Πολυμηχανηματα

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας κάποια από τις συσκευές που απαρτίζουν τους Η/Υ μας.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
georged

Πολυμηχανηματα

Δημοσίευση από georged » 26 Δεκ 2005 22:41

αγορασα προσφατα ενα πολυμηχανημα και καθε φορα που πατα ω ΟΝ εκτυπωνει και μια δοκιμαστικη σελιδα...Δε βρισκω ρυθμιση που να κλεινει αυτο και εχω κανει επανεγκατασταση κ τα ιδια παλι...

Μηπως μπορει κανεις να βοηθησει....;;;; :oops: :oops: :hammer: :hammer: :D

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Πολυμηχανηματα

Δημοσίευση από cordis » 27 Δεκ 2005 11:35

και ποιό είναι αυτό το πολυμηχάνημα; μάρκα; μοντέλο; ;)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
georged

Πολυμηχανηματα

Δημοσίευση από georged » 27 Δεκ 2005 12:17

HP 1510 psc

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Πολυμηχανηματα

Δημοσίευση από cordis » 27 Δεκ 2005 14:02

απ' ότι διαβάζω στα reviews, όπως του amazon πολλοί προτείνουν να μην αγοράσει κάποιος αυτό το προϊόν για αυτόν τον λόγω, αλλά και για άλλους.

Επικοινώνησε καλύτερα με την HP για να σου πουν...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
ForzaInter

Πολυμηχανηματα

Δημοσίευση από ForzaInter » 27 Δεκ 2005 14:40

Ωχ :P
Πάντως από την πολύ μικρή εμπειρία, και απ'ότι ακούω, καλύτερα να πάρεις ένα ακριβό πολυμηχάνημα, παρά ένα φθηνό, ή να πάρεις χώρια εκτυπωτή, scanner κλπ.
I told you we would make it to the sunshine one day...you just got there a little quicker

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
georged

Πολυμηχανηματα

Δημοσίευση από georged » 27 Δεκ 2005 15:04

basika ayto poy ektyponei einai odhgies poy s lei print k scan meta..alla pali tpt..
epishs m dhmioyrghse k mena new account alla to diorthosa eykola otan to katalaba..alla gi ayto to prbl lisi sigekrimenh de blepo poy na duleui...
ntaksi to phra
duleui genikotera kala alla mono ayto na mhn ekane.

Άβαταρ μέλους
georged

Πολυμηχανηματα

Δημοσίευση από georged » 12 Ιαν 2006 12:24

Λοιπον,
Καταρχας να ευχαριστησω ολους για το ενδιαφερον
και να σας πω τι εκανα τελικα
Διαβασα ενα σαιτ κ ειδα τι πρβλ βγαζουν αυτα τα μηχανηματα κτλ.
Εκανα προσθαφαιρεση ολα τα προγραμματα που ειχα βαλει με τον οδηγο εγκατστασης του ΗΡ και μετα απο 2-3 ανασυγκροτησεις για ζεσταμα και κανα 2 επανεκκινησεις που ζητησε (κ εχοντας αλλαξει θυρα -δν ξερω αν επαιξε ρολο) μου το εντοπισε κ ζηταγε τους οδηγους ...
ε τι να κανω τα βαζω κ ο Θεος βοηθος ..
Αλλα τωρα για καποιο λογο καποια επιλογη νομιζω σε ενα σημειο μου εγκαθιστα το ιδιο μεν προγραμμα αλλα ΕΧΡRΕSS εκδοση..
Λεω ε τι διαφορα θα εχει....και αφου τον ανγνωριζει κτλ ολα οκ και μου βγαζει μια δοκιμαστικη σελιδα, κατευθειαν ανοιγω -τρεχω εκεινο το προγραμμα και τη σκαναρω..Ε μετα απο αυτο κ εχοντας τη ακομα μεσα στο σκανερ -γτ πολυ απλα βαρεθηκα να τη βγαλω- με καμια δεκαρια ανοιξε κλεισε δεν μου εκτυπωσε ακομα τπτ....
Bασικα απο οτι καταλαβα καθε φορα που ανοιγει ΟΝ κανει σκαν και θελει να σκαναρει αυτη τη σελιδα(μαλλον ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ) τωρα γτ δε καταλαβα αλλα παντως ετσι πρεπει να ειναι .
Τωρα ειδωμεν.

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Πολυμηχανηματα

Δημοσίευση από cordis » 12 Ιαν 2006 16:08

χαχα! καλό!! :P
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “PC Hardware”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης