Τρυπα

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
xabales

Τρυπα

Δημοσίευση από xabales » 02 Μαρ 2006 20:11

Ρε παιδια γιατι λενε oλοι οτι αν κανεις τρυπα μονο στο δεξι αυτι εισαι πουστης? :idea: εκανε ενας φιλος μου που δεν το ηξερε και το μετανιοσε τωρα θα το βγαλει και θα κανει στο αλλο αυτι.

simosz
Επικοινωνία:

Τρυπα

Δημοσίευση από simosz » 02 Μαρ 2006 21:25

φιλε xabale καταρχην καλωσηρθες στην παρεα μας.
Αποτι ξερω για το σκουλαρικι στο δεξι αυτι ειναι απλα μια χαζομαρα το οτι αν εχεις μονο στο δεξι αυτι εισαι π*****ς.Κατι αναλογο εχει βγει και για τις γυναικες που βαζουν μια αλυσιδιτσα στο ποδι.Λενε οτι αν βαλουν στο αριστερο ειναι ο.κ αν βαλουν στο δεξι σημαινει οτι ειναι λε****ς.
Οποτε πες τον φιλο σου να μην ασχολειται!!Ας βαλει οσα θελει και σε οποιο αυτι θελει.Αυτο ακολουθησα κι εγω και εχω 4 στο δεξι.:)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Τρυπα

Δημοσίευση από cordis » 03 Μαρ 2006 12:19

Εγώ έχω ακούσει ότι αν βάλεις και στα δύο φρύδια είσαι άντρακλας. Είναι αλήθεια;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Τρυπα

Δημοσίευση από id12586 » 03 Μαρ 2006 12:23

cordis έγραψε:Εγώ έχω ακούσει ότι αν βάλεις και στα δύο φρύδια είσαι άντρακλας. Είναι αλήθεια;
NAI!

:kaloe: :lol: :lol:
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

Άβαταρ μέλους
Sfinaki
Επικοινωνία:

Τρυπα

Δημοσίευση από Sfinaki » 03 Μαρ 2006 12:26

Αυτός τότε έιναι άντρας με τα όλα του! :wink:

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
shadow
Script Master

Τρυπα

Δημοσίευση από shadow » 03 Μαρ 2006 12:30

Για άντρας δεν ξέρω αλλά για κουδουνίστρα κάνει μια χαρά ...
Close your eyes
For your eyes will only tell the truth and the truth isnt what you want to see
In the dark, is it easy to pretend that the truth is it ought to be.
Programmers are programmers because they like to code

Άβαταρ μέλους
Sfinaki
Επικοινωνία:

Τρυπα

Δημοσίευση από Sfinaki » 03 Μαρ 2006 13:13

Για κουδουνίστρα και όχι μόνο! :lol: :lol: :lol:

simosz
Επικοινωνία:

Τρυπα

Δημοσίευση από simosz » 03 Μαρ 2006 13:47

Τι εκανε ρε το παλικαρι???
Οποιος ειναι μαγκας ας του ριξει σφαλιαρα!!!:)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ArchangelX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Τρυπα

Δημοσίευση από ArchangelX » 03 Μαρ 2006 14:16

Φούστηδες και τσαχπινογαργαλιάρες και τρίχες κατσαρές....

Εγω φοράω σκουλαρίκι (ενα μικρό διαμάντι με πλατίνα) εδω και πάρα πολλά χρόνια και ΔΕΝ το βγάζω που να ανατείλει ο ήλιος απο την δύση. Ο πολύ απλός λόγος ειναι τι οτι μου αρέσει επάνω μου με τον τρόπο πχ που μου αρέσει να καβαλάω μηχανη, και φοράω μονο το συγκεκριμένο γιατι ειναι δώρο. Αν το χάσω, δεν θα ξαναφορέσω.

Οσον αφορά τους πιτσιρικάδες μας, μην πέφτετε σε λούμπες τύπου "τι λέει ο κόσμος", "τί ειναι trendy αυτη την εποχή" etc. Ντυθείτε όμορφα και διαμορφώστε το δικό σας στυλάκι. Το θέμα δεν ήταν ποτέ το να αρέσουμε στον κόσμο. Το θέμα ειναι να αρέσουμε σε εμάς.
Εικόνα

xabales

Τρυπα

Δημοσίευση από xabales » 03 Μαρ 2006 14:28

Archangel έγραψε:Φούστηδες και τσαχπινογαργαλιάρες και τρίχες κατσαρές....

Εγω φοράω σκουλαρίκι (ενα μικρό διαμάντι με πλατίνα) εδω και πάρα πολλά χρόνια και ΔΕΝ το βγάζω που να ανατείλει ο ήλιος απο την δύση. Ο πολύ απλός λόγος ειναι τι οτι μου αρέσει επάνω μου με τον τρόπο πχ που μου αρέσει να καβαλάω μηχανη, και φοράω μονο το συγκεκριμένο γιατι ειναι δώρο. Αν το χάσω, δεν θα ξαναφορέσω.

Οσον αφορά τους πιτσιρικάδες μας, μην πέφτετε σε λούμπες τύπου "τι λέει ο κόσμος", "τί ειναι trendy αυτη την εποχή" etc. Ντυθείτε όμορφα και διαμορφώστε το δικό σας στυλάκι. Το θέμα δεν ήταν ποτέ το να αρέσουμε στον κόσμο. Το θέμα ειναι να αρέσουμε σε εμάς.
Σωστος :D

Άβαταρ μέλους
tolis_montana
Honorary Member
Επικοινωνία:

Τρυπα

Δημοσίευση από tolis_montana » 03 Μαρ 2006 21:46

o βλάκας του μήνα χαχαχαα

spookyb52
Επικοινωνία:

Τρυπα

Δημοσίευση από spookyb52 » 03 Μαρ 2006 22:25

Τί άλλο θα ακούσω... Έλεγα και έγω να βάλω μερικά παλιά... αλλά αποφάσισα να μήν ρισκάρω το εγκεφαλικό του πατέρα μου. :kaloe:

Τα μαλλιά που έφταναν μέχρι την μέση και τα γένια ήταν αρκετά νομίζω... άν έβαζα και κανά κρίκο δέν το γλίτωνε το έμφραγμα :lol:

Καλά... και άν αύριο του πούνε ότι αύτος που κάνει και στο αριστερό είναι ΧΧΧΧ θα το βγάλει και απο εκεί, η θα κάνει και άλλού?? Δέν πάμε καλά... Η l@lakia πάει σύννεφο...

Άβαταρ μέλους
tolis_montana
Honorary Member
Επικοινωνία:

Τρυπα

Δημοσίευση από tolis_montana » 04 Μαρ 2006 01:17

Είχα και εγώ στρασάκι και κρίκο παλιότερα άλλα όταν δούλευα νύχτα τώρα σε μπουγατσατζίδικο δε νομίζω να ταιριάζει άσε που δε καίγομε για σκουλαρίκια πλέων τελείως αδιάφορω μου είναι .. μου αρκεί η τρύπα (αν το βλεπετε σαν μαγκιά) μη με φάτε ρε παιδιά πολλά άτομα είναι που το νομίζουν κυρίως πιτσιρικάδες εγώ είμουν τόσο fun που μπήκα στο στρατό μια μερα μετά απο έξοδο με το σκουλαρίκι και πήγα και στην αναφορά με το κρίκο καλά που είχα και γ@μω τους δίκες.. heh! :hammer:

Άβαταρ μέλους
fmayakos
Honorary Member

Τρυπα

Δημοσίευση από fmayakos » 04 Μαρ 2006 02:03

Archangel έγραψε:Ντυθείτε όμορφα και διαμορφώστε το δικό σας στυλάκι. Το θέμα δεν ήταν ποτέ το να αρέσουμε στον κόσμο. Το θέμα ειναι να αρέσουμε σε εμάς.
Συμφωνώ απεριόριστα... Και ας το επεκτείνω λιγάκι:
Ντυθείτε όμορφα και διαμορφώστε το δικό σας στυλάκι. Το θέμα δεν ήταν ποτέ το να αρέσουμε στον κόσμο, αλλά αν έχετε διακαή πόθο να γίνετε δημοφιλείς τότε φροντίστε με τον τρόπο σας, να κάνετε το δικό σας στυλ να αρέσει στον κόσμο. Γιατί στον άδικο ντουνιά (!) που ζούμε, συχνά αναγκαζόμαστε να φέρουμε τους εαυτούς μας στα μέτρα του.
Καιρός λοιπόν να γίνει η αλλαγή, κι ας γίνει από το ντύσιμο/εμφάνιση: προσαρμόστε τον κόσμο στα μέτρα σας. Και πάνω απ' όλα μην μιμείστε κάθε τρέντυ γλοιώδη τιποτένιο ανεπρόκοπο που ντρέπεται να παραδεχθεί ότι πήγε στο Φέιμ Στόρυ και απορρίφθηκε!!!
Αυτή ήταν ακόμη ένα παραλήρημα κακίας μία προσφορά του fmayakos!

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Τρυπα

Δημοσίευση από deninho » 04 Μαρ 2006 18:24

συμφωνώ με τον προλαλήσαντα... Ντυνόμαστε και φερόμαστε όπως μας αρέσει και όχι όπως μας επιβάλει η μόδα...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης