Θέλω την γνώμη των ειδικών για προσφορα σε κατασκευη website

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
joanlaz
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από joanlaz » 26 Μάιος 2006 04:59

Καλησπέρα παιδια από Μαιαμι
Ειμαι πολυ καινουρια στο forum και χαιρομαι που βρισκομαι αναμεσα σας.
Θέλω να σας ζαλίσω και εγω λίγο.
Ενδιαφερομαι να δημιουργήσω ενα website διαφημιστικου περιεχομένου και απευθυνθηκα σε καποιους ειδικους εδώ αλλα επειδη ειμαι ελληνίδα και προτιμω να επιμένω ελληνικά :lol: ,
Λοιπον στο θεμα μας
Το καλύτερο πακετο που μου έδωσαν ειναι το εξής: ( σορρυ αλλα ειναι στα αγγλικα)

Web Site Design:
*Design Logo
*Design and render site layout (Home, basic)
*Convert layout to Cascading Style Sheet (CSS)
*Design Flash Animation for home page

WEB DEVELOPMENT
Business Sign Up
*Sign up will have multiple categories such as:
Contact Name, Business Name, Business Address, Phone Number, Fax Number, Web site Address, E-mail Address, Company Profile, type of business, and products.

*One account is created business client will be able to log in to his own control panel.
In Business client control panel client will be able to edit or change any information he registered with. Also client will be able to add an item to sell on his own personal page. the form will include: Name of product, price, shipping price, paypal link option, description, and picture. (-NOTE- Business Client must have a paypal account and be able to create a link)

*Once a business is registered the system will automatically create a personal business web page on the web site. it will list all information they registered with and include all products they are selling. The Business client will also have the ability to e-mail his web site to prospective clients.

Business Search
This will be a complete comprehensive search of any business that registers on the site. By Business name, Type, Location, Address, Products, and any other criteria we discuss.

Business Forum
Current Business member will be able to login and use a message board to communicate with each other and clients.

ADMIN PANEL
The admin will have several web control options:
1. Approve registering businesses
2. Approve Comments on business forum
3. Create Free Accounts
4. Insert Free items to sell
5. Search through all businesses wether approved or not
6. Automated e-mail expiring members to renew
7. View all accounts
8. Delete Accounts
9. Edit Accounts
10. Newsletter where admin types a message and it automatically gets sent to all members.
Θα ηθελα καποιος απο τους ειδικους εδω να κοστολογησει αυτο το project και αν γνωριζετε που σιγουρα γνωριζετε καποιον για μονιμη συνεργασια και τεχνικη υποστηριξη
(κατασκευη, συνεργασια πανω στην υποστηριξη του site)
Ευχαριστω πολυ για την κατανοησης σας και συγνωμη αν σας κουρασα

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Δημοσίευση από Figaro » 26 Μάιος 2006 11:01

To forum pou leei... tha einai custom made ?
Kai apo oso vlepw... den eipan tipota gia Search engine optimization.

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 26 Μάιος 2006 16:30

Logo tou oti synergazomai me etereia sto Miami tha sou po oti edo sthn Ellada tha sou zhthsoun (milame gia sovara magazia) 50-70% ligotera kai isos o Ellhnas na sou exei parapano dynatothtes...

joanlaz
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από joanlaz » 26 Μάιος 2006 18:39

Euxaristo katarxin olous pou apanthsate amesos
Figaro den ksero an tha einai custom made i oxi to forum kai ontos den exei pei kati gia SEO
Fafos tha ithela na mou proteineis kapoies sobares etairies pou tha kanoun ypeuthinh kai sosth douleia gia to olo project
Genika apo olous osous endiaferthoun tha ithela kapoies odigies gia to pou tha apeuthintho kai an gnorizetai kapoio euros timon.
Ena allo thema pou den gnorizo kala einai to thema ton xorigon
Exoun endiaferthei polloi gia xorigoi sto site kai tha ithela kapoies plhrofories gia times nomika ofelh auton kai oti allo tha mporousate na mou peite
Prepei prota na teliosei h idrisi ths etairias kai meta i kati allo
kai kati allo
Signomi an theto kapoia zitimata se lathos perioxes tou forum kai euxaristo gia thn katanohsh sas

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 26 Μάιος 2006 18:59

joanlaz έγραψε: Fafos tha ithela na mou proteineis kapoies sobares etairies pou tha kanoun ypeuthinh kai sosth douleia gia to olo project
Synergazomai me 2-3 apo autes tis etereies kai den nomizo oti h gnomh mou tha einai antikeimenikh :D

joanlaz
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από joanlaz » 26 Μάιος 2006 19:55

Bre pes mou esy protaseis kai prosfores kai ase tin antikimenikotita
outos i allos o pelatis epilegei :lol:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης