Εταιρία σταθερής τηλεφωνίας.

Απόψεις, σχόλια και συζητήσεις για τις προσφερόμενες υπηρεσίες και τις συσκευές.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
grportal
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από grportal » 25 Οκτ 2003 02:58

To 0,210 που το είδες?
Δείτε εδώ έναν ακόμη αναλυτικό πίνακα http://www.grportal.com/telefon/TelefonGuide.xls και κάντε σύγκριση μόνοι σας. Τις τιμές στον πίνακα δεν τις βάζω εγώ αλλά είναι επίσημες τιμές από εταιρείες.
Όσο για την σύγκριση με την Tellas, myGreece δείτε τον πίνακα http://www.grportal.com/telefon/TPH-TELLAS.xls

Άβαταρ μέλους
freelyk

Δημοσίευση από freelyk » 25 Οκτ 2003 19:15

Φίλε μου κάποιο συμφέρον θα έχεις γιά να καίγεσαι τόσο γιά την ΤP και δεν παρουσιάζεις όλα τα στοιχεία γιά όλες τις εταιρίες, εγώ κοιτάω το συμφέρον μου. Είχα βάλει πρώτα την TP και όταν η Tellas έκανε το MyGreece την έβαλα και αυτή χρησιμοποιώ γιατί είναι η πιό φθηνότερη και δεν έχω λόγους να μην χρησιμοποιήσω κάποια άλλη όταν βγάλει φθηνότερο πακέττο. Ανοίξτε τα sites των εταιριών και συγκρίνετε μόνοι σας και μην παρασύρεστε από τα Excelakia που κάνουν μερικοί .

Άβαταρ μέλους
grportal
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από grportal » 26 Οκτ 2003 20:33

Δεν καίγομαι για κανένα απλά ενημέρωση κάνω.

Όσο για τα Excelakia που λες δεν τα κάνω εγώ αλλά οι εταιρείες και δεν τα αναφέρω για να παρασύρω κανέναν (αν είναι δυνατόν!!!) αλλά για να ενημερώσω. Η επιλογή είναι των αναγνωστών. Αυτό που κάνεις εσύ είναι κακό. Προσπαθείς να πείσεις δηλαδή χωρίς στοιχεία και αναφορές. Και η μόνη αναφορά που έκανες ήταν το 0,210 το οποίο είναι και λάθος και αν θέλεις να επισυνάψω εδώ ένα λογαριασμό.

Τώρα τα στοιχεία που λες για όλες τις εταιρείες νομίζω οτι αναφέρονται οι πιο γνωστές. Αν ξέρεις καμιά άλλη και τις τιμές που προσφέρει, ενημέρωσε μας να πάμε εκεί.

Η MyGreece που λες είναι όντως φθηνότερη αλλά γι αυτούς που κάνουν πολλά τηλεφωνήματα (πάνω από 45 λεπτά το μήνα) (μην ξεχνάς το πάγιο των 3 ευρώ μηνιαίως που βάζει) .

Τέλος το ότι εσύ κοιτάς το συμφέρον σου αυτό είναι σίγουρο, αλλά βοήθησε να βρουν και οι άλλοι το δικό τους.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες