Erwthsh gia to Google adsense

σχετικά με το Google AdSense

Συντονιστές: Super-Moderators, WebDev Moderators

Απάντηση
prisoner
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από prisoner » 20 Ιαν 2006 22:28

Geia se olous :)

Eixa kanei palaiotera ena account gia to adsense ths Google to opoio meta apo 2 evdomades akyrwthike logw fraud clicks (diko mou to lathos kai swsta me kopsane).
Sthn synexeia oses fores epeixeirhsa na kanw kainourio account akoma kai me diaforetiko onoma , diefthinsh kai URL me kovane epeidh vlepane oti eimai to idio atomo.

Ara logika me katalavainoun apo to IP.
To parakseno einai omws oti exw DSL kai to IP allazei kathe 3 meres (apo oti mou eipane).

Ama kserei kaneis pws leitourgei h Google me afto to thema kai pws katalavainei thn monadikothta kathe xrhsth as me vohthisei plz!!!!

Άβαταρ μέλους
Dazed_and_confused
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dazed_and_confused » 21 Ιαν 2006 01:42

Το έτρεχες το adsense στο ίδιο site ή δεν εγκρινόσουν απ' την αρχή?

με τι στοιχεία έκανες εγγραφή?

prisoner
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από prisoner » 21 Ιαν 2006 02:19

Thn trith fora mou to egrinane me allo onoma kai diefthinsh kai prin prolavw na to xrhsimopoihsw mou to kopsane meta apo mia evdomada

Gi'afto ypothetw oti vlepoun thn IP den prolava na to valw se kanena site

Άβαταρ μέλους
Dazed_and_confused
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dazed_and_confused » 21 Ιαν 2006 17:30

δεν γνωρίζω ακριβώς πως καταλαβαίνουν ότι είσαι ο ίδιος, πάντως και από άλλες περιπτώσεις που ξέρω, δεν κατάφερε κανείς να ξαναγραφτεί.

Άβαταρ μέλους
cgeo
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cgeo » 30 Ιαν 2006 19:22

prisoner έγραψε:Eixa kanei palaiotera ena account gia to adsense ths Google to opoio meta apo 2 evdomades akyrwthike logw fraud clicks
Για πόσα clicks μιλάμε; Κι εγώ έχω παρασυρθεί μερικές φορές και έκανα click σε δικά μου accounts αλλά γενικά το έχω πάρει από φόβο και το αποφεύγω.
Χρήστος Γεωργακόπουλος
http://www.dotnetzone.gr

Άβαταρ μέλους
cosco
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cosco » 13 Φεβ 2006 09:31

prisoner έγραψε:Geia se olous :)

Eixa kanei palaiotera ena account gia to adsense ths Google to opoio meta apo 2 evdomades akyrwthike logw fraud clicks (diko mou to lathos kai swsta me kopsane).
Sthn synexeia oses fores epeixeirhsa na kanw kainourio account akoma kai me diaforetiko onoma , diefthinsh kai URL me kovane epeidh vlepane oti eimai to idio atomo.

Ara logika me katalavainoun apo to IP.
To parakseno einai omws oti exw DSL kai to IP allazei kathe 3 meres (apo oti mou eipane).

Ama kserei kaneis pws leitourgei h Google me afto to thema kai pws katalavainei thn monadikothta kathe xrhsth as me vohthisei plz!!!!
To kalitero pou exis na kanis ine na tous stilis ena ilikrines email eksigontas tous oti exi katalavis to la8os pou ekanes kai oti den 8a ksana epanalif8i.
Buy, Sell or Rent Properties Around The World! - Real Estate Listings

Άβαταρ μέλους
Rosida
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Rosida » 01 Μαρ 2006 00:25

Καλή ιδέα... Επίσης επρεπε να δωκιμάσεις να ξαναγραφτείς απο internet cafe ή κάποιον φίλο. Αλλα εννοείται δεν θα ξαναδηλώσεις την ίδια ιστοσελίδα. Με λίγα λόγια πρέπει να γίνεις αλλο άτομο για να ξαναγραφτείς

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google AdSense”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες