Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω και να κατεβάσω naruto;

Μια περιοχή για όλα τα είδη της έντυπης και διαδικτυακής Λογοτεχνίας και των αγαπημένων μας Κόμικς.

Συντονιστές: cdhyper, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
xultimatex
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xultimatex » 15 Ιουν 2006 12:05

Έχω μπει στο site αυτό αλλά θέλεις και στα manga και στα anime να πληρώσεις. Γι'αυτό το αποφεύγω... Μάλλον θα καταφύγω στα torrents. t y!
:arrow: Αν προσπαθείς πολύ για να πετύχεις κάτι, ίσως το κάνεις με λάθος τρόπο...

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 16 Ιουν 2006 01:08

Το site έχει αφιερωθεί σε δύο ειδών "προϊοντα". Ειδικά στο Naruto και σε διάφορα άλλα. Για τα διάφορα άλλα χρειάζεται πληρωμή, για το Naruto χρειάζεται μόνο αν θες να κατεβάσεις τα raw's ή για παλιά επεισόδια που δεν κυκλοφορούν σε torrents anymore.
Για τα manga είναι δωρεάν αλλά φυσικά με μερικά restrictions. Π.χ βλέπεις την λίστα με τα manga chapters και πατάς save as για να σώσεις τo chapter αλλά δεν μπορείς να το κάνεις αυτό μια και καλή και τελειώσαμε πρέπει να περιμένεις 30'' πρώτα από το πρώτο click στο δεύτερο (δηλ από το πρώτο chapter στο δεύτερο που είναι.... δεν θυμάμαι αλλά καμιά 300αριά νομίζω) και είναι σκέτο παίδεμα. Αλλά ότι είναι δωρεάν είναι. Πώς νομίζεις ότι τα κατεβάζω εγώ; :victory:
1) Για όποιον γράφει με πολυτονικά....
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

Άβαταρ μέλους
xultimatex
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xultimatex » 17 Ιουν 2006 13:07

Αυτά εδώ πάντος (που είναι και αυτά που μ'ενδιαφέρουν) θέλουν πληρωμή.
:arrow: Αν προσπαθείς πολύ για να πετύχεις κάτι, ίσως το κάνεις με λάθος τρόπο...

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 18 Ιουν 2006 08:39

Αυτά δυστυχώς είναι στα "παλιά επεισόδια που δεν κυκλοφορούν σε torrents anymore."
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

Άβαταρ μέλους
xultimatex
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xultimatex » 18 Ιουν 2006 11:57

Μήπως υπάρχει κανένα μπέρδεμα στους αριθμούς των επισοδείων; Γιατί υπάρχουν πολλά torrents με καλό seed απ'όπου μπορείς να κατεβάσεις αυτά τα επισόδεια.

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 19 Ιουν 2006 12:17

Όχι δεν έχουν κανένα πρόβλημα. Απλά όταν λέμε "δεν υπάρχουν σε torrents" εννοούμε ότι ήδη έχει περάσει ο καιρός τους και όλοι τα έχουν ήδη άρα ποιος άλλος θα τα κατεβάσει; Όποιος το κάνει θα είναι χρονικά καθυστερημένος αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν τέτοιοι.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Λογοτεχνία, Βιβλία & Κόμικς”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης