Chat και Φιλία

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Chat και Φιλία

Δημοσίευση από steki-man » 13 Ιαν 2003 17:50

Εχετε κάνει ρε παιδιά ποτέ φιλία μέσα από το chat αλλά και να κρατήσει και να ευδοκιμήσει και να γίνει αληθινή και να μη μείνει στο ψηφιακό επίπεδο ? Τι γνώμη έχετε για το chat ? :o

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Chat και Φιλία

Δημοσίευση από CrackGR » 13 Ιαν 2003 19:01

xexexexexexexexexexexexe..................
edw gelane...............
ksereis pou breika thn kopela pou eimai araboniasmenos twra????????
mesa sto chat!!!!!
xexe...
otan eimoun fantaros den eiksera ti na kanw kai pigena kai ekana chat olh mera se interent cafe ela omws 5 mhnes prhn apolhthw phga pali sto net kai thn gnwrisa??? kai to apotelesma??? poio??? 3 xronia meta eimaste akoma mazi kai agaphmenoi san thn prwth mera ths gnwrimias mas.....

xexexe....
exw akousei treles eistories gia chat kai irc... exei fhgei antras na paei na mhnei amerikh gia panta .... exei erthei kopela edw ellada gia antra.... kai alla pola...
exw kanei polous filous opou mhlame sxedon kathimerina mesw tou msn, me merikous exoume paei gia cafe exwme shnantithei.. me allous exoume ghnei kolitoi filoi...

paidia to internet einai to epomeno meson pou tha kleinei kapoios rantevou eite gia na gnwreisei kapoio filo eite gia na kanei epagelmatikh sxesh h erwtikh sxesh....

Gia ayto ton logo KANTE CHAT NA SWTHOUME!!!!!!!
:hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Chat και Φιλία

Δημοσίευση από cordis » 13 Ιαν 2003 20:35

Chat στο Internet έχω κάνει ελάχιστες φορές, αλλά έχω πολλούς και καλούς φίλους που τους γνώρισα μέσω BBS που υπήρχαν πριν 10 και βάλε χρόνια στην Ελλάδα..
Εκεί το θεωρούσαμε επιτυχία να είμαστε 12-14 άτομα μαζί στο Chat ;)

Τι να πρωτοθυμηθώ! Την Acro του Χαμόδρακα; Την Forum του Ζηβίδη; Την Gate; ... μετά είχε μπει και η HOL και η Compulink στο παιχνίδι... ήρθε και το Net και χαθήκανε αυτά...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Chat και Φιλία

Δημοσίευση από steki-man » 14 Ιαν 2003 01:23

Εγώ πάντως κόντεψα να χωρίσω εξαιτίας του chat και ποτέ δεν κατάλαβα αν τελικά το chat είναι εθισμός|
Τώρα δεν κάνω πια , μπαίνω ελάχιστα και ξέρω με ποιούς θα μιλήσω.
Με έχει κουράσει το γεγονός ότι πάντα υποβόσκει το φλερτ και σπάνια η φιλία , είναι όμως όμορφο όταν βλέπεις ξεκάθαρα πως είναι απόλυτα στο χέρι σου να οδηγήσεις και να σηματοδοτήσεις μια συζήτηση.
Υπάρχουν όμως κάποια room κεντρικά που ντρέπεσαι και να μπεις !!!! Δεν θα ήθελα να αναφέρω
Είναι υπέροχο πάντως να μπεις σε και να μιλήσεις σε ένα χώρο που μπορείς να πάρεις αμέτρητες απαντήσεις και εντυπώσεις ακόμα και για το πιο απλό θέμα , πχ αν άρεσε κάποιο έργο στο σινεμά πχ.
Από την άλλη είναι λυπηρό όταν σου σκάει πριβέ και η πρώτη ερώτηση είναι αν είσαι άντρας η γυναίκα και χαρακτηριστικά λες και πας για πούλημα σε ράφι από σούπερ μάρκετ .
Χμμμμ αλήθεια το freestuff έχει κάποιο room για chat ? να μιλήσουμε και ζωντανά κάποια στιγμή

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Chat και Φιλία

Δημοσίευση από steki-man » 14 Ιαν 2003 09:15

re crack mipos eisai o crack pou empaine sto pathfinder kai ton fonaza crackako ? ? ? ? ? ? ? ? ? :lol: :lol: :lol: :lol: ( exei gousto )

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Chat και Φιλία

Δημοσίευση από CrackGR » 14 Ιαν 2003 10:10

NOP... se ayto to chat exw mpei mono 1 fora gia 1 lepto... :P :P :P

twra poia den mpenw se chat mhlaw mono mesw ICQ kai MSN ... Me exoun zalisei!!!!!!

Άβαταρ μέλους
tsiger
Honorary Member
Επικοινωνία:

Chat και Φιλία

Δημοσίευση από tsiger » 21 Ιαν 2003 13:39

gia to chat exw na pw oti kapoies fores mporei kai na gnwriseis kapoia atoma pou mporei na sinexiseis tis partides mazi tous kai se "live" epipedo.

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Chat και Φιλία

Δημοσίευση από steki-man » 21 Ιαν 2003 15:31

to kako einai oti oloi kanoun chat me skopo na vroun gomenodouleia i ksepeta i otidipote allo kai an den katsei kati apo auta tote prokuptei filia.
Oi mexri tora suzitiseis mou auto exoun anakalupsei ......

diaplous

Chat και Φιλία

Δημοσίευση από diaplous » 22 Ιαν 2003 10:53

John Sclavos έγραψε:Chat στο Internet έχω κάνει ελάχιστες φορές, αλλά έχω πολλούς και καλούς φίλους που τους γνώρισα μέσω BBS που υπήρχαν πριν 10 και βάλε χρόνια στην Ελλάδα..
Εκεί το θεωρούσαμε επιτυχία να είμαστε 12-14 άτομα μαζί στο Chat ;)

Τι να πρωτοθυμηθώ! Την Acro του Χαμόδρακα; Την Forum του Ζηβίδη; Την Gate; ... μετά είχε μπει και η HOL και η Compulink στο παιχνίδι... ήρθε και το Net και χαθήκανε αυτά...
Εχουμε όμως τα newsgroups και τα mailing lists ακόμα.

ΜΦΧ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης