HyperHosting: Πρόγραμμα affiliate

Εύρεση και τοποθέτηση διαφημίσεων στις σελίδες μας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Rosida
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Rosida » 16 Σεπ 2007 18:53

Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνονται οι πληρωμές. Εχω δηλώσει πως θέλω να παίρνω χρήματα άνα 20-ευρω. Επίσης έχω δηλώσει Paypal ως τρόπο πληρωμής. Όμως βλέπω στα FAQs λέει
You can choose if you want to be paid by PayPal or by wire transfer, as well as minimum payout value ($100 minimum).
Εδώ σκέφτομαι. Τα faqs απλά δεν έχουν αλλαχτεί καθόλου από την μέρα δημιουργίας του λογισμικού ή κάτι δεν καταλαβαίνω;

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 16 Σεπ 2007 21:45

Καλησπέρα,
Rosida έγραψε:Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνονται οι πληρωμές. Εχω δηλώσει πως θέλω να παίρνω χρήματα άνα 20-ευρω. Επίσης έχω δηλώσει Paypal ως τρόπο πληρωμής. Όμως βλέπω στα FAQs λέει
You can choose if you want to be paid by PayPal or by wire transfer, as well as minimum payout value ($100 minimum).
Εδώ σκέφτομαι. Τα faqs απλά δεν έχουν αλλαχτεί καθόλου από την μέρα δημιουργίας του λογισμικού ή κάτι δεν καταλαβαίνω;
Τα FAQs δεν εχουν αλλάξει καθόλου από την ημέρα δημιουργίας του λογισμικού :) Θα επικοινωνήσω μαζί σου καθώς τον Σεπτέμβριο δεν κάναμε έλεγχο ποιοι εχουν περάσει το όριο (το οποίο το εχεις περάσει οριακά), κάτι που θα βρισκόταν τον Οκτώβριο. Συγνώμη για το μπέρδεμα απλώς είχαμε κάποιες βαριές αλλαγές αρχές Σεπτεμβρίου και το αμέλησα αυτό :(
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος
Φιλοξενία ιστοσελίδων - Cloud Servers στην Ελλάδα

stefanos4

Δημοσίευση από stefanos4 » 04 Οκτ 2007 18:02

Να ρωτησω κατι και εγω. Καθως διαβαζαν επι τροχαδιν τους ορους ειδα καπου και λεει οτι ο παοδεκτης θα πρεπει να εκδιδει τιμολογιο η απο δειξη η κατι τετοιο. Δηλαδη αν εισπραξω εγω 20 ευρω πρεπει να κοψω αποδειξη?

Σορρυ αν πεφτω εξω εντελως στην ερωτηση μου αλλα δεν ειχα χρονο για να διαβασω καλα τους ορους

ευχαριστω.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 04 Οκτ 2007 18:04

Καλησπέρα,

Φυσικά και θα πρέπει να εκδόσεις απόδειξη, καθώς πρέπει να δηλώσουμε τα διαφημιστικά έξοδα από την μεριά μας.
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος

smiley

Δημοσίευση από smiley » 10 Οκτ 2007 04:23

Μπράβο σας που τα καταφέρατε τελεικά να ξεθάψετε θέμα μετά από ένα χρονο... το τελευταίο μήνυμα μέχρι πριν να ξεθάψετε το θέμα ήταν επιφυλακή για ένα χρόνο και ήταν δικό μου... είχε τα γεννέθλια του στις 27 Σεπτ. μπράβο και πάλι, διότι αξίζετε πολλά συγχαρητήρια εκ μέρους της παρούσας ελευθέρας διαδικτυακής κοινότητας...

mf_iii

Δημοσίευση από mf_iii » 14 Οκτ 2007 06:49

Και πως δλδ θα κοψω αποδειξη αν ειμαι καποιος που δεν εχει εταιρια ουτε τπτ??? :-? :-? :-?

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 14 Οκτ 2007 11:51

ίσως μπορεί να σου κόψει κάποια απόδειξη δαπάνης, φτάνει να έχεις ΑΦΜ.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 14 Οκτ 2007 12:08

mf_iii έγραψε:Και πως δλδ θα κοψω αποδειξη αν ειμαι καποιος που δεν εχει εταιρια ουτε τπτ??? :-? :-? :-?
do not anchonese...auta peri apodeikseos einai paparologies... opos eipe o webmastoras mporoun na sou "κόψει κάποια απόδειξη" kai na tin dikaiologisoun analogos to mono pou chriazete veveos veveos einai AFM.

den ksero pos tin vlepoun poloi logistes/"epichirimaties" (o kathenas ksechorista oi kai oi dio mazi) alla teleutea tinei na ginei mastiga... pantos na gnorizete oti akoma kai i taktiki tou na "κόψει κάποια απόδειξη" echei periorismous gia auton pou ispatei me "auti tin methodo" esoda...idietera otan sinolika se ena etos memonomena i ochi perasei kapio orio pou palaiotera itan giros ta 1500-1700 kai omologo oti tora den gnorizo peripou sta posa einai, to olo thema omos afora panta auton pou "eispratei"
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 14 Οκτ 2007 15:31

mf_iii έγραψε:Και πως δλδ θα κοψω αποδειξη αν ειμαι καποιος που δεν εχει εταιρια ουτε τπτ??? :-? :-? :-?
Οπως αναφέρουν οι όροι χρήσης, εκδίδουμε απόδειξη δαπανης αρκεί να έχεις ΑΦΜ.
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος

Άβαταρ μέλους
sovokai

Δημοσίευση από sovokai » 30 Οκτ 2008 01:38

Καλησπέρα, μπορείτε να με βοηθήσετε σε κάτι; Εχω βάλει στη σελίδα μου το πρόγραμμα affiliate της HyperHosting αλλα δεν θυμάμε το λινκ για να δώ τα κέρδοι μου (αναγκαστικό format) :kaloe: :kaloe: Θα μπορούσε κάποιος να μου το θυμήσει; Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 30 Οκτ 2008 12:32

Καλημέρα,

Το link φαίνεται από το site www.hyperhosting.gr (πρόγραμμα affiliate). Γιατί δεν δοκίμασες από εκεί καλέ;
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος

Άβαταρ μέλους
sovokai

Δημοσίευση από sovokai » 30 Οκτ 2008 13:57

Α, έψαξα μα δεν το πρόσεξα, θα ξανακοιτάξω

Άβαταρ μέλους
sovokai

Δημοσίευση από sovokai » 30 Οκτ 2008 14:23

To βρήκα!!!! Να σαι καλά, τώρα κάτι τελευταίο.. Εδωσα τα τραπεζικά μου στοιχεία και έβαλα πληρωμή ανα 20ευρω. Πότε θα τα πάρω; Και τί χρειάζετε ακόμα απο τη πλευρά μου;

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 30 Οκτ 2008 14:58

Οι οδηγίες περιλαμβάνονται στο site και συγκεκριμένα στους όρους χρήσης. Αν εχεις οποιαδήποτε περαιτέρω απορία χρησιμοποίησε το κανάλι επικοινωνίας που εμφανίζεται μέσα από το affiliate.
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος

Άβαταρ μέλους
sovokai

Δημοσίευση από sovokai » 24 Μαρ 2010 05:19

καλησπερα!
τι ειδους αποδειξη πρεπει να κοψω?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφημίσεις στις σελίδες μας (εκδότες)-γενικά”

Μέλη σε σύνδεση