Υπαρχεί τελικά?

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
NAT
Honorary Member

Υπαρχεί τελικά?

Δημοσίευση από NAT » 19 Ιουν 2006 16:21

Cha0s έγραψε:Αν τύχει ο ένας από τους 2 να δει τον άλλον γυμνό, από την φύση του ανθρώπου και μόνο δεν θα υπάρξει έλξη;
Έστω και φευγαλέα από το μυαλό εγώ πιστεύω ότι θα υπάρξει.
Φυσικά κ όχι, δε θα υπάρξει. Εσύ δηλ. αν δεις τη μάνα σου naked πιστεύεις ότι θα υπάρξει έλξη; Όλα είναι θέμα μυαλού - αν υπάρχει! Αχαχαχα! j/k :P . Αν ξεμπερδέψουμε τη φιλία από τα άλλα κι αν κάποιον τον θεωρούμε κολλητό/ή μας τότε, όχι, δε θα υπάρξει καμία έλξη.

Cha0s έγραψε:Δεν πιστεύω με τίποτα στην πραγματική φιλία μεταξύ αγοριού-κοριτσιού.
Άποψή σου. Κι εγώ δεν πιστεύω σε πολλά πράγματα, αυτό, όμως, δεν αναιρεί το γεγονός ότι υπάρχουν. :wink:

Cha0s έγραψε:Είναι φυσιολογικά αδύνατο. Τουλάχιστον στην εφηβική ηλικία μέχρι τα 30 πχ.
Καλή η παρέα και η φιλία, αλλά υπάρχουν και φυσιολογικές ανάγκες του ανθρώπου, και η έλξη μεταξύ άντρα-γυναίκα είναι κάτι αναπόφευκτο και φυσιολογικότατο για μένα.
Φυσιολογικά αδύνατο είναι κ η ομοφυλοφιλία. Γιατί, ουσιαστικά, δεν είναι κάτι το "φυσιολογικό". Έλα μου, όμως, που υπάρχει... :wink:

:lol: :lol:
.

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Υπαρχεί τελικά?

Δημοσίευση από GeoStuff » 19 Ιουν 2006 16:34

NaT έγραψε:Φυσικά κ όχι, δε θα υπάρξει. Εσύ δηλ. αν δεις τη μάνα σου naked πιστεύεις ότι θα υπάρξει έλξη; Όλα είναι θέμα μυαλού - αν υπάρχει! Αχαχαχα! j/k :P . Αν ξεμπερδέψουμε τη φιλία από τα άλλα κι αν κάποιον τον θεωρούμε κολλητό/ή μας τότε, όχι, δε θα υπάρξει καμία έλξη.
Ας είμαστε λίγο σοβαροί... Μιλάμε για ανδρική γυναικία φιλία και όχι για οιδιπόδια συμπλέγματα και αρρωστημένες καταστάσεις... Ήμαρτον...

Cha0s έγραψε:Δεν πιστεύω με τίποτα στην πραγματική φιλία μεταξύ αγοριού-κοριτσιού.
NaT έγραψε:Άποψή σου. Κι εγώ δεν πιστεύω σε πολλά πράγματα, αυτό, όμως, δεν αναιρεί το γεγονός ότι υπάρχουν. :wink:
Όταν σου την πέσει ο πρώτος κολλητός σου θα καταλάβεις ότι αυτό που λες απλά δεν παίζει... Αν εσύ θές να πιστεύεις σε πράγματα που δεν υπάρχουν δικαίωμά σου... Αλλά απλά δεν παίζει...

Cha0s έγραψε:Είναι φυσιολογικά αδύνατο. Τουλάχιστον στην εφηβική ηλικία μέχρι τα 30 πχ.
Καλή η παρέα και η φιλία, αλλά υπάρχουν και φυσιολογικές ανάγκες του ανθρώπου, και η έλξη μεταξύ άντρα-γυναίκα είναι κάτι αναπόφευκτο και φυσιολογικότατο για μένα.
NaT έγραψε:Φυσιολογικά αδύνατο είναι κ η ομοφυλοφιλία. Γιατί, ουσιαστικά, δεν είναι κάτι το "φυσιολογικό". Έλα μου, όμως, που υπάρχει... :wink:
Η ομοφυλοφιλία δεν έχει καμία σχέση με αυτό που συζητάμε... Το να έχεις έναν άνθρωπο του αντίθετου φύλου δίπλα σου και να αρνήσαι την ύπαρξη σεξουαλικής έλξης είναι ανόητο. Απλά μερικοί την πνίγουν και μερικοί δεν την παίρνουν καν πρέφα...

Εκτός βέβαια αν επιλέξεις να κάνεις παρέα με άτομα που δεν σε έλκουν σεξουαλικά... Τότε όμως σίγουρα θα σε γουστάρουν εκείνα έτσι... Και αυτό είναι γεγονός...

Ο Cha0s ξέρει τι λέει, αν και όντως είναι περίεργο. Και το τονίζω Η μοναδική ανιδιοτελής φιλία είναι αυτή των ανδρών... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ...
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Υπαρχεί τελικά?

Δημοσίευση από deninho » 19 Ιουν 2006 16:44

GeoStuff έγραψε:Ο Cha0s ξέρει τι λέει, αν και όντως είναι περίεργο.
:kaloe: :lol: :kaloe: :lol: :kaloe: :lol: :kaloe: :lol: :kaloe: :lol:
:roll: :roll:

Δεν μίλησα εγώ... :hammer: :hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Υπαρχεί τελικά?

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 19 Ιουν 2006 17:07

Cha0s πραγματικά μαρεσει ο τρόπος που σκευτεσαι και που γράφεις.

Φιλολογικη σχολη τελιωσες?
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Άβαταρ μέλους
NAT
Honorary Member

Υπαρχεί τελικά?

Δημοσίευση από NAT » 19 Ιουν 2006 17:13

GeoStuff έγραψε:Ας είμαστε λίγο σοβαροί...

Θα το προσπαθήσω. :P :kaloe: :kaloe: :lol: :lol:

GeoStuff έγραψε:Μιλάμε για ανδρική γυναικία φιλία και όχι για οιδιπόδια συμπλέγματα και αρρωστημένες καταστάσεις... Ήμαρτον...
Όσο εσύ θεωρείς αρρωστημένο το παράδειγμα που ανέφερα, άλλα τόσο θεωρώ κι εγώ την ερωτική έλξη μεταξύ δύο πραγματικών φίλων αρρωστημένη...

GeoStuff έγραψε:Όταν σου την πέσει ο πρώτος κολλητός σου θα καταλάβεις ότι αυτό που λες απλά δεν παίζει... Αν εσύ θές να πιστεύεις σε πράγματα που δεν υπάρχουν δικαίωμά σου... Αλλά απλά δεν παίζει...
Κ ποιος το λέει ότι δεν υπάρχουν;;! :roll: :roll: :P :lol: :lol:

GeoStuff έγραψε:Η ομοφυλοφιλία δεν έχει καμία σχέση με αυτό που συζητάμε...
Μην στέκεσαι στο παράδειγμα, αλλά σε αυτό που θέλω να καταλάβει ο αναγνώστης μέσω αυτού του παραδείγματος. :)

GeoStuff έγραψε:Το να έχεις έναν άνθρωπο του αντίθετου φύλου δίπλα σου και να αρνήσαι την ύπαρξη σεξουαλικής έλξης είναι ανόητο.
Άποψή σου.

GeoStuff έγραψε:Εκτός βέβαια αν επιλέξεις να κάνεις παρέα με άτομα που δεν σε έλκουν σεξουαλικά... Τότε όμως σίγουρα θα σε γουστάρουν εκείνα έτσι... Και αυτό είναι γεγονός...
Μην είσαι απόλυτος... :wink: Δεν μπορείς να ξέρεις τι γίνεται σε όλον τον κόσμο κ πως συμπεριφέρονται ΟΛΟΙ οι άντρες κ ΟΛΕΣ οι γυναίκες... :D

GeoStuff έγραψε:Και το τονίζω Η μοναδική ανιδιοτελής φιλία είναι αυτή των ανδρών... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ...
Τς τς τς... Μισογύνης... :kaloe: :P :P :lol: :lol:

:lol: :lol:
.

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Υπαρχεί τελικά?

Δημοσίευση από Cha0s » 19 Ιουν 2006 17:16

Connor MacLeod έγραψε:Φιλολογικη σχολη τελιωσες?
Τεχνικός Δικτύων και Υπολογιστών γράφει το χαρτί :kaloe: :kaloe: :kaloe:

Άβαταρ μέλους
NAT
Honorary Member

Υπαρχεί τελικά?

Δημοσίευση από NAT » 19 Ιουν 2006 17:23

Connor MacLeod έγραψε:Cha0s πραγματικά μαρεσει ο τρόπος που σκευτεσαι και που γράφεις.

Φιλολογικη σχολη τελιωσες?

Ενδιαφέρεσαι;! :P :P :lol: :lol: :lol:
.

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Υπαρχεί τελικά?

Δημοσίευση από GeoStuff » 19 Ιουν 2006 17:28

NaT έγραψε:Θα το προσπαθήσω. :P :kaloe: :kaloe: :lol: :lol:

Καλή ιδέα... :D:D:D
NaT έγραψε:Όσο εσύ θεωρείς αρρωστημένο το παράδειγμα που ανέφερα, άλλα τόσο θεωρώ κι εγώ την ερωτική έλξη μεταξύ δύο πραγματικών φίλων αρρωστημένη...

Βλέπεις πια είναι η διαφορά μας τελικά? Εσύ λες ότι υπάρχει πραγματική φιλία... Εγώ εδώ και καιρό ψάχνω να βρώ μια φίλη και δεν παίζει...
NaT έγραψε:Κ ποιος το λέει ότι δεν υπάρχουν;;! :roll: :roll: :P :lol: :lol:
Εγώ και άπειροι άλλοι που την έχουν πατήσει... Και είναι πολύ...
NaT έγραψε:Άποψή σου.
Ε σαφώς...
NaT έγραψε:Μην είσαι απόλυτος... :wink: Δεν μπορείς να ξέρεις τι γίνεται σε όλον τον κόσμο κ πως συμπεριφέρονται ΟΛΟΙ οι άντρες κ ΟΛΕΣ οι γυναίκες... :D
Οι άνδρες όχι.. Για τις γυναίκες ξέρω...
NaT έγραψε:Τς τς τς... Μισογύνης... :kaloe: :P :P :lol: :lol:
Ειλικρινής... :D:D

Άβαταρ μέλους
NAT
Honorary Member

Υπαρχεί τελικά?

Δημοσίευση από NAT » 19 Ιουν 2006 17:38

GeoStuff έγραψε:Βλέπεις πια είναι η διαφορά μας τελικά? Εσύ λες ότι υπάρχει πραγματική φιλία... Εγώ εδώ και καιρό ψάχνω να βρώ μια φίλη και δεν παίζει...
Ψάξε καλύτερα. Πολλές φορές βλέπεις μόνο αυτό που θες να δεις... :wink: :lol: :lol:

GeoStuff έγραψε:Εγώ και άπειροι άλλοι που την έχουν πατήσει... Και είναι πολύ...

Θέλω να μου ονομάσεις τους άπειρους. :o :o j/k :P :hammer: :hammer: :lol: :lol:

GeoStuff έγραψε:Οι άνδρες όχι.. Για τις γυναίκες ξέρω...
Ειδήμων... :P :lol: :lol:
.

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Υπαρχεί τελικά?

Δημοσίευση από GeoStuff » 19 Ιουν 2006 17:45

NaT έγραψε:Ψάξε καλύτερα. Πολλές φορές βλέπεις μόνο αυτό που θες να δεις... :wink: :lol: :lol:

Έψαξα αλλά ατύχησα... Και δεν ψάχνω άλλο...
NaT έγραψε:Θέλω να μου ονομάσεις τους άπειρους. :o :o j/k :P :hammer: :hammer: :lol: :lol:
Νίκος, Κώστας, Χρήστος, Παναγιώτης, Μιχάλης, Βαγγέλης, Χάρης, Λουκάς...

Και τα ονόματα ΔΕΝ είναι τυχαία...
NaT έγραψε:Ειδήμων... :P :lol: :lol:
Καμένος... ΧΑΧΑΧΑΧΑ...

Άβαταρ μέλους
GasLei

Υπαρχεί τελικά?

Δημοσίευση από GasLei » 26 Ιουν 2006 15:57

Exete polu fash! :lol: :lol: :lol: :lol:
Toulaxiston h sessi evgale ta symperasmata ths kai de phge tzampa h suzithsh! :D :P :wink:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sessi

Υπαρχεί τελικά?

Δημοσίευση από sessi » 26 Ιουν 2006 19:01

Ναι παλι καλα.... :lol: :lol: :lol:
ΟΥΤΕ ΚΑΝ!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες