Απίστευτο! www.smart-office.gr

Διάφορες σελίδες που ανακαλύψαμε και πιστεύουμε ότι ενδιαφέρουν και κάποιους άλλους.

Συντονιστής: Super-Moderators

Κλειδωμένο
Marianthi

Δημοσίευση από Marianthi » 10 Μάιος 2006 01:39

Γειά σας

Το όλο θέμα ξεκίνησε όταν στο alexa.com κατά τύχη βρήκαμε μια σελίδα που τα στατιστικά της έδειχναν επισκέψεις πολύ άνω του συνηθισμένου. Εκπλαγήκαμε όταν είδαμε ότι είναι ελληνική.

Το site είναι : http://www.smart-office.gr

Δε ξέρω άν το γνωρίζετε, αλλά η σελίδα ως σελίδα (πέραν του εικαστικού που μπορεί να μην είναι ό,τι καλύτερο) είναι ένα ηλεκτρονικό κατάστημα με απίστευτες τιμές "απ έξω", που όταν κάνεις εγγραφή σε παίρνουν εντός 48 ωρών τηλέφωνο και μόλις ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός και κάνεις log in βλέπεις τις παλιές τιμές, και από κάτω κάτι κουφές εκπώσεις επειδή έγινες μέλος ... !
Δε ξέρω τι ρόλο παίζει, και όποιος ξέρει κάτι περισσότερο ή ξέρει το site καιρό θα ήθελα να μου πεί. Πχ έχει link και στέλνεις mail για περισσότερες πληροφορίες, ή ζητάς καλύτερη τιμή και όντως, πέραν της έκπτωσης που σου κάνει μετά την εγγραφή, σου απαντάνε (πάντα μέσω mail) ότι οκ, μείον τόσο !

Σε κάποιο άλλο σημείο του forum ζήτησα τη γνώμη όλων, αλλά θέτω το θέμα εδώ μιάς και με συμβούλεψε κάποιο παλαιότερο μέλος να το κάνω ως πιο κατάλληλο μέρος.
Άν το ξέρατε , γράψτε λάθος. Απλά μου φάνηκε καλό, αγοράσαμε και ορισμένα πραγματάκια, - περιττό να σας πώ ότι κάνει κυριολεκτικά δώρο συμβατά μελάνια για εκτυπωτές.. ( Α! Δείτε και το έντυποι κατάλογοι αν πάτε. Έχει αρκετά πράγματα που δεν τα έχει στο κανονικό shop και έχει link γρήγορη παραγγελία ...)

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 10 Μάιος 2006 02:36

an to ftiaksete ligo akoma kai epanerthete me kalitero description/epeksigisi milame
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Marianthi

Δημοσίευση από Marianthi » 10 Μάιος 2006 11:13

Βρε, δεν είναι δικό μας !

Τι εννοείς καλύτερο description ? Που να γίνει αυτό ?

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 10 Μάιος 2006 11:56

diko sas? ti enoeis?
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Marianthi

Δημοσίευση από Marianthi » 10 Μάιος 2006 12:48

Είπες πιο πάνω : "an to ftiaksete .." και εγώ κατάλαβα ότι πρέπει να φτιάξουμε το site. Έτσι λοιπόν σου απάντησα ότι δεν είναι δικό μας για να το φτιάξουμε ... :roll:
Προφανώς δεν κατάλαβα αυτό που θέλεις να πείς.

Άβαταρ μέλους
nikolas27
Honorary Member

Δημοσίευση από nikolas27 » 14 Φεβ 2007 00:38

KGP έγραψε:an to ftiaksete ligo akoma kai epanerthete me kalitero description/epeksigisi milame
:clap: :kaloe:

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από id12586 » 14 Φεβ 2007 00:40

Ανασκαφή και αυτή? :P

Κλειδώνεται για προφανής λόγους :wink:
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Σελίδες που ανακαλύψαμε”