Eleos!

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
diaplous

Eleos!

Δημοσίευση από diaplous » 22 Ιαν 2003 10:01

"Για να επιτύχεις στον κόσμο δεν αρκεί να είσαι ηλίθιος, πρέπει να έχεις και καλούς τρόπους."
Voltaire (καμία σχεση με τα Volt)

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Eleos!

Δημοσίευση από cordis » 22 Ιαν 2003 10:51

i sizitisi eixe ksekinisei kala...
alla nomizo oti arxizete na parektrepeste!
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

diaplous

Eleos!

Δημοσίευση από diaplous » 22 Ιαν 2003 11:11

John Sclavos έγραψε:i sizitisi eixe ksekinisei kala...
alla nomizo oti arxizete na parektrepeste!
έχεις απόλυτο δίκιο .
η συζήτηση όσο βάστηξε, δηλ μέχρι προχτές, πήγαινε κάπου. Για μένα το θέμα τελείωσε.

ΜΦΧ

Άβαταρ μέλους
xarisss
Επικοινωνία:

Eleos!

Δημοσίευση από xarisss » 22 Ιαν 2003 13:53

Ti eisai esi re diaplous... :lol: :lol: :lol:

Oste ta volt de exoun sxesi me to Voltairo??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Parepiptontos, ti itheles na peis me to apofthegma pou xrisimopoiises?

Poioi einai oi ilithioi kai poioi den exoun tropous?
PRO-PRO.gr
Πρωτάθλημα Προγνωστικών

Άβαταρ μέλους
slimmybaddog
Επικοινωνία:

Eleos!

Δημοσίευση από slimmybaddog » 22 Ιαν 2003 15:57

Kita opos to parei kaneis ... Ego exo dei alles me ena kinezo pou troi ena vrefos ... Ine skato selida ... Ego me kapies gelasa ekei mesa .. XAxA

Tora na kaneis tpt den boris ... Ean itan toso aplo ... Afti i selida se pliroforo ine para ma paraaa poli gnosth sto internet pagosmios ! Den boris na kaneis tpt !

Apla otan vlepeis skoupidia efoson ta sothika sou den to antexoun... Kane close ! Ti kathese ki esy !

;)

Άβαταρ μέλους
xarisss
Επικοινωνία:

Eleos!

Δημοσίευση από xarisss » 22 Ιαν 2003 16:33

slimmybaddog έγραψε:Kita opos to parei kaneis ... Ego exo dei alles me ena kinezo pou troi ena vrefos ... Ine skato selida ... Ego me kapies gelasa ekei mesa .. XAxA

Tora na kaneis tpt den boris ... Ean itan toso aplo ... Afti i selida se pliroforo ine para ma paraaa poli gnosth sto internet pagosmios ! Den boris na kaneis tpt !

Apla otan vlepeis skoupidia efoson ta sothika sou den to antexoun... Kane close ! Ti kathese ki esy !

;)
sorry file, alla de lamvano katholou ipopsin to post sou, AFOU PROSPATHEIS SE MIA MERA NA APANTISEIS SE OLA TA THEMATA TOU FORUM!!! (28 minimata stis 22/1!!!)

Mipos kanei o John kanena diagonismo gia to hristi me ta perissotera minimata kai den to pirame habari?????
PRO-PRO.gr
Πρωτάθλημα Προγνωστικών

Άβαταρ μέλους
slimmybaddog
Επικοινωνία:

Eleos!

Δημοσίευση από slimmybaddog » 22 Ιαν 2003 17:21

?? Ime neos xrhsths kai palemaxos tou irc kai goustaro na milao !

Den simenei kati afto. Ti tha pi den lamvano ipopsi ? To exo di kai ego to site me tous diasimous ... Kai exei kenenti , monroe , mhtera tereza kai alous ... Apla asxoloume me para polla themata kai maresei h kouventa ...

:evil:

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Eleos!

Δημοσίευση από telxinas » 31 Ιαν 2003 13:54

Den xero an iparxi akoma i eikona tou nekrou motosikletisti. Eimai sigouros omos oti osoi tin eidan kai einai odigoi motosikleton, tha to xanaskeftikan poli sovara na min forane kranos. Dite ta pragmata apo oles tis skopies. Mpori na einai frikaleo alla polles fotos apo eki sou thimizoun tn axia tis zois, ti mporis na pathis an den prosexis kai pano apo ola, poso axia exi mia apli volta stin paralia me ta podia apo to na eisai trendy, glamour se ena night club.

Άβαταρ μέλους
07

Eleos!

Δημοσίευση από 07 » 31 Ιαν 2003 14:17

telxina
mhpos les gia enan pou eixe anoigmeno olo to prosopo kai isa isa pou eblepes ta galana tou matia??
me ephrease..mono me 100 phgaina ekeinh thn periodo me to mhxanaki!!

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Eleos!

Δημοσίευση από telxinas » 31 Ιαν 2003 14:26

07 έγραψε:telxina
mhpos les gia enan pou eixe anoigmeno olo to prosopo kai isa isa pou eblepes ta galana tou matia??
me ephrease..mono me 100 phgaina ekeinh thn periodo me to mhxanaki!!
Akrivos auto! Ego pantos tha to evaza to kranos mou me tsimento stin kefala mou etsi oste na min to evgaza pote mou. Na lipon kati thetiko apo ena site pou epifaniaka dixni axristo kai arrosto... :wink:

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Eleos!

Δημοσίευση από steki-man » 31 Ιαν 2003 15:02

"sorry file, alla de lamvano katholou ipopsin to post sou, AFOU PROSPATHEIS SE MIA MERA NA APANTISEIS SE OLA TA THEMATA TOU FORUM!!! (28 minimata stis 22/1!!!)

Mipos kanei o John kanena diagonismo gia to hristi me ta perissotera minimata kai den to pirame habari?????"

Αγαπητέ XARISS ....... ενώ διάβαζα το θέμα που αναλύατε και πάνω που συμφωνούσα απόλυτα με όσα έλεγες διάβασα ξαφνικά το παραπάνω και ένιωσα ενοχλημένος !!!!! Διότι και εγώ τις τελευταίες μέρες έχω πάρει σβάρνα κάποια θέματα και γράφω και γράφω και γράφω .........
Αυτό όμως θα έπρεπε να χαροποιεί τους moderators αυτού του FORUM και όχι να τους κάνει να το χρησιμοποιούν ως απόδειξη επιπέδου των συνομιλητών τους
Αν είναι έτσι να βάλετε ένα maximum αριθμό απαντήσεων για το κάθε μέλος την μέρα να ξέρει και ο καθένας πόσες φορές θα απαντήσει
Αυτό που είπες δηλαδή θα με κάνει να το σκέφτομαι να απαντάω σε κάποιο θέμα και να μετατραπώ σε έναν αδιάφορο επισκέπτη
Αν αυτό είναι το ζητούμενο τότε .................. κακώς έρχομαι εδώ κάθε πρωί
Οσο για το θέμα που συζητάτε ........... δεν θέλω να πω τη γνώμη μου γιατί έχω γράψει και σε άλλα θέματα και δεν θα με πάρεις σοβαρά
( καλό ε ? )
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος steki-man την 31 Ιαν 2003 15:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Eleos!

Δημοσίευση από telxinas » 31 Ιαν 2003 15:05

steki-man έγραψε:"sorry file, alla de lamvano katholou ipopsin to post sou, AFOU PROSPATHEIS SE MIA MERA NA APANTISEIS SE OLA TA THEMATA TOU FORUM!!! (28 minimata stis 22/1!!!)

Mipos kanei o John kanena diagonismo gia to hristi me ta perissotera minimata kai den to pirame habari?????"

Αγαπητέ XARISS ....... ενώ διάβαζα το θέμα που αναλύατε και πάνω που συμφωνούσα απόλυτα με όσα έλεγες διάβασα ξαφνικά το παραπάνω και ένιωσα ενοχλημένος !!!!! Διότι και εγώ τις τελευταίες μέρες έχω πάρει σβάρνα κάποια θέματα και γράφω και γράφω και γράφω .........
Αυτό όμως θα έπρεπε να χαροποιεί τους moderators αυτού του FORUM και όχι να τους κάνει να το χρησιμοποιούν ως απόδειξη επιπέδου των συνομιλητών τους
Αν είναι έτσι να βάλετε ένα maximum αριθμό απαντήσεων για το κάθε μέλος την μέρα να ξέρει και ο καθένας πόσες φορές θα απαντήσει
Αυτό που είπες δηλαδή θα με κάνει να το σκέφτομαι να απαντάω σε κάποιο θέμα και να μετατραπώ σε έναν αδιάφορο επισκέπτη
Οσο για το θέμα που συζητάτε ........... δεν θέλω να πω τη γνώμη μου γιατί έχω γράψει και σε άλλα θέματα και δεν θα με πάρεις σοβαρά
( καλό ε ? )
Afou me pianoun aipnies me kapia post... den fteo ego!

Άβαταρ μέλους
xarisss
Επικοινωνία:

Eleos!

Δημοσίευση από xarisss » 31 Ιαν 2003 15:30

steki-man έγραψε:
( καλό ε ? )

File mou safos kai den ennoo na iparxei orio sta minimata pou stelnei o kathenas.. rixe omos mia matia se ola ta minimata pou esteile o slimmybaddog ekeini ti mera kai tha me katalaveis.. minimata mono kai mono gia na ta steilei, gi' afto kai tou tin eipa.. ekeini ti mera eixe kanei to forum ano kato, apantontas se themata pou eixan liksei edo kai 2 mines. ennoeitai oti den exo provlima me osous grafoun polla minimata (arkei na exoun kati na poun), afto eleipe...

Oso gia ti gnomi tou telxinas, de diafono, me peirazei omos i diakomodisi ton nekron apo to en logo site... Opos eipa kai se ena parapano post, an ginotan "dimosiografika" i oli fasi de tha eixa kanena provlima..
PRO-PRO.gr
Πρωτάθλημα Προγνωστικών

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Eleos!

Δημοσίευση από steki-man » 31 Ιαν 2003 15:45

Οκ λάθος το κατάλαβα τότε :)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης