Όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συζητήσεις και νέα σχετικά με την ασφάλεια των υπολογιστών και των virus που τους προσβάλουν...

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
simosz
Επικοινωνία:

Όχι άλλο κάρβουνο!!!

Δημοσίευση από simosz » 16 Φεβ 2006 10:33

ForzaInter έγραψε:Εξακολουθώ να μην έχω firewall όμως :cry:
λιγο επικινδυνο αυτο βεβαια.Αλλα αν προσεχεις τις κινησεις σου στο internet δεν πιστευω να εχεις προβλημα. :wink:

Άβαταρ μέλους
ForzaInter

Όχι άλλο κάρβουνο!!!

Δημοσίευση από ForzaInter » 16 Φεβ 2006 12:54

Λοιπόν, έκανα χθες φορμάτ σε μία φίλη, και μόλις μπήκαμε στο ίντερνετ(έχει κ αυτή dsl), εμφάνισε τα ίδια περίπου προβλήματα με μένα :roll:
Σκέφτομαι ότι επειδή δεν εγκαταστήσαμε το sp2, κάποιος αυτόματος ιός να εντόπισε τον Η/Υ και να βρήκε τρύπα και να μπήκε... Ευφάνταστο σενάριο?? :roll: Δεν ξέρω, γιατί στον δικό μου Η/Υ έχω δοκιμάσει να κάνω σχεδόν τα πάντα, αλλά τπτ δεν πέτυχε! :-?

Το απόγευμα θα κάνουμε πάλι φορμάτ στον Η/Υ της και θα περάσουμε απευθείας τα sp2, καθώς και antivirus και firewall καπάκι, πριν να μπούμε στο ίντερνετ... Και ίδωμεν! :evil:
I told you we would make it to the sunshine one day...you just got there a little quicker

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Όχι άλλο κάρβουνο!!!

Δημοσίευση από deninho » 16 Φεβ 2006 15:19

άλλο ευφάνταστο σενάριο: είσαι γκαντέμης (τώρα κατάλαβα γιατί τόσα χρόνια η Internazionale δεν...) :lol:

Άβαταρ μέλους
ForzaInter

Όχι άλλο κάρβουνο!!!

Δημοσίευση από ForzaInter » 16 Φεβ 2006 15:32

Παίζει κ αυτό :P :P
I told you we would make it to the sunshine one day...you just got there a little quicker

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Security, antiVirus & antiSpyWare”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες