ΟΤΕΝΕΤ και News Groups. Δεν δουλεύουν εδώ και ένα χρόνο!

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Yi@nnis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Yi@nnis » 03 Δεκ 2002 12:05

Θα ήθελα μέσα από το forum σας να δυναμώσω την φωνή διαμαρτυρίας μου και να αφυπνίσω κι άλλους ανθρώπους, ώστε να πιέσουμε τον μεγαλύτερο παροχέα τηλεφωνίας στην χώρα μας τον ΟΤΕ.
Κοντεύει ένας ολόκληρος χρόνος από τότε που οι Ομάδες Συζήτησης της ΟΤΕΝΕΤ δεν λειτουργούν. Τον περασμένο Δεκέμβριο, τα News Groups σταμάτησαν να κατεβάζουν τον συνηθισμένο αριθμό θεμάτων και μετά από λίγες μέρες δεν κατέβαζαν σχεδόν τίποτα. Ανέφερα στην ΟΤΕΝΕΤ το πρόβλημα, και μου απαντήσανε ότι έχουν πρόβλημα με τον News Feed Provider, και βρίσκονται σε αναζήτηση άλλου καλύτερου. Από τότε έχουν περάσει 11 μήνες και λύση στο πρόβλημα δεν έχει δοθεί. Κάθε μήνα στέλνω το καθιερωμένο παράπονό μου στην ΟΤΕΝΕΤ, και κάθε φορά παίρνω την ίδια τυποποιημένη ρομποτική απάντηση.
Θα παρακαλούσα να τυπώσετε το κείμενό μου ώστε να το δουν όλοι οι πελάτες της ΟΤΕΝΕΤ, τους οποίους θα παρακαλούσα επίσης να στείλουν ένα email διαμαρτυρίας στον ISP μας, έτσι ώστε να ευαισθητοποιηθεί άμεσα.
Επίσης θα παρακαλούσα το περιοδικό σας, να κάνει μια επίσημη ερώτηση στην ΟΤΕΝΕΤ, με το κύρος της οποίας θα πάρουμε επιτέλους μια θετική και άμεση λύση στο πρόβλημα των Ομάδων Συζήτησης.

Ευχαριστώ πολύ
Φιδάνας Γιώργος
fidanas@otenet.gr

Άβαταρ μέλους
Panamor

Δημοσίευση από Panamor » 03 Δεκ 2002 13:27

Υπάρχει πιό εύκολη λύση.....
Τους απειλείς ότι θα πας στην Forthnet που τα newsgroups δουλευουν μια χαρά..... :pint:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες