Φτηνό hosting

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από Figaro » 27 Φεβ 2006 04:43

Apath apo tin apopsi oti den sou dinoun piotika services, oxi oti tha sou paroun ta lefta kai de tha sou dwsoun tipota.

Άβαταρ μέλους
p-gr
Επικοινωνία:

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από p-gr » 27 Φεβ 2006 08:20

εε καλα τωρα
τι θα πείτε όλοι , πρέπει να υποστηρίξετε και και τα δικά σας μαγαζιά
Καταστήματα Online www.fleamarket1.com
What's New Here? www.collector-gr.info

Άβαταρ μέλους
Specom
Επικοινωνία:

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από Specom » 27 Φεβ 2006 09:48

Kaneis lathos p-gr, o figaro opws kai egw exoume polles fores upostiri3ei paketa apo 3enes etairies pou merikoi mas rwtane.

Den xreiazete toso ironia epeidi katalavame thn kompina sou me to affiliate

Άβαταρ μέλους
p-gr
Επικοινωνία:

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από p-gr » 27 Φεβ 2006 10:47

Specom έγραψε:
Specom έγραψε:Kaneis lathos p-gr, o figaro opws kai egw exoume polles fores upostiri3ei paketa apo 3enes etairies pou merikoi mas rwtane.

Den xreiazete tosh ironia epeidi katalavame thn kompina sou me to affiliate link

gia pia kompina milas file moy gia na katalabo dioti olo misologa akoyo ??

Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από af » 27 Φεβ 2006 19:48

Εμένα πάντως δεν είναι κάτι που μου εμπνέει εμπιστοσύνη. :) Φιλικά

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από Figaro » 27 Φεβ 2006 21:46

af, ipostirizeis to magazi sou vlepw :P

Άβαταρ μέλους
p-gr
Επικοινωνία:

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από p-gr » 27 Φεβ 2006 22:23

Kalispera kai pali
kala ola ayta alla bre paidia peste moy ki emena poy poy briskete tin kompina opos anaferete ,H ti den sas aresi kai to lete , peste kati , apla petate ena ( mapa to karpoyzi ) alla den lete ton logo .!!

Άβαταρ μέλους
atoyx
Επικοινωνία:

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από atoyx » 27 Φεβ 2006 23:01

O logos einai aplos... oti me tosa polla recources einai outopiki i timi pou keteutheian kanei ton allo na miristei oti mallon kati den einai kalo.

Tora gia ta ipoloipa pou legontai nomizo pos to baneraki sou kato sto site mirizei k prosopiko kerdos apo to na mas rotas ean einai kali i prosfora.

Tora kai to oti oi tha ipostiriksoume ta dika mas magazia, kai vevaia tha ta ipostiriksoume! Vevaia auti i etaireia DEN exei kamia sxesi me ta dika mas "magazia". Einai amerikaniki (i esto einai stin ameriki oi servers tis). H selida about us einai keni kai elleipis kai teleutaio den einai elliniki etaireia...

Mporei na exo k ego "magazi" opos eipes alla imoun k ego pelatis se etaireies kapote, protimisa elliniki epeidi mporo na miliso amesa mazi tous, na tous do apo konta kai na exo mia prosopiki epafi, genikos ta paketa pou einai toso paxoula apla einai kraxtes, epeidi ena meso site den xreiazetai pano apo 400Mb kai 20Gb data transfer ton mina gia na doulepsei xoris provlimata, to ti plironeis gia auta eksartontai apo polla kai kirios apo tin ipostiriksi pou parexeis!

Episis ena teleutaio genika gia tis etaireies hosting pou einai stin Ellada kai san edra kai san data center, oi logariasmoi ton tilefonon den einai oi idioi me ekso, to kostos sintirisis enos server se elliniko datacenter einai to 5plasio apo tin europi kai to 20plasio ap oti stin ameriki, i ameriki DEN exei FPA ektos k ean einai inner-state to deal kai polla alla akoma, apla ta kosti einai megalitera kai vevaios kai to kerdos mikrotero...

Elpizo na se kalipsa apo tin meria mou, kai elpizo k na kalipsa tous ipoloipous :P

Filika,
Nikos.

czr

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από czr » 02 Μαρ 2006 18:44

Δηλαδή guyz να μην νοικιάσω από εδώ;
Από ότι βλέπω στο info όμως έχουν και διευθυνση και τηλ!

Αυτό εδώ τι λέει; Ψήνομαι αν δεν παραγγείλω από το πρώτο να νοικιάσω από εδώ το Deluxe Plan! Γιατί δεν λέει όμως αν παρέχει CPanel και Addon Domains;

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από Figaro » 02 Μαρ 2006 19:49

Gia ti siteground de kserw... twra arxise na akougete kati sto WHT. Pou tin anakalipses ?

Gia godaddy.. stathero network alla poli overselling. Site me MySQL sernonte sinithws - de sou ti sinistw an theleis kati piotiko.

czr

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από czr » 02 Μαρ 2006 21:38

Δηλαδή σαν τι άρχισε να ακούγεται; Καλό ή κακό;
Έχει κανείς να προτείνει τίποτα άλλο; Βασικά θέλω πάνω απο 10Gb χώρο, γύρω στα 500Gb Bandwidth,Cpanel, addon domains, ftp accounts! Ζητάω πολλά; :oops:

Άβαταρ μέλους
Sfinaki
Επικοινωνία:

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από Sfinaki » 02 Μαρ 2006 21:53

Παιδιά εγώ ξέρω μια παροιμία που λέει:
"Το φτηνό ψωμί το τρώνε και οι σκύλοι"
Με λίγα λόγια ότι δίνεις πέρνεις (δείτε και ένα σχετικό βίντεο για να γελάσετε και λίγο http://sfinaki-downloads.com/index.php?dl=1268 )
Τώρα όσον αφορά το hosting στην Ελλάδα, αυτό που ξέρω είναι ακριβό γιατί είναι ακριβό και το bandwidth.
Εγώ έχω αγοράσει απο εδώ www.servage.net (και το link δεν είναι affiliate link) και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Εκεί κάνω hosting 6 sites στον ίδιο λογαριασμό και μπορώ να κάνω μέχρι και 25!
Θα προτιμούσα να κάνω hosting Ελλάδα, αλλά δυστυχώς για τοσα GB δε θα μου έφταναν ούτε 300 ευρώ το μήνα. :wink:

Άβαταρ μέλους
Giannis78
Επικοινωνία:

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από Giannis78 » 02 Μαρ 2006 23:00

exeis skeftei pote na pareis kapoio vps server?
an theleis rikse mia matia sta dika mou paketa kai oti thes edo eimai.
Eyxaristo.
(den einai ellada)
WebHosting Services
http://www.intechs.gr

Άβαταρ μέλους
Specom
Επικοινωνία:

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από Specom » 02 Μαρ 2006 23:34

H alitheia einai auth pou leei to Sfinaki, oi times tis ellados den mporoun na siggrithoun me tis times Amerikhs, akoma kai etairies pou exoun mono servers sthn Amerikh (Ellinikes), an valeis to kostos pou exei mia etairia sthn ellada kai pali den mporei na exei times Amerikhs.

Άβαταρ μέλους
Sfinaki
Επικοινωνία:

Φτηνό hosting

Δημοσίευση από Sfinaki » 02 Μαρ 2006 23:36

Σε ευχαριστώ Giannis78, αλλά αν είναι να μεταφερθώ, θα το κάνω μόνο για Ελλάδα (αμήν και πότε!).

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες