Ζητηται web designer!

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
supernet
Honorary Member

Ζητηται web designer!

Δημοσίευση από supernet » 15 Ιούλ 2006 08:22

Όσο καιρό είμαι εδώ μέσα, οι περισσότεροι ασχολούνται με σχεδίαση για sites. Όχι για clubs. :roll:

Άβαταρ μέλους
hik-hok
Reporter
Επικοινωνία:

Ζητηται web designer!

Δημοσίευση από hik-hok » 15 Ιούλ 2006 09:59

εγω λέω αφήσεις την σχεδίαση όπως είναι αφου και εσύ λές οτι
Συγνωμη αλλα ετσι οπως το λες ακουγεται πως το κλαμπ μου ειναι τραγικο.Για κλαμπ ειναι αρκετα καλο!
και να κοιτάς απλά να έχεις περιεχόμενο για να υπάρχει εδιαφέρον στα μέλη.

Ετσι κι αλοιώς με το που τελειώσει η σειρά ο τελευταίος θα κλείσει την πόρτα σε χρόνο dt.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Ζητηται web designer!

Δημοσίευση από EneMe » 15 Ιούλ 2006 10:54

My last words on this:

1) Αν δεν είναι τώρα η κατάλληλη περίοδος για αλλαγή, πότε θα είναι; Τον χειμώνα που θα "τρέχει" η σειρά;

2) Όσο το αφήνεις στον pathfinder γεμίζει το forum (που φυσικά δεν μπορείς να μεταφέρεις) και φυσικά αυξάνονται τα μέλη. Όσο αυξάνονται αυτά τα δύο, πώς θα τα μεταφέρεις στο καινούργιο site;

3) Το ότι υπάρχουν πανάθλιες σελίδες στο pathfinder, δεν σημαίνει ότι η δική σου είναι καλή!
Αντικειμενικά για εμένα, σαν βαθμολόγηση, ένα 1,5 στα 10 και πάλι χαριστικά, επειδή έχεις διάθεση και συζητάς. Κι αυτό γιατί πρέπει να κρίνουμε ως users/visitors χωρίς να μας ενδιαφέρουν τα skills του δημιουργού.

Αυτά τα ολίγα... :)

Άβαταρ μέλους
kostas101
Επικοινωνία:

Ζητηται web designer!

Δημοσίευση από kostas101 » 15 Ιούλ 2006 14:42

Οκ!Για αυτο ψαχνω καποιον να τη βελτιωσει.Εαν νομιζα πως ηταν ΟΚ ετσι οπως ειναι δε θα ζητουσα καμια βοηθεια.Επισης αυτο το καιρο μαζι με αλλους ετοιμαζουμε φορουμ για το παρα 5 και δεν εχουμε χρονο.Και στο κατω κατω μια βοηθεια ζητησα δεν εκανα και κανα εγλημα! :D

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Ζητηται web designer!

Δημοσίευση από cdhyper » 15 Ιούλ 2006 16:55

Δεν κατάλαβα, μια διευκρίνηση. Θα ήθελες βελτίωση και το club σου να γίνει σαν αυτό: http://clubs.pathfinder.gr/romanceclub ?
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
kostas101
Επικοινωνία:

Ζητηται web designer!

Δημοσίευση από kostas101 » 15 Ιούλ 2006 17:03

Οχι Παναγια μου!Καλα που το σκεφτηκες αυτο.Απλως εδειξα ενα παραδειγμα ωστε να καταλαβετε πως για τα δεδομενα του pathfinder clubs εινα αρκετα καλο!Ομως πως θελει βελτιωσεις θελει παρα πολλες.Εγω θελω καποιον να καλυτερεψει την εικονα του.Δηλαδη να αλλαξει φοντο,κ.λ.π.Το στυλ με λιγα λογια.

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Ζητηται web designer!

Δημοσίευση από cdhyper » 15 Ιούλ 2006 17:14

α οκ. Πιστεύω ότι για τη δουλειά σου η καλύτερη λύση θα ήταν να πάρεις ένα πακέτο δωρεάν hosting, να ανεβάσεις ένα free forum και ίσως ένα free news script και όλα αυτά να τα προσαρμόσεις σε ένα έτοιμο design που κάνει 40-50$ από τα τόσα που κυκλοφορούν. Μπορείς βέβαια να βρεις και free designs.

Δε νομίζω κανείς να ασχοληθεί αφιλοκερδώς να φτιάξει κάτι custom αν δεν έχει προοπτικές, γιατί όπως αναφέρθηκε, όταν σύντομα σταματήσει η σειρά πάνε όλα.

Τώρα το να χρησιμοποιείς το pathfinder clubs ακόμα και για την πιο ερασιτεχνική απόπειρα δεν είναι ο,τι καλύτερο.
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
kostas101
Επικοινωνία:

Ζητηται web designer!

Δημοσίευση από kostas101 » 15 Ιούλ 2006 18:51

Οκ!Θα ακουσω τις συμβουλες σου αλλα οπως εχω πει ειδικα αυτο το καιρο δεν μπορω να φυγω απο το παθ.α σου δειξω τι περιπου θελω.Να εδω ειναι ενα απο τα πιο ομορφα που εχω δει.Θα ηθελα καποιον να βελτιωσει την εικονα του κλαμπ μου.Δε ζηταω και κατι τρομερο.Ενα απλο στυλ που θα μπει σε ολες τις σελιδες.Αυτο ειναι το βασικο που θελω.Επισης θα ημουν πολυ ευχαριστημενος εαν τακτοποιυσε και καπως τα κειμενα η δε ξερω και εγω οτι νομιζει αυτος πως ειναι καλυτερο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kostas101 την 15 Ιούλ 2006 18:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
kostas101
Επικοινωνία:

Ζητηται web designer!

Δημοσίευση από kostas101 » 15 Ιούλ 2006 18:53

Επισης να σημειωσω πως θα ηθελα παρα πολυ και τωρα να πεταξω αυτο το χρυσο αλλα φοβαμαι μην το κανω χειροτερο για αυτο δε το βγαζω.Εχω προσπαθησει να το βγαλω και να δω πως φαινεται χωρις αυτο και απο οτι εχω δει φαινεται ασχημο.Τι να πω ασ με βοηθησει καποιος.

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Ζητηται web designer!

Δημοσίευση από id12586 » 15 Ιούλ 2006 18:59

Κώστα, χωρίς παρεξήγηση, αυτό που σε λένε ΟΛΟΙ είναι ότι το path είναι μαύρα χάλια.! Ό,τι και να κάνεις δεν πρόκειται να "μαζευτεί" ποτέ. Ακόμα και αυτό το marianta club (:pint: :lol:) είναι χάλια..

Αν θές να κάνεις κάτι σοβαρό, γιατί ΚΑΙ το χομπι θέλει μεράκι, πήγαινε σε κάποιο free domain. Το freegreece είναι άψογο για τις ανάγκες σου...

Απο ΟΠΟΙΑ μεριά και να το κοιτάξεις, στη σύγκριση το Παθ είναι χρόνια πίσω! Μην μένεις εκεί. Όσοι "πιστοι" προσέλθουν..:wink: Και πίστεψε με θα έρθουν περισότεροι!

Φιλικά,

Χρήστος

Άβαταρ μέλους
kostas101
Επικοινωνία:

Ζητηται web designer!

Δημοσίευση από kostas101 » 15 Ιούλ 2006 19:17

Αυτο το καιρο δε μπορω!ειναι με σα στους στοχους μου.Πες πως αποφασιζω να το κανω αυτο σημερα παρολο που ειμαι πιεσμενος.Ποιος θα το φτιαξει,εγω δεν εχω τις γνωσεις και δε μπορω να αρχιζω να πειραματιζομαι.Αυτα τα πραγματα δεν ειναι τσακ-μπαμ,θελουν χρονο και σκεψη.Τι νομιζεις οτι προτιμω το κλαμπ απο το site?Ομως μεχρι να γινει και αυτο δε πιστευεις πως πρεπει να βελτιωσω τι τωρινη μορφη του κλαμπ μου?να το αφησω ετσι??

Άβαταρ μέλους
kostas101
Επικοινωνία:

Ζητηται web designer!

Δημοσίευση από kostas101 » 17 Ιούλ 2006 01:38

Ρε παιδια ας βοηθησει καποιος να καλυτερεψω το designεχουμε τρομερο υλικο αδικο ειναι να μην πετυχουμε για ενα οχι τοσο καλο design.Ενα css κωδικα θελω!Πολλα ζηταω?

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Ζητηται web designer!

Δημοσίευση από Figaro » 17 Ιούλ 2006 02:06

Nai... :P

Άβαταρ μέλους
supernet
Honorary Member

Ζητηται web designer!

Δημοσίευση από supernet » 17 Ιούλ 2006 02:15

/mode kakos on