Fleamarket kai συμπεριφορες

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 14 Απρ 2006 14:41

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος KGP την 14 Απρ 2006 16:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Dimis74

Δημοσίευση από Dimis74 » 14 Απρ 2006 15:34

Νομιζω οτι το θεμα ξεφυγε λιγο.Δεν εχω κατι με το φλεαμαρκετ,αντιθετως τους ευχαριστω που μου προσφεραν αυτην την υπηρεσια δωρεαν εστω με τα μαυρα χαλια της οπως λετε εδω.Τωρα ομως που οι χρηστες πληρωνουν δεν θα ανεχτουν να τους βριζουν και να τουσ συκοφαντουν.Και επειδη για αυτους που λεω εγω ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ τους παραθετω ενα γραφημα απο το alexa για να καταλαβουν να μην διωχνουν τον κοσμο.Αγαπητε αλεκο το μαγαζι που διωχνεις τον κοσμο δεν ειναι δικο σου,ανηκει σε αλλον.Καταφερες με την συμπεριφορα σου να διωξεις πολυ κοσμο απο το φλεαμαρκετ.Ευχομαι να μην μεινεις μονος στο τελος ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ.Γιατι να γνωριζεις οτι τις χοντραδες που ειπες για τις αλλες σελιδες δημοπρασιων ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΣΕ ΔΕΧΤΟΥΝΕ σε περιπτωση που γινει καμια ανατροπη.ΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ

http://www.alexa.com/data/details/traff ... 123SOLD.GR

Άβαταρ μέλους
p-gr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από p-gr » 14 Απρ 2006 15:42

Dimis74 έγραψε:Νομιζω οτι το θεμα ξεφυγε λιγο.Δεν εχω κατι με το φλεαμαρκετ,αντιθετως τους ευχαριστω που μου προσφεραν αυτην την υπηρεσια δωρεαν εστω με τα μαυρα χαλια της οπως λετε εδω.
και αναφέρω ξανά
Όταν κύριοι ο webmaster είναι και ταυτόχρονα χρηστης σε ένα site τότε τα πράγματα βαδίζουν όπως τα θέλει εκείνος.

Αλλωστε εγώ προσωπικά δεν έχω προβλήματα με το site αλλα με αυτούς που έχουν βάλει να το διαχειρίζονται και τους το έχω πει επανειλημμένα.
Καταστήματα Online www.fleamarket1.com
What's New Here? www.collector-gr.info

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 14 Απρ 2006 16:06

dimis ti schesi echeis me to 123sold?
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)

Dimis74

Δημοσίευση από Dimis74 » 14 Απρ 2006 16:26

KGP έγραψε:dimis ti schesi echeis me to 123sold?
Ειμαι νεος χρηστης του.Ζω στην Δραμα δεν γνωριζω κανεναν απο τους ιδιοκτητες και των 2 σαιτ δημοπρασιων.Θελω να συνεχισω να ειμαι χρηστης και του φλεαμαρκετ αλλα οσο ο ιδιοκτητης δεν βαζει λουρια στους παρατρεχαμενους θα απεχω.Οταν καταλαβω οτι εχει γινει αυτο θα συνεχισω να βαζω δημοπρασιες.Δεν με καταλαβαν νομιζω οι ποιο πολλοι δεν με ενοχλει η χρεωση,με ενοχλει η συμπεριφορα ορισμενων χρηστων που θεωρουν τους εαυτους τους φυλακες του φλεαμαρκετ και υπολοιποι 88000 χρηστες ειναι εχθροι.

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 14 Απρ 2006 16:30

tote na min sigrineis edo kai pouthena allou to fleamarket me to 123sold kane mia anazitisi sto google gia na vreis kai alla site kai na ta valeis na ginei siggrisei.

elpizo na min ginei edo pera insomnia....pedio machis gia to an einai kalitero to fleamarket i to 123sold

Άβαταρ μέλους
p-gr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από p-gr » 14 Απρ 2006 16:38

έχει δίκιο ο KGP μπορείς να αναφέρεις όλα αυτά που λες στον ιδιοκτητη του site και μονο σε αυτόν και για να καταλάβεις καλύτερα δες τα προσωπικά σου μηνύματα στο forum αυτό
Καταστήματα Online www.fleamarket1.com
What's New Here? www.collector-gr.info

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 14 Απρ 2006 16:40

να κανω μια ψιλοάσχετη ερώτηση?

Το freestuff σε πιον ανήκει?!
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Dimis74

Δημοσίευση από Dimis74 » 14 Απρ 2006 16:46

p-gr έγραψε:έχει δίκιο ο KGP μπορείς να αναφέρεις όλα αυτά που λες στον ιδιοκτητη του site και μονο σε αυτόν και για να καταλάβεις καλύτερα δες τα προσωπικά σου μηνύματα στο forum αυτό
Εχεις δικαιο ειναι και το IBID.GR.δεν θελω να γινει αντιπαραθεση αλλα θελω να γνωριζουν οτι κανουν οτι με αυτην την συμπεριφορα δεν κανουν τιποτα λλο παρα να βοηθουν αλλα σαιτ να γινουν καλυτερα.Αγαπητε KGP πιστεψε με δεν εκπροσωπω κανενος τα συμφεροντα.

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ThyClub » 14 Απρ 2006 17:16

Connor MacLeod έγραψε:να κανω μια ψιλοάσχετη ερώτηση?

Στον λαό του :P

Άβαταρ μέλους
mrpc
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mrpc » 15 Απρ 2006 14:15

Connor MacLeod έγραψε:να κανω μια ψιλοάσχετη ερώτηση?

Σε μια μυστική οργάνωση που έχει ως αντικείμενο λατρείας το ιερό δισκοπότηρο και προσπαθεί να αποκοδηκοποιήσει την μυστική του τοποθεσία χρησιμοποιόντας PHP...

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 15 Απρ 2006 17:34

Εγώ πάντως από την πρώτη μερα που είδα το fleamarket ως site το αντιπάθησα. Όλα τα αρνητικά που λέει ο spooky μπορώ να τα επιβεβαιώσω και εγώ.

να κανω μια ψιλοάσχετη ερώτηση?
Να απαντήσω μια καθόλου ψιλοάσχετη απάντηση: στον cordis!
1) Για όποιον γράφει με πολυτονικά....
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 15 Απρ 2006 22:10

ίσως η ερώτηση του φίλου μας έχει να κάνει με το αν ανήκει σε κάποια εταιρεία... όχι δεν είναι κάποια εταιρεία από πίσω, είμαι εγώ κι εσείς που κάνουμε το hobby μας και περνάμε καλά.. ;)

όσο για το υπόλοιπο θέμα, δε μου αρέσει να παίρνω θέση για άλλες σελίδες, αλλά μπορώ να σας πω ότι κι εγώ είχα μεγάλες αντιδράσεις όταν αποφάσισα να βάλω κάποιες διαφημίσεις στο freestuff για να βγαίνουν τα έξοδά του, και γιατί όχι και κάποιο 'χαρτζιλίκι'. Οι αντιδράσεις που βρήκα από κάποιους ήταν πολύ μεγάλες και μου έσυραν ουκ ολίγα, κάποιοι, φυσικά, έχουν να μπουν από τότε, και το ποιο πιθανό είναι να μη ξαναμπούν ποτέ. Ποτέ, όμως, κανείς δεν είχε ρωτήσει μέχρι τότε πόσα έχω βάλει από την τσέπη μου για το fs, πως αγόρασα dedicated server, και πως πληρώνω dedicated hosting, μιας και κανένα share hosting δεν δεχόταν την κίνηση του fs...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

THODORHS PASXALHS

Δημοσίευση από THODORHS PASXALHS » 17 Απρ 2006 15:48

Εγώ πάντος ,μόνο καλές εντυπώσεις έχω από το fleamarket που είμαι 4 χρόνια χρήστης ,αν και είμαι και γραμμένος και σε όλα τα άλλα Ελληνικά site δημοπρασιών,όπως και σε κάθε τι νέο και καλό που θα δημιουργηθεί θα το δοκιμάσω.

Dimis74

Δημοσίευση από Dimis74 » 17 Απρ 2006 21:40

Δεν εχω προβλημα στα οσα γραφεις φιλε μου.Το φλεαμαρκετ ειναι το πρωτο σαιτ δημοπρασιων και το παραδεχομαι,αν και πλεον διεγραμενος χρηστης λογω του θεματος που ανεπτυξα εδω.Δεν με πειραζει θα ηθελα μονο επειδη θα διαβασουν τα λογια μου να με διαγραψουν απο την βαση.Οσο για τις μυνησεις θα τις δεχτω αλλα να ξερετε οτι οσο δημοσιο φορουμ ειναι αυτο αλλο τοσο δημοσιο φορουμ ειναι και του φλεαμαρκετ.Και εχω ολες τις συζητησεις ακομα και τις διεγραμμενες σε αρχειο.
Επισης δες αγαπητε φιλε αλεκο αν σε καποια συζητηση αναφερομαι σε σενα με υβριστικους χαρακτηρισμους.Επισης σε ολες τις αναφορες μου προς εσενα ξεκινω με το αγαπητε αλεσαντρο.Δες και τις αναφορες σου προς εμενα.Κοτα,ψευτη σημερα λαμογιο.
Για το αν ειμαι κοτα σου το απεδειξα.βγηκα σε αλλο φορουμ επωνυμως μιας και στο φορουμ του φλεαμαρκετ με απαγορευσε την εισοδο στο φορουμ.
Καλη συνεχεια στο εργο σου...
φιλικα δημητρης

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης