βάλε το δικό σου λιθαράκι στο FreeStuff ως Reporters

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Super-Moderators

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 09 Φεβ 2006 18:32

Θέλεις να συμβάλεις σε ένα μεγάλο forum;

Ζητάμε FreeStuff Reporters για την περιοχή "Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις"

Τι κάνουν οι FreeStuff Reporters;
Τα άρθρα που γράφουμε ΔΕΝ είναι copy-paste απλό άλλες σελίδες, αλλά αποτελούν δικά μας κείμενα που περιέχουν πολλές φορές και την δική μας άποψη ή γνώμη επί του θέματος. Δεν παύουν, όμως, να δίνουν βάρος στην είδηση και όχι στην γνώμη μας που απλά μπορεί να πλαισιώνει την είδηση. Προσπαθούμε να γράφουμε με όσο πιο απλό τρόπο γίνετε, με σωστά ελληνικά και όσο ορθογραφημένα μας επιτρέπει ο ορθογράφος του word. ;)

Πως θα γίνω FreeStuff Reporter;
Αν θεωρεί κάποιος ότι έχει κάποιες γνώσεις πάνω σε ένα ή περισσότερα τεχνολογικά θέματα (software/hardware/internet/telecom/κτλ) και νομίζει ότι μπορεί να γράφει κάποια νέα με μια σχετική συνέπεια, ως προς την περιοδικότητά τους, ας μου στείλει ένα pm με τον τομέας που τον ενδιαφέρει...

Το αν θα γίνει κάποιος FreeStuff Reporter θα κριθεί από την μέχρι τώρα συμμετοχή του το forum.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cordis την 21 Φεβ 2006 12:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 19 Φεβ 2006 16:58

ευχαριστώ όλα τα παιδιά που έχουν προθυμοποιηθεί, από Δευτέρα θα επικοινωνήσω μαζί τους ;)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες