Προσθήκη σε e-shop επιπλεον ποσου ???

Σε αυτή την περιοχή μπορείτε να βρείτε ή να αναζητήσετε πληροφορίες σχετικές με την PHP

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, PHP Moderators

Απάντηση
MotoRAID
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από MotoRAID » 05 Ιουν 2006 22:27

Καλησπέρα παιδιά,έχω μια ερωτηση για την php (που δεν μπανιζω και πολλα)

Εχω ενα e-shop το motoraid.eu . Θα ήθελα οταν ενας πελάτης επιλέγει την αντικαταβολή για τρόπο πληρωμής να προστίθεται (και να του εμφανίζεται στο τέλος) ενα ακόμα ποσό επιπλέον.
ΜΟυ έδωσαν ενα Link sto oscommerce.com που κατεβασα κατι τετοιο αλλα δεν δουλεψε,και επιπλεον κατι έγινε και ολο αυτο μου πρόσθεσε ενα folder στον ftp μου με τη Γαλλικη γλώσσα !!

Στα Ελληνικά υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να κάνω κάτι ?? Αν μπορείτε να με βοηθήσετε με όσο πιο απλά λόγια γίνεται γιατι δεν το κατέχω κιολας πολυ το θέμα.. :hammer:

Ευχαριστώ πολύ ! :)

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 05 Ιουν 2006 22:53

Profanos auto pou sou edosan einai grammeno sta agglika kai sta gallika.. spania vriskeis kapoio module me etoima Ellhnika mesa.. tha prepei na kanei metafrash kai ta antistoixa arxeia na ta anevaseis ston fakelo opou yparxoun ta ellhnika...
Den mas eipes poio module sou edosan.. ena pou ksero ego einai auto

Tha hthela na symplhroso oti ta e-shops einai sovara sites kai tha prepei na exei thn epivlepsh kapoios pou gnorizei to thema.. esy opos les den ta pas kala me to thema opote kala tha htan an thes na doulevei kala to eshop na vreis kapoion na sto symazepsei ligo...

MotoRAID
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από MotoRAID » 05 Ιουν 2006 23:21

Εμενα μου είχαν δωσει Αυτο

Λες και βρισκω ευκολα καποιον να ξερει php ?? Τωρα την πολυ δουλεια νομιζω την αβγαλα μονος μου..κατι details ειναι...ετσι οπως το βλεπω τωρα..τι θα γινει μετα...ειδωμεν.. :)

Δλδ πρεπει να δουλεψω με αυτα σε μεταφραση ε ??? :o :o :o

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 05 Ιουν 2006 23:58

Yep.. auto einai kai poio aplo... aplos steile ston idio fakelo akrivos to arxeiaki me thn glossa..

MotoRAID
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από MotoRAID » 06 Ιουν 2006 23:46

Δηλαδή να μεταφράσω πχ το αγγλικό αρχείο και να το στείλο στον Ελληνικό φάκελο ?? Και τα αλλα αρχεια ??

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 07 Ιουν 2006 00:11

Gia thn glossa nai auto tha kaneis...
Gia ta ypoloipa arxeia tha ta anevaseis MONO kai efoson den exeis valei kapoio allo module sto eshop sou.. an exeis valei kapoio allo module, anoikse to readme kai des poies allages kai se poia arxeia prepei na kaneis.. gia kalo kai gia kako krathse backup olou tou eshop..

Απάντηση

Επιστροφή στο “PHP Προγραμματισμός”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης