Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

AdSense Filters για πρώτη φορά

σχετικά με το Google AdSense

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 04 Φεβ 2006 19:30

για πρώτη φορά σήμερα αναγκάστηκα να χρησιμοποιήσω τα AdSense Filters για να προσθέσω εταιρία που διαχειρίζεται domains. Ο λόγο ήταν ότι στο κείμενο της διαφήμισης είχε το toll free τηλέφωνο της εταιρίας. Θεωρώντας, από την μεριά μου, ότι ο τύπος δεν ψάχνει επισκέπτες για την σελίδα του (clicks που θα αποφέρουν και σε εμένα κάτι), αλλά δωρεάν διαφήμιση και τηλεφωνική επικοινωνία, τον έβαλα να φιγουράρει μόνος τους μέσα στο AdSense Filters.

Η άποψή σας επί του θέματος;

υπόψη ότι η τρίτη γραμμή της διαφήμισης είχε μόνο το τηλέφωνο...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
vortalifer
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vortalifer » 05 Φεβ 2006 02:06

Τον ειδα στο google.
Κοιτα να σου πώ,
δεν νομιζω οτι εχει και πολυ νοημα με την εννοια οτι μου φαίνεται λιγο δύσκολο καποιος απλα να ενδιαφερθει να παρει τηλεφωνο και να μην κανει κλικ να δει τη σελίδα του..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google AdSense”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες