Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

pws mpwro na apothikeyso ta video kai ths eikones

Απόψεις, σχόλια και συζητήσεις για τις προσφερόμενες υπηρεσίες και τις συσκευές.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
NAT
Honorary Member

Δημοσίευση από NAT » 01 Ιουν 2006 20:36

Connor MacLeod έγραψε:Αχ.
Λοιπον Αντι να βγάζουμε συμπεράσματα καιλο θα ηταν να ρωτήσεις:
"Μα τι ιλιθιο ποντικι και πληκτρολογιο έχεις που δεν ειναι plug and play και θελει drivers?"

Αν αναφέρεσαι σε μένα, δε βγάζω συμπεράσματα για κάτι δεδομένο. :kaloe: :lol: :lol: Όπως είπε κ κάποιος παραπάνω drivers θα χρειαστούν μόνο αν έχουν κάτι παραπάνω λειτουργίες (όπως βγαίνουν τώρα που έχουν E-Mail σε κουμπάκι κ τέτοια κόλπα). Τα κλασσικά όμως ενσύρματα δε θέλουν τίποτα. Είναι δεδομένο αυτό. :lol: :lol: :lol:
.

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 01 Ιουν 2006 21:27

Για την κατερινα είπα αλλα και εσυ κατι τετοιο πρεπει να ειχες πει πριν..

Εμ, για αυτο λέω μη βγάζετε συμπεράσματα.
Ενοείτε οτι τα κλασικα δε θέλουν drivers.Ειπαμε ειναι τα windows για πεταμα αλλα όχι
και ετσι!!

Εχω κατι logitech πληκτρολόγιο και mouse που είναι μπλέ δόντι και θέλουν drivers για να
Παίξουν
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

kathi

Δημοσίευση από kathi » 05 Ιουν 2006 11:42

για ThyClub
παίζει να είναι αληθεία γιατί εγώ έχω απλό πληκτρολόγιο και ποντίκι

στο πρόβλημα τώρα που έχω εγώ θα το κοιτάξω και θα σου πω ίσος να θέλει κάτι τέιο

όσο για τον Connor MacLeod

εγώ όταν πήρα το pc πριν 4 χρονια
δεν χρειάστη κενα περάσω ούτε driver ούτε τίποτα γιαυτο το είπα. αλλα και εδώ που δουλεύω τώρα δεν χρειάστηκε ποτε σε κανένα pc να περάσω driver για ποντίκι και πληκτρολόγιο .ίσος όμως να έχεις δίκιο στο ότι επειδή είχαν περαστή οι drivers έχοντας βάλη το προηγούμενο ποντίκι και πληκτρολόγιο να μην χρειάστηκε ξανά :o :o :o :lol: :lol: :lol:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες