Ιδιαίτερα μαθήματα πληροφορικής στην Θεσ/νίκη από φοιτητή

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
chris_psycho

Δημοσίευση από chris_psycho » 14 Ιουν 2006 03:34

4ΕΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΕ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΔΙΔΑΣΚΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ECDL ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΠΛΟΥΣΙΟ ΥΛΙΚΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΩΡΕΑΝ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ. (7,5€/ΩΡΑ)
ΠΕΡΙΟΧΗ: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
e-mail: malliarak at gmail.com (ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΕΙΣΤΕ ΤΟ at ΜΕ @).

Άβαταρ μέλους
tolis_montana
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tolis_montana » 14 Ιουν 2006 18:11

Αποδίξη κόβεις? ή έλα μωρέ φοιτητής είμαι?

Άβαταρ μέλους
Specom
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Specom » 14 Ιουν 2006 19:59

Apo oso thimame apa ta paidika mou xronia (me xri 3 likeiou) kai apo oso vlepw kai apo thn adelfh mou (17 etwn twra) exoun perasei apo to spiti panw apo 15 diaforetikoi kathigites oi opioi paredidan idietera mathimata (Arxea, agglika, mathimatika, biologies, fisikes klp) kanenas kai pote den mas ekopse apodiksh, kai esu kolas gia enan foititi pou thelei na vgalei to xartziliki tou?

Άβαταρ μέλους
tolis_montana
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tolis_montana » 14 Ιουν 2006 21:26

οχι ρε παιδί μου δε κολλάω απλά εγώ γιατί να πληρώνω εφορία? ο μαλάκας είμαι ? γιατί να με εχει γράψει η εφορία 200 και 400 ευρώ για μια απόδιξη και να με σκίζουν στην εξαετία? δε είναι το θέμα που κολλάω αλλα να ξυπνήσει λίγο το κράτος και να μας αφήσει να δουλέψουμε χωρείς να περιμένουν εξω απο τα μαγαζάκια για να μας κόψουν τους κόλους.. ας πάνε παραπέρα.. σε κανενα καρτοτηλέφωνο να δουν τι παίζει γιατί δεν είναι μόνο ενας φοιτητης αλλα και ενα σορο δάσκαλοι και καθηγητές κτλ δηλαδεί να τσιμπάνε τα 1200 - 1500 ευρώ στο σχολείο να κάνουν και τα prive και να τα παίρνουν και απο εκεί στη μαυρη τι καλα ε?? γιαυτό δε πάει μπροστά η Ελλάδα γιατί έτσι μπαίνει μέσα το κράτος και ποιον θα σκίσουν μετά? διάβασε παραπάνω ^

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες