Πάει το site μου ......... μου το έκλεισαν

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 02 Δεκ 2002 20:26

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Τι έκανα ρε παιδιά ? πήγα να μπω στο site μου και μου έβγαλε αυτό το μήνυμα
"Τhe page you are attempting to access has been removed because it violated Angelfire's Term of Service."
Υπάρχει περίπτωση να μου το χάκαραν ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? τι μπορώ να κάνω ?

Άβαταρ μέλους
PhoeNiX

Δημοσίευση από PhoeNiX » 02 Δεκ 2002 20:57

steki-man έγραψε: Τι έκανα ρε παιδιά ? πήγα να μπω στο site μου και μου έβγαλε αυτό το μήνυμα
"Τhe page you are attempting to access has been removed because it violated Angelfire's Term of Service."
Υπάρχει περίπτωση να μου το χάκαραν ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? τι μπορώ να κάνω ?
:hammer:

Apo oso blepo prepei na eixes kati paranomo mesa sti selida, i na parabiases kapion kanona tou simfonitikou.

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από γιαννης » 02 Δεκ 2002 21:02

mipos eixes tipotra mp3 mesa? an nai isos afto na einai i aitia.
Pane ta palia kala xronia .........
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 02 Δεκ 2002 23:18

γιαννης μπαϊμπακης έγραψε:mipos eixes tipotra mp3 mesa? an nai isos afto na einai i aitia.
Pane ta palia kala xronia .........
Nai eixa alla re sy tosa site einai me mp3 kai oloklira tragoudia malista.alloste den eixa tragoudia apo cd alla eftiaxna dika mou remix !!!! de mporei .........kapoios tropos tha uparxei. pantos einai agenestatoi einai kai .....europaioi ......... , oute ena mail den esteilan prin na me enimerosoun oti tha mou kleisoun to site. kai pigaine para para polu kala.oraioi epaggelmaties ................., kai tora de mporo na mpo oute na svuso ta mp3 kai anagastika na anoikso logariasmo sto yahoo sto geocities .......... paideuomai edo kai kammia ora na anevaso mono ena mp3 kai den anevainei .......varethika :( ksekinas me xara na kaneis ena site kai se anagazoun na kaneis metries douleies xoris kati ksexoristo.
etsi mou erxetai na ta paratiso alla opos leei kai i Aspa sto fame story xaxaxaxa den tha tous kano ti xarh :D

Άβαταρ μέλους
tsiger
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tsiger » 03 Δεκ 2002 00:06

tha elege oti plirwneis perneis alla prosfata kapoios i kapoia de thimamai kala egrapse mia periptwsh pou sinevei to idio se provider opou plirwnan kiolas. min anisixeis filarako. vres kanenan allo. kikloforoun ekatontades ekei e3w. edw deinoun free xwro me asp.net scripting dinatotites de tha vreis xwro les? go on.. find urself a bet web place to be :D

Άβαταρ μέλους
hellas

Δημοσίευση από hellas » 03 Δεκ 2002 06:49

Ego ksero mia etairia pou kanei poli oraio hosting (emena mou aresei kai me volevei pantos). An deis ta kaloudia pou sou prosferei pistevo na ikanopoiitheis. Mesa se ola leei oti mporeis na exeis kai mp3's an thes. (Elpizo na min lene psemata vevaia)

To url einai afto: http://www.featureprice.com/
An deis to unlimited project tha deis oti dinei akrivos oti kai ta alla, alla prosferei perisotero xoro kai fysika zitaei perissotera lefta

Άβαταρ μέλους
hohios
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hohios » 03 Δεκ 2002 09:45

Σε προσκαλώ να ανοίξεις λογαριασμό δωρεάν φιλοξενίας στη Joyhost.gr.
Περισσότερα στο joyfree.joyhost.gr

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 03 Δεκ 2002 12:35

hohios έγραψε:Σε προσκαλώ να ανοίξεις λογαριασμό δωρεάν φιλοξενίας στη Joyhost.gr.
Xilia euxaristo se olous sas. tha ta dokimaso ola :D xmmm hohio euxaristo .....ksereis poios eimai ? o bee pou empaina sto pathfinder alla den ta eixame pei ( asxeto ) empasi periptosi xtes ta anevasa to geocities ....gia na doume ti tha doume , kanei kammia ora na anevasei ena zip , tha ertho sto joyhost na rikso mia matia :) euxaristo polu :D

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 03 Δεκ 2002 13:10

hohios έγραψε:Σε προσκαλώ να ανοίξεις λογαριασμό δωρεάν φιλοξενίας στη Joyhost.gr.
ena me provlimatizei oti prepei na vgalo logika to tk , diladi tin suntomeusi url kai auto simainei automata aaaaaaaaa oxi ti vrika ti lusi . tora mou irthe flashia ( epeidi douleueo me to flash xaxaxaxa) an allakso server ( ksero go pos legetai ) mporo na valo ena link ekei kai na erxontai sti nea dieuthunsi , xmmmm sosto :) to tk prepei na to vgalo e; em giati oxi alloste mikri dieuthunsi einai kai auti me to joyhost....., gia na doume ........ :roll: euxaristo pali , tora eimai douleia tha to doulepso spiti to olo thema :o :o :o :o :roll: :roll: :wink: :D

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από γιαννης » 03 Δεκ 2002 13:39

kala to geocities apo tote pou ekopse tin ftp prosvasi egine asta.
to tripod prosferei afti tin stigmi anevasma meso ftp. alla exoun genika mikro orio 1 GB. Ego exo anagastei na exo tin selida mou kai sta dio gia na einai perissotero diathesimi. afta ...
Εικόνα

xvs

Δημοσίευση από xvs » 03 Δεκ 2002 14:25

Δεν χρειάζεται να βγάλεις το .tk. Μπορείς να βάλεις κανονικά τη σελίδα σου στο Joyhost.gr. να σου δωσει ενα ονομα page.Joyhost.gr. ή κάτι παρόμοιο και να ζητήσεις από την εταιρεία που σου έβγαλε το domain tk να σου κάνουν cloaking. Δηλαδή όταν γράφεις page.tk αυτό θα σε πηγαίνει αυτόματα στη σελίδα του joyhost(page.Joyhost.gr).

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης