Υποστίριξη Labelflash Στο Nero-(Επιτέλους!!!)

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 16 Ιούλ 2006 19:51

Για όσους ενδιαφέρονται, η νεα έκδοση του νερό(7.2.3.2b) Υποστιρίζει πλέον το Labelflash.
Σημερα το εφερα και δοκίμασα να "κάψω" 2 Labelflash και δεν ειχα κανένα πρόβλημα(Ακόμα...).

Να πώ βέβαια πως εγώ εφερα το 7.2.3.2b αλλά την premium Version και επιδή δεν έχω δεί τις αλες εκδόσεις που βγήκανε δε ξερω αν τις υποστιρίζουν.

Οσοι λοιπον χρεισμοποιητε LabelFlash Και εισαστε και πιστοι του νερό, δοκιμάστε το.
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 16 Ιούλ 2006 23:59

είναι Nero και προφέρετε Νίρο και όχι νερό... ;)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
oracus

Δημοσίευση από oracus » 17 Ιούλ 2006 00:52

Δυστυχώς φίλε Connor δεν έχει να κάνει με την έκδοση. Το LabelFlash υποστηρίζεται (έπειτα από κάποιο update) και στην έκτη. Έχει να κάνει με το Serial (αν ενεργοποιείται το συγκεκριμένο υποπρόγραμμα ή όχι), και δεν αναφέρομαι στα πειρατικά (το ίδιο ισχύει και εκεί).
"To see the world in a grain of sand, And a heaven in a wildflower, Hold infinity in the palm of your hand, And eternity in a hour" William Blake

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 17 Ιούλ 2006 17:48

cordis έγραψε:είναι Nero και προφέρετε Νίρο και όχι νερό... ;)
Το όνομα το πήρανε από τον τρελό αυτοκράτορα Νέρωνα που έβαλε φωτιά στην Ρώμη για να την..... σώσει!!! :o Όμως δεν ξέρω πως προφέρεται το όνομα αυτό στα αγγλικά.

Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν σβήνει φωτιές, τις ανάβει! :P :P (Ευτυχώς για μένα γιατί θα έπρεπε να παίρνω αράδα τους σκληρούς!! :kaloe: )

ΥΓ: Επ' ευκαιρίας μήπως ξέρει κανείς κανένα url που να είναι λεξικό ονομάτων ΜΟΝΟ; Καιρό ψάχνω κάτι τέτοιο....
1) Για όποιον γράφει με πολυτονικά....
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

Άβαταρ μέλους
oracus

Δημοσίευση από oracus » 17 Ιούλ 2006 18:00

Όταν λες λεξικό ονομάτων ενοείς εγκυκλοπαίδεια; Ένα πολύ γνωστό site για τα ονόματα είναι το behindthename.com.
"To see the world in a grain of sand, And a heaven in a wildflower, Hold infinity in the palm of your hand, And eternity in a hour" William Blake

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 18 Ιούλ 2006 11:34

Εννοούσα κάτι που να έχει αράδες τα ονόματα (γιατί φυσικά που να τα θυμάται κανείς όλα άμα π.χ θέλει να βαφτίσει το παιδί του) όπως μια εγκυκλοπαίδεια αλλά κυρίως να βρίσκω ένα όνομα σε 10 γλώσσες.

Π.χ στα ελληνικά λέμε "Γιώργος", στα αγγλικά "Τζωρτζ", στα ισπανικά "Χόρχε" (στα ισπανικά το όνομα γράφεται με "j" όχι με "g" και το "j" προφέρεται ως το ελληνικο "χ" σε μερικές λέξεις -δεν ξέρω για όλες- και φαίνεται αυτή είναι μία από αυτές) και πάει λέγοντας. Θέλω ένα site που να λέει τα ονόματα σε όσο ποιο πολλές γλώσσες γίνεται. Και φυσικά δεν θα με χάλαγε να ήξερα και την ετυμολογία της λέξης.

Ευχαριστώ για το url. Και δεν το ήξερα καν το site ενώ εσύ μάλιστα λες ότι είναι και γνωστό. Πόσο γνωστό δηλ;
1) Για όποιον γράφει με πολυτονικά....
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

Άβαταρ μέλους
oracus

Δημοσίευση από oracus » 21 Ιούλ 2006 17:38

Tetio site den kserw...
Einai gnwsto me tin enoia oti einai to prwto idiwtiko site me plirofories gia onomata, exei mia tis megalytreres vaseis dedomenwn gia onomata me poly kalh mixani anazitisis kai giafto para polys kosmos to protimaei.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης