Web hosting, σωστά και υπεύθυνα.

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

panosru
WebDev Moderator

Δημοσίευση από panosru » 10 Μαρ 2006 17:43

Giannis78 έγραψε:
KGP έγραψε:
-kritikos otan rotise apo pou eime kai tou apantisa apo evro...mou kanei...ahhh evreos eise....?-
hahahaha ;)
χαχαχαχαχαχαχαχα :hammer:

Άβαταρ μέλους
^LiO^
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ^LiO^ » 10 Μαρ 2006 18:09

ewsoftnc έγραψε:Parepitptontos DEN VRIKA KANENA tilefwno sto site tis freegreece.net ektos apo mia forma epikoinwnias (isws na ftaiei to ksenyxti...isws kai oxi).
Εδώ πέρνω θέση... Είμαι στο support της freegreece.net... Τηλέφωνο δέν βρήκες, γιατί δέν υπάρχει... Όπως στην NHOST.gr φυσικά...

H ΝΗost, απ'οτι βλέπω έχει Τεχνική υποστήριξη, επικοινωνία & Live help (Offline φυσικά)...

Μία παροιμία λέει "Μήν κρίνεις για να μήν κριθείς"......

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ThyClub » 10 Μαρ 2006 20:21

@fafos
efoson kapoioi pelates lene oti einai ikanopoihmenoi tous pistevoume kai den peftoume epano tous na tous fame epeidh einai antithetoi me thn apopsh mas

Το να κάνεις μια παρατήρηση για το απο πού έχει προέλθει αυτή η ικανοποίηση νομίζω είναι φυσικό επακόλουθο. Προσωπικά δεν μπορώ να πιστέψω οτι κάποιος έμεινε ευχαριστημένος απο μια εταιρεία μέσα σε 1 μέρα.

Επίσεις το να γίνει κάποιος μέλος σε ένα φόρουμ μόνο και μόνο για να υποστηρίξει μια εταιρεία την ίδια ημέρα που έγινε το ποστ πάλι μου μυρίζει λίγο παράξενα. Ειδικά όταν φτάνει στο σημείο να απαξιώνει οποιονδήποτε δεν λέει τα ίδια με αυτόν. Περισσότερο με ενόχλησε η νοοτροπία των "πελατών" της εταιρείας. Οι ερωτήσεις που μπήκαν ήταν απλές και ουσιώδεις και ο μόνος αρμόδιος που έπρεπε να απαντήσει ήταν ο NHOST. Αντ αυτού πήραμε απαντήσεις απο υποτιθέμενους πελάτες που περισσότερο κακό κάναν στην εταιρεία παρά καλό.

Εγώ δεν είμαι ανταγωνισμός ως προς την nhost και το μόνο που με απασχολεί είναι να μάθω όπως και πολλοί άλλοι εδώ μέσα τί θα κερδίσω αν γίνω πελάτης της εταιρείας και τον τρόπο που θα γίνει αυτό. Αν αυτό είναι τόσο δύσκολο να απαντηθεί τότε δεν είμαι εγώ ο κακός.

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 11 Μαρ 2006 12:08

1) Το θέμα με τις ΙΡs μην το αναφέρετε τόσο εύκολα γιατί δεν είναι κι ότι καλύτερο μπορούμε να κάνουμε για το επίπεδο της συζήτησης!
Από την στιγμή όμως που αναφέρθηκε το θέμα κι από τις δύο πλευρές, έκανα έναν βιαστικό έλεγχο και δεν διαπίστωσα κάτι "ύποπτο". Αυτό βέβαια -και για να είμαι αντικειμενικός- δεν λέει και τίποτα, ο καθένας μπορεί να φωνάξει 2-3 φίλους του και να κάνει το ίδιο πράγμα.
(δεν υποννοώ τίποτα, απλά τα έχουμε ξαναδεί αυτά)

2) Από την προσωπική μου αισθητική γωνία, το site δεν μου αρέσει, θα έπρεπε να δίνει περισσότερα στοιχεία υπηρεσιών και φυσικά στοιχεία "φυσικής επικοινωνίας" (το τηλέφωνο το δικαιολογείτε, αλλά θα περίμενα τουλάχιστον διεύθυνση ή ονοματεπώνυμο Νομικόύ Συμβούλου ή κάποιου άλλου υπεύθυνου).Κι όχι μόνο από εσάς, αλλά γενικότερα σε sites που πουλάνε υπηρεσίες. Αυτό όμως είναι υποκειμενικό, οπότε μένω εδώ.

3) Εκτιμώ την προσπάθεια διατήρησης επιπέδου στην συζήτηση και από τις δύο πλευρές, άσχετα αν -από προσωπική και πάλι κρίση- θεωρώ ότι θα μπορούσατε να τα είχατε πάει καλύτερα...

Παρακαλώ να συνεχίστε κόσμια...

Εδώ γύρω θα είμαι... :D

Άβαταρ μέλους
Specom
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Specom » 11 Μαρ 2006 20:55

NHOST έγραψε: Οποιοδήποτε βήμα δυσφήμισης μπορούμε να προχωρήσουμε σε λύση του, δικαστικά.
Ti einai auta pou vlepoun ta matia mou? Katarxas sorry pou apantaw meta apo 1 - 2 meres ala eleipa ektos :)
Agaphte Nhost ti les? Apileis dld oti tha kinitheis dikastikos? Se pion se auton pou se disfimei? Kaneis den se disfimise edw mesa, mathe na 3exwrizeis tis kritikes me tis disfimiseis. Egw proswpika den milisa katholou eironika, apla sou proteina na valeis thlefwna giati isws xaneis arketh pelatia logo tou oti den exeis kapio thlefwno ths etairias sou.
Xeromai na vlepw nees etairies tou idiou xorou pou anoikw kai egw kai polu apo edw mesa, mou dinei dinamh na kanw kaliteres tis upiresies ths etairias pou doulevw, genikotera <<goustarw>> ton antagonismo.

Asxeto:
KGP polu hremo se vlepw se auto to topic, mipos eisai arwstos agorina mou? Pare me kana thl na se iremisw.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 12 Μαρ 2006 00:29

μη τρώγεστε με τα μουστάκια σας, στον εαυτό σας κάνετε κακό... my 2 eurocents...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 12 Μαρ 2006 00:38

billt έγραψε:Merci :D ,
τι το θέλεις αμα δεν παίρνω απαντήσεις :(

By the way,
fafos δεν είδα ερώτηση που δεν είναι εύλογη. Εγώ το ξέρω αλλιώς το ανέκδοτο: έρχεται ο Έλληνας -> φεύγει ο Εβραίος, μετά από λίγο γυρίζει ο Εβραίος γιατί ξέρει ότι ούτως ή άλλως ο Έλληνας μπήκε μέσα και το έκλεισε το μαγαζί και θα βρει έτοιμη και απογοητευμένη από τον Έλληνα πελατεία
α! να πω κι εγώ μία; ... :P :P

Βλέπει ο Εβραίος τον γείτονά του που μόλις έχει αγοράσει μια κατσίκα και σκέφτεται... Α! τον π@@στη! εγώ θα αγοράσω αγελάδα!

Βλέπει ο Έλληνας τον γείτονά του που μόλις έχει αγοράσει μια κατσίκα και σκέφτεται... Α! τον π@@στη! να του ψοφήσει!

;)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 12 Μαρ 2006 00:41

NHOST έγραψε:Το μόνο που αξίζει να λάβει ως απάντηση σε αυτό το φόρουμ είναι πως Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια.
σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια για την κοινότητά μας, στην οποία γίνατε μέλος για να διαφημίσετε δωρεάν τις υπηρεσίες σας.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
NHOST
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από NHOST » 12 Μαρ 2006 04:32

cordis έγραψε:
NHOST έγραψε:Το μόνο που αξίζει να λάβει ως απάντηση σε αυτό το φόρουμ είναι πως Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια.
σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια για την κοινότητά μας, στην οποία γίνατε μέλος για να διαφημίσετε δωρεάν τις υπηρεσίες σας.
Διευκρίνηση:
Εννοούσαμε το συγκεκριμένο thread, όχι όλο το φόρουμ.

Φιλικά,
NHOST Internet solutions, Μοναστηρίου 70 Θεσσαλονίκη [ http://www.nhost.gr ]

Άβαταρ μέλους
cherouvim
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cherouvim » 12 Μαρ 2006 09:13

To div efyge!

Keep it up

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 12 Μαρ 2006 16:39

NHOST έγραψε:
cordis έγραψε:
Διευκρίνηση:

Φιλικά,
opos eipate parapano simenei oti den echete provlima na apantisete se allo thread -etsi afinete na enoithei...-

http://www.freestuff.gr/forums/viewtopi ... 744#194744

sas prokalo.
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

alifra
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alifra » 12 Μαρ 2006 20:19

Opios theli 1gb xoro me plires control panel, me mono 45 euro to xrono mporei na mu pei.
Euxaristo.
Tα πιο χρησιμα links του διαδικτυου http://xrisima.dom.gr - The most useful links of the web

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 13 Μαρ 2006 03:42

Καλώς τον Αλιφραγκή :) Καλή παραμονή στο forum!
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος
Φιλοξενία ιστοσελίδων - Cloud Servers στην Ελλάδα

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 13 Μαρ 2006 11:20

γειά σου Νίκο! ;)
- follow me @twitter

brun00

Δημοσίευση από brun00 » 25 Μάιος 2006 02:57

NHOST έγραψε:
cordis έγραψε:
Διευκρίνηση:

Φιλικά,
ΕΝΝΟΟΥΣΕ, εεεε.. ας γλυψω παλι εκει που επιμελως εφτυνα!!! ρε συ nhost.gr δεν βαζεις κι ενα "d" μπροστα για να παρεις λιγο τα πανω σου?? αληθεια, πως προεκυψε το ονομα Nhost? για οχι aNoNymousHost? εμπρος?? :pint:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες