Neo Panathinaikos Portal- Thn Gnwmh Sas!

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Daner
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Daner » 21 Νοέμ 2002 15:46

http://www.zantenet.info/pao/index.php

Είναι μια online κοίνοτητα και αυτό διότι αυτό το site δέν γράφετε από εμένα η από κάποιον άλλον μεμονωμένα.Το site γράφετε από τους ίδιους τους επισκέπτες του.Ότι βλέπετε η ότι θα δείτε εδώ(ότι είναι γραμμένο στην πρώτη σελίδα,τα νέα,τα άρθρα στα θέματα,οι συζητήσεις τα σχόλια οι κριτικές και πολλά άλλα είναι γραμμένο απο εσάς του φιλάθλους και τους απλούς επισκέπτες αυτού του site.Mπορείτε και εσείς να αλλάξετε την πρώτη σελίδα.Και αυτό που θα πείτε θα δημοσιευθεί στην πρώτη σελίδα αυτόματα.Μπορείτε επίσης να συμετέχετε στις συζητήσεις, να κάνετε chat,να στείλετε ηλεκτρονικές κάρτες της ομάδας σε φίλους,να κατεβάσετε video και πολλά άλλα.

Sintoma kai me neo domain!

PARAKALOUNTE OI PANATHINAIKOI NA BOHTHISUN STHN LEITOURGIA THS!

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 21 Νοέμ 2002 23:22

Θα κάνω δύο παρατηρήσεις σαν απλός επισκέπτης:

Εμφάνιση:
Ναι, είναι site για τον Παναθηναϊκό, αλλά δεν είναι λιγάκι κουραστικό τόσο πράσινο;

Ορθογραφία:
Έλεος! Τα λάθη βγάζουν μάτι!
Υπάρχουν μικρολαθάκια, αλλά και πολύ χοντρά λάθη!

υπεύθηνοι -> υπεύθυνοι

Το site γράφετε -> Το site γράφεται (Εσείς γράφετε)

Ότι γράφουν οι επισκέπτες/μέλη μας δέν λογοκρίνετε -> Ό,τι... δεν λογοκρίνεται (Εσείς λογοκρίνετε)
(Τα μονοσύλλαβα δεν τονίζονται, εκτός αν δηλώνουν ερώτηση! "Έμαθα πως..." "Πώς γινεται... ;")
(Όταν λέμε "ότι" και εννοείται το "οτιδήποτε" το "ότι" θέλει κόμμα: Ό,τι )

Ξέρω πως είμαι λιγάκι υπερβολικός, αλλά όταν κάνουμε ένα site καλό είναι να ανοίγουμε ένα λεξικό και -το κυριότερο- μια γραμματική!

Συγνώμη αν ήμουν "κακός", αλλά έτσι είναι...

xvs

Δημοσίευση από xvs » 30 Νοέμ 2002 23:34

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΞΕΣ? ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΥΛΙΚΟ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΤΟΥ ΠΑΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΥΡΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕ ΤΟ ΓΚΡΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΒΑΛΕΣ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ BANNER ΘΕΣ ΑΝ ΜΠΛΕΞΕΙΣ? ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ COPY ΚΑΤΙ ΕΤΣΙ ΧΥΜΑ. ΚΑΙ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΑΡΘΡΑ COPY ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ. ΑΝ ΤΟ ΔΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ Η ΟΙ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ ΘΑ ΣΤΗΝ ΠΟΥΝ ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΤΑΛΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΝ ΥΛΙΚΟ. ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Άβαταρ μέλους
tsiger
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tsiger » 30 Νοέμ 2002 23:46

Οσο αφορα το design δε θα το συζητησω γιατι ειναι βασισμενο σε ένα απο αυτά τα free content management systems (νομίζω πως είναι phpNuke) και θα συμφωνήσω με το φίλο παραπάνω για τα ορθογραφικά λάθη

xvs

Δημοσίευση από xvs » 01 Δεκ 2002 04:01

ΝΑΙ TSIGER ΣΩΣΤΑ GENERATOR PHP-Nuke ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΤΟ 256.GR ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ. ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΥΛΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ WORDPAD ME HTML, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΧΟΜΠΙ.

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greekbytes » 03 Δεκ 2002 21:53

Einai na ipotheso ena "peiragmeno" theme tou phpnuke auto to optiko paratragoudo?.. Poli prasino re paidaki mou! Ip'opsin, gia na ginei ena fanclub, mia koinotita i ena site-afieroma den einai anagki na katafigei kaneis sto php/post nuke, xoops klp.. Exei gemisei o topos idia sites! to mono kalo einai oti ksereis pou tha vreis to poll, to login, ta links... Entaksei, praktiko :P. Pantos to site exei poli iliko, :D

Periklis

Δημοσίευση από Periklis » 17 Δεκ 2002 02:17

Πολύ καλό! Ας είναι καλά το php nuke :wink:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης