Ισπανικά παρακαλώ; Το panda τρελάθηκε....

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 13 Μάιος 2006 06:24

Κάτι το τελείως κουφό έπαθε το panda. Εκεί που υπήρχε ωραία και καλά, ξαφνικά άρχισε να βγάζει μηνύματα στα... ισπανικά χωρίς εγώ να έχω αλλάξει τίποτα. Στην αρχή σκέφτηκα ότι κόλλησε κανένα ιό (??) αλλά το βρήκα λίγο άσχετο... Έχει τύχει σε κανέναν αυτό;

Δεύτερον μήπως τυχαίνει να έχει κανείς αυτό το version (panda Titanium 5.02.00) και που να ξέρει ισπανικά ώστε να με καθοδηγήσει να πάω να αλλάξω την γλώσσα στα αγγλικά;
1) Για όποιον γράφει με πολυτονικά....
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

aguila21
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από aguila21 » 13 Μάιος 2006 20:39

Αν και ξέρω Ισπανικά,δεν έχω panda...

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 14 Μάιος 2006 06:37

Χε.... δεν πειράζει, προσπάθησες. :wink:
Κανείς άλλος;
1) Για όποιον γράφει με πολυτονικά....
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

smiley

Δημοσίευση από smiley » 15 Μάιος 2006 23:17

αυτό με τα μηνύματα έτυχε και σε μένα και είναι το λιγότερο από όλα τα άλλα... μέχρι και τα sites τα βγάζει φύρδην-μίγδην... μπένω στο fs και βλέπω το δικό μου site... πάω σε ένα άλλο δικό μου βγαίνει η βουλή των ελλήνων... ναι εεε... κ.ά.

aguila21
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από aguila21 » 16 Μάιος 2006 15:05

smiley έγραψε:αυτό με τα μηνύματα έτυχε και σε μένα και είναι το λιγότερο από όλα τα άλλα... μέχρι και τα sites τα βγάζει φύρδην-μίγδην... μπένω στο fs και βλέπω το δικό μου site... πάω σε ένα άλλο δικό μου βγαίνει η βουλή των ελλήνων... ναι εεε... κ.ά.
Αυτό με τα sites το έχω πάθει κι εγώ πολλές φορές.Μάλλον πρόβλημα της..αλεπούς είναι.Κάτι δημιουργείται με τα cookies αν καθαρίσεις τα cookies και την cache επανέρχεται.

smiley

Δημοσίευση από smiley » 16 Μάιος 2006 19:01

τον μικρό σοφό explorer χρησιμοποιώ... και πριν λίγο με έβγαλε error page της google... (404 Not Found) καθάρισα και cookies τίποτα... ώρες ώρες θέλοντας και μη αρχίζω να πιστεύω πως το pc δεν είναι δικό μου... τελεικά ποιανού ρουφιάνου απ όλους δεν ξέρω... μάλλον η αρκούδα Panda έχει την μεγαλύτερη συμετοχή... 8)

smiley

Δημοσίευση από smiley » 16 Μάιος 2006 20:42

και να τη πάλι η αρκούδα άρχισε τα τρελά της... πας σε σάιτ που έχει links σε άλλα και τα ανακατεύει και γω δεν ξέρω πως να τα φτύνει ο ie και αυτός δεν ξέρει πως :lol:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες