Διαφημιστείτε εδώ

Ερωτήσεις και απαντήσεις σχετικές με την HTML, XHTML και την κατασκευή σελίδων για το Web.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
tempo
Επικοινωνία:

Διαφημιστείτε εδώ

Δημοσίευση από tempo » 02 Απρ 2006 23:31

γεια χαρά φίλοι και φίλε μου,

μετά απο αρκετό καιρό (1χρόνος +) και βλέποντας ότι στο site μου http://www.24net.gr υπάρχουν αρκετά εγγεγραμένα μέλη και αρκετή κίνηση αποφάσισα να κάνω την απόπειρα....να βάλω ένα bannerακι "ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ" μήπως και βρω μια πηγή εισοδήματος. Θέλω πλέον να μην πληρώνω το όνομα και το hosting απο την τσέπη μου. Πιστεύω ότι ίσως βρω κάποιο μεσιτικό γραφείο ή κάτι άλλο σχετικό με την σελίδα.

επειδή όμως βαριέμαι πολύ (με έπιασε η καλοκαιρία) μήπως έχετε βρει ή έχετε διαθέσιμο κανένα απλό bannerάκι "ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ" για να το βάλω στο site?
Άν έχετε δει κάπου κάποιο τέτοιο banner ίσως?

ευχαριστώ
http://www.automotonet.com πραγματικές καταναλώσεις αυτοκινήτων και μοτοσυκλετών όπως διαμορφώνονται απο τους οδηγούς
http://www.ipedia.gr online εγκυκλοπαίδεια με ερωτήσεις και απαντήσεις απο τους επισκέπτες

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Διαφημιστείτε εδώ

Δημοσίευση από ThyClub » 03 Απρ 2006 00:02

Γιατί δεν δοκιμάζεις κάτι σαν το Google Adsense ( www.google.com/adsense ) & eMinimals ( www.chitika.net ) ?

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Διαφημιστείτε εδώ

Δημοσίευση από KGP » 03 Απρ 2006 00:09

to minimals den sinferei kalitera na kaneis deal me ton merchant tis chitika kateuthian -pou einai kai pio eukolo- ase pou den dinei se greek traffic.

episis tha sou protina adsense...
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
tempo
Επικοινωνία:

Διαφημιστείτε εδώ

Δημοσίευση από tempo » 03 Απρ 2006 11:34

μάλλον δεν καταλάβατε τι ζητάω...ίσως δεν το περιέγραψα καλά εγώ, άλλα μου δώσατε ιδέες.

Αρχικά, ζητάω απλά ένα banneraki με το κείμενο "Διαφημιστείτε εδώ". Υποθέτω ότι υπάρχουν έτοιμα κάπου άλλα δεν μπορώ να τα βρω.

τώρα για αυτά που μου προτείνατε. Απο ότι γνωρίζω το google/adsencse δεν συνεργάζεται με σελίδες με καθαρά Ελληνικό περιεχόμενο ή κάνω λάθος.

όσο για το minimals δεν γνωρίζω τίποτε. Αν μπορείς KGP δώσε παραπάνω πληροφορίες περί chitika, merchant κλπ.

ευχαριστώ
http://www.automotonet.com πραγματικές καταναλώσεις αυτοκινήτων και μοτοσυκλετών όπως διαμορφώνονται απο τους οδηγούς
http://www.ipedia.gr online εγκυκλοπαίδεια με ερωτήσεις και απαντήσεις απο τους επισκέπτες

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Διαφημιστείτε εδώ

Δημοσίευση από Figaro » 03 Απρ 2006 13:05

Apo ti stigmi pou den iparxei to confirmation apo ti google... oti ena site banned apo to adsense de pernei ban kai apo to google index.. de mporw na katalabw giati protinete tin adsense se site "mh supported" apo th google :think:

zeppos
Επικοινωνία:

Διαφημιστείτε εδώ

Δημοσίευση από zeppos » 03 Απρ 2006 13:59

Εάν κατάλαβα (δεν είμαι ..σίγουρος) πάρε αυτό...
Συνημμένα
468.gif
Βαννερ
(12.75 KiB) Μεταφορτώθηκε 342 φορές

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Διαφημιστείτε εδώ

Δημοσίευση από KGP » 03 Απρ 2006 14:00

ego mperdeutika pantos mou fenete oti oloi milame gia diaforetika themata
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Διαφημιστείτε εδώ

Δημοσίευση από ThyClub » 03 Απρ 2006 15:35

Figaro έγραψε:Apo ti stigmi pou den iparxei to confirmation apo ti google... oti ena site banned apo to adsense de pernei ban kai apo to google index.. de mporw na katalabw giati protinete tin adsense se site "mh supported" apo th google :think:
figaro δεν κατάλαβα εξήγησέ μου σε παρακαλώ :roll:

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Διαφημιστείτε εδώ

Δημοσίευση από Figaro » 04 Απρ 2006 20:35

Ontos ThyClub... twra pou ksanadiavazw ti egrapsa, de katalabenw oute egw :D

Eipa pws isws de tha eprepe na protinoume toso efkola to adsense san lisi sto na kerdisei xrhmata kapoios webmaster.
O logos einai pws h google den epitrepei adsense se sites me elliniko content kai de kseroume an afto tha epireasei kai tin parousia tou site sth mixanh anazithshs ths Google.
Ban apo ta adsense peftei sigoyra an kapios kakovoulos valei to xeraki tou.

Thy, elpizw na katalabes ti ennow..

Απάντηση

Επιστροφή στο “HTML και XHTML”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης