Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
CrackGR

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από CrackGR » 21 Δεκ 2002 21:21

Λοιπόν παιδιά θα σας πώ και εγώ το παράπονό μου!!!
Έχω ξεκινήσει μια συνεργασία με άλλα 2 άτομα δικά μου να μοιράσουμε δίκτυο στην Αθήνα με κάρτες ασύρματες δικτύου 150kb/sec downloading...
Ξεκινάω λοιπόν που λέτε να πάρω Ελληνικό provider για DSL γραμμή 8Mbit... περνώ που λέτε στην ***** τηλέφωνο και μου λένε ότι δεν δίνουμε σε ιδιώτες γραμμή DSL!!! και εγώ τους λέω δεν είμαι ιδιώτης την θέλω για επαγγελματική χρήση από 2Mbit έως και 8Mbit... μου λένε ότι θα με πάρουν τηλέφωνο το πολύ σε 30 λεπτά έως και 1 ώρα .... και τελικά δεν με πήρανε...
την επόμενη μέρα παίρνει ο ένας συνεργάτης μου και τους λέει ότι ενδιαφέρετε και αυτός για DSL Speed και του είπανε το ίδιο.... θα σας πάρουμε τηλέφωνο!!!
τους παίρνω εγώ τηλέφωνο την επόμενη μέρα (τρίτη μέρα) και τους λέω ότι ακόμα περιμένω τηλέφωνο από εσάς .... και μου λένε ότι έχουν πολύ δουλεία και ακόμα δεν ξέρουν που είναι τα γραφεία τους για να προωθήσουν την ερώτησή μου ... με ρωτήσανε που μένω, τους είπα εγώ και μου είπανε ότι η περιοχή που μένω υπάρχει κόμβος ...... ωραία λέω εγώ και τι κάνουμε με την γραμμή που θέλω τελικά??? και απαντάνε... θα σας πάρουμε τηλέφωνο!!!!

Ωραία πράγματα ρε παιδιά με έχουν γράψει κανονικά!!! λυπάμαι την ωραία Ελλαδίτσα που μένουμε εδώ και το κωλο μονοπώλιο της ....
Τελικά βρήκα εταιρία που θα μου δώσει 2 Mbit δορυφορικό αμφίδρομό...
Τι να πώ ρε παιδιά ???? τι να κάνω??? τη μπορώ να κάνω???
τι Μαλ....κες υπάρχουν???
Τα έχω πάρει στο κρανίο με όλους αυτούς και τις εταιρίες τους... λένε ότι δίνουν DSL Και τελικά παίρνεις το 3ο το μακρύτερο.....
Περιμένω και τις δικές σας γνώμες σε αυτό το θέμα που με απασχολεί

Sovjohn

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από Sovjohn » 21 Δεκ 2002 22:18

CrackGR έγραψε:Λοιπόν παιδιά θα σας πώ και εγώ το παράπονό μου!!!
Έχω ξεκινήσει μια συνεργασία με άλλα 2 άτομα δικά μου να μοιράσουμε δίκτυο στην Αθήνα με κάρτες ασύρματες δικτύου 150kb/sec downloading...
Ξεκινάω λοιπόν που λέτε να πάρω Ελληνικό provider για DSL γραμμή 8Mbit... περνώ που λέτε στην ***** τηλέφωνο και μου λένε ότι δεν δίνουμε σε ιδιώτες γραμμή DSL!!! και εγώ τους λέω δεν είμαι ιδιώτης την θέλω για επαγγελματική χρήση από 2Mbit έως και 8Mbit... μου λένε ότι θα με πάρουν τηλέφωνο το πολύ σε 30 λεπτά έως και 1 ώρα .... και τελικά δεν με πήρανε...
την επόμενη μέρα παίρνει ο ένας συνεργάτης μου και τους λέει ότι ενδιαφέρετε και αυτός για DSL Speed και του είπανε το ίδιο.... θα σας πάρουμε τηλέφωνο!!!
τους παίρνω εγώ τηλέφωνο την επόμενη μέρα (τρίτη μέρα) και τους λέω ότι ακόμα περιμένω τηλέφωνο από εσάς .... και μου λένε ότι έχουν πολύ δουλεία και ακόμα δεν ξέρουν που είναι τα γραφεία τους για να προωθήσουν την ερώτησή μου ... με ρωτήσανε που μένω, τους είπα εγώ και μου είπανε ότι η περιοχή που μένω υπάρχει κόμβος ...... ωραία λέω εγώ και τι κάνουμε με την γραμμή που θέλω τελικά??? και απαντάνε... θα σας πάρουμε τηλέφωνο!!!!

Ωραία πράγματα ρε παιδιά με έχουν γράψει κανονικά!!! λυπάμαι την ωραία Ελλαδίτσα που μένουμε εδώ και το κωλο μονοπώλιο της ....
Τελικά βρήκα εταιρία που θα μου δώσει 2 Mbit δορυφορικό αμφίδρομό...
Τι να πώ ρε παιδιά ???? τι να κάνω??? τη μπορώ να κάνω???
τι Μαλ....κες υπάρχουν???
Τα έχω πάρει στο κρανίο με όλους αυτούς και τις εταιρίες τους... λένε ότι δίνουν DSL Και τελικά παίρνεις το 3ο το μακρύτερο.....
Περιμένω και τις δικές σας γνώμες σε αυτό το θέμα που με απασχολεί
Palhkari,

a) otan epikoinoneis me etairies milas gia MIS8OMENES kai oxi gia DSL...KANEIS den dinei DSL shmera (oute kan se etairies, giati ki an dinoun "DSL" se times mis8omenhs 8a nai.
b) den pernei kaneis doryforika links, einai panakriva panakriva panakriva kai to xali to mavro gia ta lefta tous!
c) gia 8 mbit sindesh den phgeneis se ISP...Dokimase thn WorldCOM Greece http://www.worldcom.com/gr/ pou dinei grammes...se ISP:P
d) An valeis 8 mbit grammh, mpes kai sto AIX...:p
e) Ektos an 8es 8 mbit gia na sindeseis ena shmeio se allo kai oxi gia internet, opote www.oteshop.gr
f) Eisai ligo asxetos me to 8ema e? no offence

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από CrackGR » 22 Δεκ 2002 07:59

Πρώτα από όλα σε ευχαριστώ που μου είπες για αυτή την εταιρία δεν την ήξερα ...
δεύτερον...
για κοίτα στην παρακάτω σελίδα και πες μου τι βλέπεις??? κάτω κάτω στον πίνακα...
παρέχει ADSL 8 Mbit???

http://www.dsl.com.gr/xdsl-technology.shtml

Όσο για τον λόγο εάν είμαι άσχετος μάλλον δεν πρέπει να το λές σε εμένα, αλλά στις εταιρίες που δήθεν παρέχουν DSL και άλλες μπούρδες...
Το έψαξα για δορυφορικό internet στην www.europeonline.com (είμαι και εδώ συνδρομητής) και μου παρέχει εάν θέλω 2 Mbit αλλά το κόστος είναι απίστευτο!!! 2000 euro τον μήνα!!! cool!!!

Θα σου εξηγήσω για την περιττή μου γνώση στο θέμα ενημέρωσης ....
για τον λόγο ότι έχω ένα χρόνο μόνο στην Ελλάδα (έμενα Γερμανία) ξέρω μόνο τι παίζει επάνω... ότι θες παίρνεις ένα τηλέφωνο και το έχεις στην πόρτα σου και όχι σαν εδώ που οι εταιρίες έχουν μαύρα μεσάνυχτα από σχέση εξυπηρέτησης και ενημέρωσης... αυτό δεν το λέω για να υποβαθμίσω την Ελλάδα αντιθέτως λυπάμαι πολύ που γίνεται αυτό εδώ... βλέπω ένα μεγάλο μονοπώλιο και τίποτα άλλο, και πώς θα αρπάξει ο ένας το ψωμί του άλλου με ψέματα...
Ένα πράγμα θα σας πω σε όλους .... ανοίξτε τα μάτια σας γιατί μας κοροϊδεύουν κανονικά εδώ...
Γερμανία το κόστος της DSL είναι μόλις 35 euro τον μήνα και ταχύτητα 700kb/sec.
Άστε τις δορυφορικές και τις T1 και Τ3.....

Παιδιά εάν δεν βρεθεί κάποιος να κάνει κάτι με αυτό το θέμα τότε μια ζωή θα πληρώνουμε τεράστιους λογαριασμούς στον ΟΤΕ.

Η σκέψη μου εμένα είναι να μοιράσω με X ποσό τον μήνα ασύρματο internet σε Αθήνα. Ποιος δεν θα ενδιαφερόταν να έχει 24 ώρες το 24ώρο internet με ταχύτητες 150kb download και 80kb/sec upload χωρίς να πληρώνει OTE???

Το εξοπλισμό τον έχω δοκιμάσει και εγγυούμαι 100% uptime σε αυτές τις ταχύτητες με ασύρματες κάρτες…

Έχω καλύψει 20 χιλιόμετρα περιμετρικά σε πείραμα που έχουμε κάνει απλά τώρα θέλουμε μόνο την γραμμή που κανένας δεν μπορεί να μας δώσει……
Από εκεί και μετά θα αλλάξουν κάποια πράγματα σε ορισμένους χρήστες και εταιρίες που πληρώνουν για 2Mbit ευθεία γραμμή 2 εκτ. Δρχ. Τον μήνα….

Sovjohn

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από Sovjohn » 22 Δεκ 2002 13:13

CrackGR έγραψε:Πρώτα από όλα σε ευχαριστώ που μου είπες για αυτή την εταιρία δεν την ήξερα ...
δεύτερον...
για κοίτα στην παρακάτω σελίδα και πες μου τι βλέπεις??? κάτω κάτω στον πίνακα...
παρέχει ADSL 8 Mbit???

To DSL.com.gr einai mia efevresh ths Planet1 Telecoms, pou DEN poulaei DSL alla eixe parei to domain gia na poulhsei mourh. Afth th stigmh kaneis den poulaei DSL sthn ellada, kai osoi poulane (www.vivodi.gr ) poulane me orees etairikes times ton 1000 euro to mhna gia mia 256 or something...opote kai mis8omenh na valeis, kala einai.

CrackGR έγραψε:Όσο για τον λόγο εάν είμαι άσχετος μάλλον δεν πρέπει να το λές σε εμένα, αλλά στις εταιρίες που δήθεν παρέχουν DSL και άλλες μπούρδες...
Το έψαξα για δορυφορικό internet στην www.europeonline.com (είμαι και εδώ συνδρομητής) και μου παρέχει εάν θέλω 2 Mbit αλλά το κόστος είναι απίστευτο!!! 2000 euro τον μήνα!!! cool!!!
Eipame, den parexei kaneis DSL...An 8es mis8omenh, exeis apo www.hol.gr , www.otenet.gr , www.forthnet.gr , www.acn.gr . H forthnet exei kai asyrmath se LMDS. A, kai 2000 euro to mhna einai PARA PARA poly kalh timh gia 2 mbit...H antistoixh mis8omenh kanei to ligotero 6000 euro.
CrackGR έγραψε:Θα σου εξηγήσω για την περιττή μου γνώση στο θέμα ενημέρωσης ....
για τον λόγο ότι έχω ένα χρόνο μόνο στην Ελλάδα (έμενα Γερμανία) ξέρω μόνο τι παίζει επάνω... ότι θες παίρνεις ένα τηλέφωνο και το έχεις στην πόρτα σου και όχι σαν εδώ που οι εταιρίες έχουν μαύρα μεσάνυχτα από σχέση εξυπηρέτησης και ενημέρωσης... αυτό δεν το λέω για να υποβαθμίσω την Ελλάδα αντιθέτως λυπάμαι πολύ που γίνεται αυτό εδώ... βλέπω ένα μεγάλο μονοπώλιο και τίποτα άλλο, και πώς θα αρπάξει ο ένας το ψωμί του άλλου με ψέματα...
Ένα πράγμα θα σας πω σε όλους .... ανοίξτε τα μάτια σας γιατί μας κοροϊδεύουν κανονικά εδώ...
Γερμανία το κόστος της DSL είναι μόλις 35 euro τον μήνα και ταχύτητα 700kb/sec.
Άστε τις δορυφορικές και τις T1 και Τ3.....
Hahah, to ksero! Skeftomai sovara otan fygo agglia gia spoudes na meino ekei monima 0_o
CrackGR έγραψε:Παιδιά εάν δεν βρεθεί κάποιος να κάνει κάτι με αυτό το θέμα τότε μια ζωή θα πληρώνουμε τεράστιους λογαριασμούς στον ΟΤΕ.
H agora 8a kalyterepsei...os to 2005 me tous ry8mous pou pame :( .

CrackGR έγραψε:Η σκέψη μου εμένα είναι να μοιράσω με X ποσό τον μήνα ασύρματο internet σε Αθήνα. Ποιος δεν θα ενδιαφερόταν να έχει 24 ώρες το 24ώρο internet με ταχύτητες 150kb download και 80kb/sec upload χωρίς να πληρώνει OTE???

Το εξοπλισμό τον έχω δοκιμάσει και εγγυούμαι 100% uptime σε αυτές τις ταχύτητες με ασύρματες κάρτες

Έχω καλύψει 20 χιλιόμετρα περιμετρικά σε πείραμα που έχουμε κάνει απλά τώρα θέλουμε μόνο την γραμμή που κανένας δεν μπορεί να μας δώσει
Από εκεί και μετά θα αλλάξουν κάποια πράγματα σε ορισμένους χρήστες και εταιρίες που πληρώνουν για 2Mbit ευθεία γραμμή 2 εκτ. Δρχ. Τον μήνα.
Malista....Na se katatopiso loipon mias kai nomizeis oti ta pragmata einai efkola.
To asyrmato networking exei anaptyx8ei sthn a8hna prin to skefteis esy, kai me poly psagmena atoma....Dokimase to url www.athenswireless.net na deis ti ennoo.
Omos, prota prota 8es ESY pano apo 7.000.000 drx to mhna gia 8 mbit, kai defteron einai paranomo na prosfereis yphresies ISP xoris na eisai eggegramenos sthn EETT gia afto (www.eett.gr ) . Vasika, h monh syxnothta pou einai free to use einai h 802.11 WiFi thn opoia exei...kaparosei to AWMN sto url pou sou dosa! Gia na mas afhsoun na asxolh8oume me to AWMN, os MH KERDOSKOPIKH xrhsh kai os erasitexnes (asxeta an meta mporei na paroume mis8omenh kai/h grammh panepisthmion kai na exei kai internet) mas vghke h pisth kai nomizeis esy tora oti 8a se afhsoun na sthseis to kolpaki sou?
An 8es na symmetasxeis sto AWMN phgene kai grapsou sto ekei forum, eidallos ksexna ta sxedia sou gia asyrmato paradeiso xoris OTE, den ginetai afto, telos

Kalh sou mera.

Άβαταρ μέλους
VirusP
Επικοινωνία:

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από VirusP » 22 Δεκ 2002 17:14

Sovjohn έγραψε:
CrackGR έγραψε:Πρώτα από όλα σε ευχαριστώ που μου είπες για αυτή την εταιρία δεν την ήξερα ...
δεύτερον...
παρέχει ADSL 8 Mbit???

To DSL.com.gr einai mia efevresh ths Planet1 Telecoms, pou DEN poulaei DSL alla eixe parei to domain gia na poulhsei mourh. Afth th stigmh kaneis den poulaei DSL sthn ellada, kai osoi poulane (www.vivodi.gr ) poulane me orees etairikes times ton 1000 euro to mhna gia mia 256 or something...opote kai mis8omenh na valeis, kala einai.
www.intraconnect.gr

Sovjohn

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από Sovjohn » 23 Δεκ 2002 20:52

Nai, I wish

H Intraconnect den dinei DSL, pia. Exei kapou 2000 aithseis na perimenoyn sindesh, diktyo gia 800 atoma, kai exei sindesei 1000...

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από CrackGR » 23 Δεκ 2002 21:22

Paidia telika einai moufa h katastash....
Pira thl thn worldcom den lew me eksipiretisan ta paidia na ne kala alla akrhbh....
blepw twra gia satellite internet pistevw pws einai to monadiko pou mporei na antepekselthei stis apetiseis mou ....
ti allo na kanw????

den kserw paidia ....
peri menw idees kai diafores lyseis....
mallon tha paw gia arxh 2mbit ... h monh lysh einai sto problima mou...
oso to an tha prepei na bgalw idika xartia kai teteia mpa.... xlwmo....
se filous mou dikous mou tha dwsw mono.... :wink:
exw ftiaksei ena pelatologio 70 atomwn pou einai kai oi prwtoi pou tha paroun....

Άβαταρ μέλους
viktoras
Επικοινωνία:

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από viktoras » 24 Δεκ 2002 02:45

Η DSL που και καλά προσέφερε η intraconnect, ήταν ένα πειραματικό πιλοτικό σχέδιο για μελλοντικές υπηρεσίες DSL... δήλαδη αμα θέλουμε της σκάμε και μια μήνυση για παραπλανητική διαφήμηση μέσω διαδύκτιου... (δείτε ανακοίνωση στο site της).
Όσο για την DSL, τον Φεβρουάριο μπαίνει στο παιχνίδι η Θυγατρική της ΔΕΗ και της Wind, "Energy" που θα προσφέρει σταθερή τηλεφωνία και υπηρεσίες διαδυκτίου μέσου δικού της δικτύου οπτικών ινών, και όχι μέσω μισθωμένου δικτύου του ΟΤΕ, όπως όλοι οι τορινοί φορείς που και καλά προσφέρουν σταθερή τηλεφωνία... πέρα από αυτό, η Forthnet είναι σε πολύ καλό δρόμο στις συζητήσεις της με τον ΟΤΕ και φαίνετε ως ή πρώτη επικρατέστερη για προσφορά υπηρεσιών τεχνολογίας ADSL ( σχετικός σύνδεσμος).Αναμένουμε με το ξεκίνημα του νέου χρόνου αληθινές προσφορές και όχι αυτά που είχαμε μέχρι τώρα :pint: [/url]

Άβαταρ μέλους
slimmybaddog
Επικοινωνία:

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από slimmybaddog » 22 Ιαν 2003 17:50

1. Oso vgazei o ote trella fraga kai oi alles eteries provider apo dial up kai isdn i dsl den tha erthi .. Giro sto 2004 tha skasi mhth ... Kathe 6 mhnes dinoun nea anavoli ...

2.dsl.com.gr itan i intracconect mia eteria i opia ixe grammi 8 mbit kai oxi 150 pou elege kai oi xrhstes katevazan me gelies taxhtytes ... Tin eklisan ... Mono to site exei mini on-line dead then apantane mail tpt ... Exei klisi ...

3.i world.com ine poli kali lhsy ...

Dysthxos i Ellada den exei mellon gia doulia oute tpt ... Mono oi prasinofrouroi kai ta remalia exoun pleon efkeries edo. Kaneis allos ...
Kai lypame gia afto ... Alla etsi ine ... :hammer:

Άβαταρ μέλους
viktoras
Επικοινωνία:

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από viktoras » 28 Ιαν 2003 17:23

Η απάντηση σου φίλτατε Αλέξανδρε είναι εντελώς λανθασμένη.
1. Oso vgazei o ote trella fraga kai oi alles eteries provider apo dial up kai isdn i dsl den tha erthi .. Giro sto 2004 tha skasi mhth ... Kathe 6 mhnes dinoun nea anavoli ...
Πρώτα απ'όλα θα πρεπε να ξέρεις ότι η ΕΕΤΤ ελέγχει τον ΟΤΕ και τον κάθε τηλεπικοινωνιακό φορέα, έτσι ο ΟΤΕ δεν μπορεί να κάνει ότι θέλει, απλά να καθυστερεί μπορεί τις ADSL για διάφορους λόγους.
2.dsl.com.gr itan i intracconect mia eteria i opia ixe grammi 8 mbit kai oxi 150 pou elege kai oi xrhstes katevazan me gelies taxhtytes ... Tin eklisan ... Mono to site exei mini on-line dead then apantane mail tpt ... Exei klisi ...
Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια!Η intraconnect, εταιρία συμφερόντων Πουλιάδη, είναι αρκετά μεγάλη εταιρία και δεν έχει κλείσει, έχει datacenter στο mednautilus με διεθνές link 60mbps νομίζω και διασύνδεση με τον ΟΤΕ, στα 20mbps, so, καλύτερα να μασας παρά να μιλάς....

Τώρα το να λες ότι δεν υπάρχει μέλλον σε μια τηλεπικοινωνιακή αγορά που μόλις αρχίζει να διευρύνεται είναι τουλάχιστον άτοπο....

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από cdhyper » 28 Ιαν 2003 18:32

i EETT eklegetai i diorizetai?

Epiprostheta eixa epikoinonisei o idios tilefonika me ton ipefthino tis intraconnect zitontas (ti afeleia e) dikaiomata metapolisis (kathos exo mia eteria) kai mou apantise oti kathisterei pollous mines i eksipiretisi ton aitiseon xriston gia dsl.

Ama evlepe kanena amerikanaki ti sizitisi auti tha koroideve, kathos sto Ohio px. mporei kapoios me 50 dollaria to mina na exei 1mbs grammi. I dsl protou erthei stin Ellada einai pleon kseperasmeni !

Άβαταρ μέλους
viktoras
Επικοινωνία:

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από viktoras » 28 Ιαν 2003 22:01

Απ'ότι θυμάμαι εκλέγεται αλλά δεν ξέρω από ποιον.....
Άλλο Αμερική και Άλλο Ελλάντα....
Άλλη αγοραστική δυναμη η Αμερική
Άλλη η Ελλάδα!
Μη συγκρίνεις ανόμοια πράγματα,
άσχετα απ'αυτό η Ε.Ε. πιέζει την ΕΕΤΤ και τον ΟΤΕ να παρέχουν υπηρεσίες flat rate internet καθώς πλέον είμαστε οι μόνοι στην Ε.Ε. χώρις flat rate (πρόσφατα απέκτησαν κι οι Ιρλανδοί)
Να σημειώσω ότι στην Κύπρο η DSL προσφέρεται εδώ και 8 μήνες περίπου, άλλα εκεί το δίκτυο που χρειαζόταν ήταν μικρό και στήθηκε εύκολα.

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από CrackGR » 28 Ιαν 2003 22:20

paidia egw thn breika thn lysh!!! kanonisa na paw gia panta (paly) germania kai na anoiksw apo ekei doulitses me Ellada...

tha sas pw mia timh...

T-DSL 2.3Mbit/sec 60 euro ton mhna.

T-DSL 768kb/sec 35 euro ton mhna.

kai meta mou lete oti tha exoume kapote (pote) DSL edw sthn Ellada!!!

ksexasteto ... bgalte to apo to myalo sas...

akousa oti arxise na prosferei h vivodi telecom DSL se spitia...

ante na doume ti taxytites tha prosferei kai poies tha einai oi times...

an kai eida kati pou den mou arese... lene oti prosferoun se ampelokhpous (ekei pou menw) kai exoun ta thlefwna opou kalyptoun... alla den exoun to 69xxxxx opou einai to stantar twn ampelokhpwn... para mono zwgrafou (asxeto apo amelokhpous) kai xamila sthn aleksandras...

gia ayto ti exete na peite??? mipws arxise kai ayth na poulaei foumara opws kai h intraconect????

den kserw re paidia ti na pw .. xerome pou feygw apo Ellada ... tha mporesw na kanw kati pisteyw epanw se ayto to thema... arga h grhgora tha anoiksw mia dikia mou etairia hosting opou tha mporw na prosferw foveres prosfores stis kalyteres times (dhl epagelmatika poia kai oxi erasitexnika me ena noikiasmeno server).

Άβαταρ μέλους
slimmybaddog
Επικοινωνία:

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από slimmybaddog » 29 Ιαν 2003 18:49

Pio eeet klp ? Ti lete tora vre pedia kai pia ameriki ?

Zoume stin ellada . Ti tha pi afto ?
I tanzania ine safos kaliteri apo aftin

2 Epivionoun mono oi mizadoroi oi kakoi kai ta kyklomata ton nonon kathos kai oi prasinofroufoi . TO eeet pioi nomizis oti ine stelexei tou ?

Prasinofroufoi oi opoii pernoun ti miza tis zois tous gia na to kanoun toubeki kai na ipakoun ta pio megala kefalia ta opia mazevoun me sakous to xrima apo to ftoxo ellina.

Min akouo trela pragmata plz !

mitsubishi

Dsl=ΜΟΥΦΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

Δημοσίευση από mitsubishi » 29 Ιαν 2003 21:00

slimmybaddog έγραψε:Pio eeet klp ? [...] TO eeet pioi nomizis oti ine stelexei tou ?
:roll: Εχμ... είναι Η ΕΕΤΤ (www.eett.gr).
Όταν κρίνουμε και αφορίζουμε "γενικώς", είναι καλό να έχουμε έστω και μια ιδέα για ποιό πράγμα μιλάμε. Όλα αυτά χωρίς να θέλω να μπω σε σχολιασμό των όσων λες.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες