www.vourexx.tk ανανέωση

Γράψτε τις Ανακοινώσεις και τα Δελτία Τύπου σας και ενημερώστε μας για τις νέες υπηρεσίες σας.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
vourexx
Επικοινωνία:

www.vourexx.tk ανανέωση

Δημοσίευση από vourexx » 10 Ιαν 2003 11:42

το www.vourexx.tk ανανεώθηκε περιμένουε την υποστήριξη σας
και της γνώμες σας

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

www.vourexx.tk ανανέωση

Δημοσίευση από cdhyper » 10 Ιαν 2003 14:27

Epeidi eisai anoixtos se kritiki (opos deixneis toulaxisto) exo na kano tis akolouthes paratiriseis:

1. To domain pou exeis to ksereis oti den einai se idioktisia dikia sou, alla tou nisiou Tokelau apo opou kai to katoxiroses dorean? Auto simainei oti epeidi den pliroses gia to domain, mporei kapoios pou tha kanei simforoteri oikonomiki prosfora sto nisaki na sto parei aneta. Gi auto min parakseneftis an meineis sta krya tou loutrou

2. Perimeneis na exeis pelates gia hosting apo ti stigmi pou o idios exeis to vourexx.tk oxi mono kato apo dorean domain, alla kai kato apo dorean xoro (tis joyhost)

3.I leksi Interactive simenei "diadrastikos" kai den exei sxesi me to Flash. Mallon tha ennoouses animations

4. I leksi "kataskevi" de xrisimopiitai evreos sto diadiktyo. Katalliloteri tha itan i leksi "anaptiksi" i "sxediasmos" i kati tetoio. To "kataskevi" thimizei oikodomes.

5. To total hits einai paraplanitiko, kathos o aplos xristis den kserei oti to hit den apotelei aparetita kai episkepti.

6. Ta td's einai atsala, eidika stis perioxes keimenon opou kai kovontai aneksigita apo ta deksia se akathoristo simeio.

7. I leksi euro sta ellinika grafetai me Wmega

Exo na grapso kai polles alles alla ekeino pou prepei na prosekseis einai to simperasma:

Den prepei na kinigas ekeinous pou den kseroun alla ekeinous pou kseroun 5 pragmata apo internet. De deixneis aksiopistia, apo ti stigmi pou den exeis ependisei draxmi oute kan se domain kai hosting -den kano logo gia ta php scripts gia ta wallpapers kai alla-. Epeidi einai dorean den prepei na ta kopaname ola sto site.

Episis mou dimiourgises tin entiposi pos fisika de diatireis prosopiki epixirisi kai oute kan koveis timologia. To mono pou kataferneis etsi einai na dimiourgeis apo tora ena arnitiko prosopo se ekeinous pou endexomena se protimisoun se mia mellontiki epaggelmatiki sou prospatheia.

auta ta liga kai elpizo na ta ektimiseis

Άβαταρ μέλους
vourexx
Επικοινωνία:

www.vourexx.tk ανανέωση

Δημοσίευση από vourexx » 10 Ιαν 2003 15:15

σε ευχαριστώ φίλε μου για της παρατηρήσεις σου

αλά θα ήθελα να σου κάνω μερικές διορθώσεις και να σου εξηγήσω μερικά πράγματα

το vourexx.tk είναι προσωρινό μέχρι την κατοχύρωση του domain σε com
και να συμβεί αυτό που λες δηλαδή να αγοραστεί από άλλoν αυτό με αφήνει αδιάφορo για τι σύντομα θα ανέβει το com ...

για το δωρεάν hosting Που λες θα πρέπει να σου πω ότι δεν συμβαίνει αυτό
δεν είναι σε δωρεάν hosting η σελιδα μου το domain είναι δωρεάν και επειδή δεν έχω ακόμα domain μου παρείχε η joyhost το domain vourexx.joyhost.gr
και θα πρέπει εδώ να σημειώσουμε ότι το hosting που παρέχει η joyhost είναι από τα καλύτερα που έχω δει μέχρι στιγμής
μιας και έχω μια ευρύτερη εικόνα στον χώρο αφού ασχολούμαι με web design κλπ
συγκεκριμένα εγώ έχω όλες τις επιλογές φιλοξενία απεριόριστων domain php4 πολλές Mysql databases cgi ssl και πολλές επιπλέον επιλογές καθώς και ένα καταπληκτικό control panel Που θα το ζήλευαν που οι μεγάλοι ... ελληνικοί παροχής hosting ....

αν η κατασκευή θυμίζει "μπετα" δε πειράζει καιρός να βγουν και οι οικοδόμοι στο διαδικτυο ......

το Interactive δεν αναφέρεται μόνο σε flash.... στην συγκεκριμένη περίπτωση αναφέρει την δυνατότητα αλληλεπίδρασης με τον χρηστή της σελίδας στο επίπεδο καταχώρισης νέων-συνδέσμων-φωτογραφιών-και σύντομα άλλα πολλά...

και όσο για το πρόσωπο μου όλοι οι πελάτες μου έχουν διαφορετική γνώμη...
και κάθε άλλο παρά αρνητική

Άβαταρ μέλους
viktoras
Επικοινωνία:

www.vourexx.tk ανανέωση

Δημοσίευση από viktoras » 10 Ιαν 2003 22:21

Να ρωτήσω κάτι σχετικό με το vouerexx.tk,
Το e-internetq.net έχει καμία σχέση με την Ελληνική γνωστή εταιρία internetQ?Δεν νομίζω απλά προσπαθεί να πάρει πελάτες χρησιμοποιόντας παρόμοιο domain.Eπίσης, αφού το site της το έχεις σχεδιάσει εσύ, στο Portal της και στο Banner Exchange γιατί δεν υπάρχουν copyrights?Γιατί τα scripts που χρησιμοποιείς είναι πολύ γνωστά (Ειδικά το PHP-Nuke) και απλά έχεις βγάλει τα copyright, αυτό λέγεται καταπάτηση του opensource, διότι το ελάχιστο που θα μπορούσες να προσφέρεις σε αυτούς που σου προσφέρουν τα scripts για να τα χρησιμοποιείς είναι να κρατάς το copyright...
Επίσης τα buttons από πότε λέγονται "bouttons"?...
O cdhyper με κάλυψε κατά τα αλλά....

Άβαταρ μέλους
vourexx
Επικοινωνία:

www.vourexx.tk ανανέωση

Δημοσίευση από vourexx » 10 Ιαν 2003 22:39

το site Της e-internet q έχει σχέση με την internet Q στη Ελλάδα
αφού είναι μεταπωλητές-συνεργάτες της internet Q και για αυτό χρησιμοποιεί παρόμοιο domain

το bouttons όντως ήταν λάθος λόγω βιασύνης και είναι καλό που ζητάω την γνώμη σας και μου επισημαίνετε διάφορα λάθη

τα copyrights δεν τα έβγαλα εγώ αλά ο κατασκευαστής του συγκεκριμένου theme (nice_blue)

Άβαταρ μέλους
spin
Επικοινωνία:

www.vourexx.tk ανανέωση

Δημοσίευση από spin » 11 Ιαν 2003 06:19

poli kalo to site bravo sou... egina idi kai melos..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις, Δελτία Τύπου (μη κερδοσκοπικά)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης