
ante kali sunexeia kai na kratate to cm zontano :D

ps>an to cm4 bgei ton febrouario,to cm5 meta apo merika xronia tha bgei....to epomeno kalokairi?

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Games (PC, On Line, Console)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες