Πάλι θα ψάχνω για site hosting

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 16 Δεκ 2002 09:37

Γειά σας και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!!!! πήγα να μπω στο server που φιλοξενεί το site μου και είδα το εξής μήνυμα
Account for domain (εδώ ήταν το όνομα του site ) has been suspended
Τι ακριβώς σημαίνει αυτό ???????? ευχαριστώ
ΥΓ:Αυτό δεν έγινε στο δικό μου site αλλά στο ίδιο το site που με φιλοξενεί και που ηθελημένα δεν έγραψα το όνομά του γιατί κάλεστα μπορεί να μη θέλει να διαφημιστεί αρνητικά

promoart85

Δημοσίευση από promoart85 » 16 Δεκ 2002 11:12

Agapite file malon gia kapoio logo soy katebasane to site kato
prospathise na erthis se epafh me ton webmaster tis etereias pou soy filoxenei to site sigoyra den eine problhma toy server
An se endiaferi ela se epafh mazimou gia na soy paraxoriso 3 mhnes dvrean filoxeneia
eyxaristo
Gia eynohtouys logoys stile moy to thlefono soy meso email gia na soy exhgiso tis leptomeries
eyxaristo
promoart85@hotmail.com :pint:

Άβαταρ μέλους
tempo
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tempo » 16 Δεκ 2002 11:50

φίλε μου, μόνο μέσω mail μπορούμε να σε βρούμε. Δεν έχεις μια σελίδα να δούμε τι προφέρεις και σε τι τιμές??

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 16 Δεκ 2002 11:53

promoart85 έγραψε:Agapite file malon gia kapoio logo soy katebasane to site kato
prospathise na erthis se epafh me ton webmaster tis etereias pou soy filoxenei to site sigoyra den eine problhma toy server
An se endiaferi ela se epafh mazimou gia na soy paraxoriso 3 mhnes dvrean filoxeneia
eyxaristo
Gia eynohtouys logoys stile moy to thlefono soy meso email gia na soy exhgiso tis leptomeries
eyxaristo
promoart85@hotmail.com :pint:
Ευχαριστώ αλλά δεν έκλεισαν το δικό μου site αλλά το site που με φιλοξενούσε , το κατάλαβα γιατί δεν πάει ούτε στην κεντρική σελίδα του site που έχω ανεβάσει το site μου.
Ευχαριστώ για την πρόσκληση αλλά δεν θα με ενδιέφερε να ανεβάσω το site μου για τρεις μήνες και μετά πάλι αλλαγή ,αν είχα κάποια έσοδα από αυτό ίσως αλλά έτσι όχι :wink:

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 16 Δεκ 2002 15:00

sou prosferw egw tsampe..
ean goustareis... :):)
grapstous olous...
xwris diafimiseis xwris tipota....
mail me
johny_poll@hotmail.com

kai den thelw kai tipota apo leyta kai tha einai gia panta online mias kai o server einai dikos mou noikiasmenos...
pernw arketa leyta....
xaxaxaxaxaxaxaxa
are korakiaaaaaaaaa

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Elli » 16 Δεκ 2002 17:18

E όχι και κοράκια βρε crackgr. Και εγώ έχω δικό μου server νοικιασμένο αλλά όπως είδες δεν είπα τίποτα. Κυρία η δικιά σου :pppppp

Χωρίς πλάκα φίλε μου ψάξε σοβαρά να δεις τι θα κάνεις με το site σου γιατί την ίδια ζημιά ακριβώς με εσένα πάθαμε και εμείς πριν από ένα μήνα και αναγκαστήκαμε να μεταφερθούμε αλλού. Τελικά δεν σπανίζει το φαινόμενο από ότι βλέπω.

promoart85

Δημοσίευση από promoart85 » 16 Δεκ 2002 18:39

File esena poy soy periseyh xoros mporeis na moy doseis 10 mb
kai 1 pop email na doylepso ligaki kai ama moy perisepsoyn ta oikonomika tha se antamipso :hammer:

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 17 Δεκ 2002 00:32

Den exw problem file mou style mou e-mail sto johny_poll@hotmail.com
exw MSN kai ICQ 177739198

Άβαταρ μέλους
viktoras
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από viktoras » 29 Δεκ 2002 21:29

Φίλε, CrackGR οκ, έχεις νοικίασει διακομιστή, δεν είναι ανάγκη όμως να τον διαφημίζεις με τέτοιο τρόπο.
Η συμπεριφορά σου είναι τουλάχιστον εκνευριστική.Σε ποιούς αναφέρεσε αποκαλόντας τους κοράκια;Αυτά τα λεφτά που πέρνεις τα δηλώνεις πουθενά;Ασχέτα αν θέλεις να βοηθήσεις το συγκεκριμένο άτομο, ασχετά αν μπορει να έχεις και τις χαμηλότερες τιμές στην αγορά, δεν πα να προσφέρεις και τις καλύτερες υπηρεσίες του κόσμου.....
ΩΦΕΙΛΕΙΣ να συμπεριφέρεσε καλύτερα. :evil:

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxinas » 29 Δεκ 2002 22:14

Mallon lathos dieuthetisi. Tha elega ornia. Ornia einai kati poulia to opia petane se arketa megalo ipsos ston ourano, sxedon atheata sta onta pou perpatane stin gi. Otan doun kapio psofimi lipon (sti gi, mporis na pis kai forum stin prokimeni periptosi kai fisika oxi psofimi, alla pelatis) mono tote kanoun aisthiti tin parousia tous sto edafos. Mono diladi apo katharo simferon. Kai opos anefera mesa stin parenthesi mou, otan exis kapia atoma edo mesa pou i parousia tous einai spania, ektos mono apo to otan exoun simferon, tote nai einai korakia i ornia i otidipote allo "simpathitiko" ptino mporis na skeftis telos panton. Mallon prepi na dieukrinisti pali o oros forum gia na xeroume pou vadizoume, ti prepi na kanoume kai pos na simperiferomaste. Ektos Victora an thetis esi auton edo ton xoro (parola tauta xero oti den to exis etsi sto mialo sou) kati allo ektos apo mia pragmatiki parea, me oli tin simasia tis lexeos, opou o kathenas voithai opou mpori kai oso mpori opion apo tin parea exi provlima, ektos an ton thetis (ton xoro auto) kati san aprosopo sinanapantirio anthropon gia emporikes sinallages kai psarema mellontikon pelaton. Kai oute logos fisika gia xeri voithias ston diplano mas!
Ola auta filika!

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 30 Δεκ 2002 04:04

File mou kale, kale mou file viktoras... opws katalabeneis eisai kai grafeis se ena forum opou h url tou legete www.freestuff.gr .... loipon.. oso gia ta "korakia" pou lew nai einai pragmatika "korakia" ean theloun na kanoun diafimish thn etairia tous as pane sto www.in.gr kai na baloun ekei mia diafimish sthn kentrikh selida isaksia me 300-1000 euro......
ela nte pou theloun oloi tous na thn bgazoun tsampeeeeeee :wink: :wink: ...

Mallon mou fenete oti prepei na alaksei h url ayths ths selidas kai na legete www.paystuff.gr .......... John Akous???? Are John....
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Bale ligo taksh edw........

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 30 Δεκ 2002 15:04

telxinas έγραψε:Mallon lathos dieuthetisi. Tha elega ornia. Ornia einai kati poulia to opia petane se arketa megalo ipsos ston ourano, sxedon atheata sta onta pou perpatane stin gi. Otan doun kapio psofimi lipon (sti gi, mporis na pis kai forum stin prokimeni periptosi kai fisika oxi psofimi, alla pelatis) mono tote kanoun aisthiti tin parousia tous sto edafos. Mono diladi apo katharo simferon. Kai opos anefera mesa stin parenthesi mou, otan exis kapia atoma edo mesa pou i parousia tous einai spania, ektos mono apo to otan exoun simferon, tote nai einai korakia i ornia i otidipote allo "simpathitiko" ptino mporis na skeftis telos panton. Mallon prepi na dieukrinisti pali o oros forum gia na xeroume pou vadizoume, ti prepi na kanoume kai pos na simperiferomaste. Ektos Victora an thetis esi auton edo ton xoro (parola tauta xero oti den to exis etsi sto mialo sou) kati allo ektos apo mia pragmatiki parea, me oli tin simasia tis lexeos, opou o kathenas voithai opou mpori kai oso mpori opion apo tin parea exi provlima, ektos an ton thetis (ton xoro auto) kati san aprosopo sinanapantirio anthropon gia emporikes sinallages kai psarema mellontikon pelaton. Kai oute logos fisika gia xeri voithias ston diplano mas!
Ola auta filika!
me kalipses..
etsi ki allios o CrackGR prosferthike na dosei tsampa xoro... opote...
kai einai ena melos poy exei boithisei arketa toys alloys kai den einai spania h parousia toy.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
viktoras
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από viktoras » 03 Ιαν 2003 23:28

sou prosferw egw tsampe..
ean goustareis...
grapstous olous...
kai den thelw kai tipota apo leyta kai tha einai gia panta online mias kai o server einai dikos mou noikiasmenos...
pernw arketa leyta....
xaxaxaxaxaxaxaxa
are korakiaaaaaaaaa
Δεν είπα κάτι για τον CrackGR ότι δεν πρέπει να προσφέρει τις όποιες υπηρεσίες προσφέρει, ούτε ότι δεν είμαστε μια φιλικού χαρακτήρα κοινότητα άλλα ήμαρτον ρε παιδία, είναι τρόπος συμπεριφοράς αυτός;Μπορεί να ήθελε και κάποιος άλλος να του προσφέρει free hosting ή και κάποια άλλη εταιρία να του προσέφερε κάποιο πακέτο φιλοξενίας.Τώρα για τον τύπο που προσέφερε hosting δεν θα σχολιάσω γιατί έχει θιχτεί το θέμα και στο παρελθόν, αυτοί που δίνουν μόνο ένα e-mail μόνο επαγγελματίες του χώρου δεν μπορούν να θεωρηθούν...
Όσο για τον CrackGR, όταν λεεί "κοράκια" πέρνει μαζί και αυτούς που ίσως θα προσέφεραν ενά πακέτο για να βοηθήσουν τον φίλο μας.ΟΚ πέρνεις αρκετά λεφτα, εμάς τι μας νοιάζει;Tώρα το αν πιστεύεις ότι επειδή νοίκιασες έναν ετοιματζίδικο διακομιστή στο εξωτερικό χωρίς να έχεις γνώσεις για την ασφαλεία του, μπορείς να είσαι ησυχός είναι ένα άλλο θέμα.Επίσης το "γράψτους όλους" δεν είναι κόσμια φράση, κατ'εμέ πάντα, εκτός αν από "παρέα" γινάμε κάτι άλλο...

Άβαταρ μέλους
viktoras
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από viktoras » 03 Ιαν 2003 23:39

Να κάνω και ένα συμπληρωματικό reply.
File mou kale, kale mou file viktoras... opws katalabeneis eisai kai grafeis se ena forum opou h url tou legete www.freestuff.gr ....

Mallon mou fenete oti prepei na alaksei h url ayths ths selidas kai na legete www.paystuff.gr .......... John Akous???? Are John....

Bale ligo taksh edw........
Κύριε CrackGR είμαι μέλος στο freestuff.gr από τότε που η κοινότητα ΗΤΑΝ μικρή και βοηθούσαμε οι λιγοστοί που ημαστάν εδώ ο ένας τον άλλον με πολλές δυσκολιές, δεν θα έρθεις εσύ να μου πεις που βρίσκομαι και για τι θέμα μιλάω, πιστεύω να έγινα κατανοητός.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 04 Ιαν 2003 01:12

ελα.. για coolarete όλοι :wink: :hammer:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης