Έχω hosting account και περιμένω τις προσφορές σας

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ZauZ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ZauZ » 13 Σεπ 2006 04:40

Λοιπόν , καταρχήν για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις δείτε ένα παλαιότερο μήνυμα μου για πώληση / μοίρασμα του κόστους ενός hosting account που έχω :

http://www.freestuff.gr/forums/viewtopi ... uz&t=22595

Δυστυχώς ΔΕΝ βρέθηκαν 3-4 άτομα (κανείς δηλαδή δεν βρέθηκε) και είμαι στο δίλημμα να ανανεώσω το account ή όχι για το reseller hosting που έχω. (Το account μου πρέπει να ανανεωθεί έως το Νοέμβριο-Δεκέμβριο).

Για αυτό το λόγο έχω να προτείνω το εξής :

ΕΑΝ μαζευτούν 3-4 άτομα που ενδιαφέρονται για ένα πακέτο hosting όπως τα παρακάτω :

πακέτο 1 : 250 MB ΧΩΡΟ / 10 GB BANDWITH / 4 MYSQL κ.τ.λ
πακέτο 2 : 500 ΜΒ ΧΩΡΟ / 10 GB BANDWITH / 6 MYSQL κ.τ.λ

ή κάποιο άλλο που έχουν στο νου τους , πολύ ευχαρίστως να τους το δώσω για ένα χρόνο στην τιμή που αυτοί θεωρούν ικανοποιητική και σεβαστή. (οι servers είναι στη Αμερική).

Ενδεικτικά σας λέω ότι διαθέσιμα αυτή τη στιγμή έχω προς μοίρασμα περίπου 2500 MB χώρο και 40 GB Bandwith / month (συνολικά για όλα τα account) και το κόστος της ανανέωσης που θα πρέπει να πληρώσω εάν τελικά κρατήσω το account μου είναι περίπου 250 ευρώ.

Παρακαλώ όσοι ενδιαφέρονται ας κάνουν εδώ δημόσια τις προσφορές τους ή καλύτερα με pm και εάν μαζευτούν αρκετοί ώστε να καλυφθεί ένα ικανοποιητικό μέρος των χρημάτων κρατάω το account , ολοκληρώνουμε τη συναλλαγή και έχουμε όλοι web hosting για τα προσωπικά μας project για τουλάχιστον ακόμα 1 χρόνο.

Please όχι εταιρίες ή χρήστες που σκέφτονται να κάνουν κάτι επαγγελματικό όπως π.χ ένα eshop αφού τότε η καλύτερη λύση θα είναι να εμπιστευτούν μια από τις καταξιωμένες ελληνικές εταιρίες στο χώρο από τις οποίες θα έχουν ευελπιστώ και καλύτερη τεχνική υποστήριξη.

Περιμένω αν κάποιος ενδιαφέρεται !
Ότι τιμή θεωρεί ο κάθε ένας ικανοποιητική να πληρώσει για την αναλογία χώρου / bandwith που θεωρεί ότι τον καλύπτει, απλά μια παράκληση να μη το ξεφτιλίσουμε το θέμα.

Το παρόν θέμα είναι εντελώς φιλικό χωρίς καμία πρόθεση οποιουδήποτε κέρδους από μέρους μου ή εξαπάτησης κάποιου από εσάς !

Άβαταρ μέλους
supernet
Honorary Member

Δημοσίευση από supernet » 13 Σεπ 2006 21:56

Και γιατί δεν το αφήνεις φίλε, να γλυτώσεις και τα έξοδα? Αφού πλέον η εργασία έχει τελειώσει...

Άβαταρ μέλους
ZauZ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ZauZ » 14 Σεπ 2006 18:48

Μα ναι , δεν τρελαίνομαι απλά σκέφτομαι μήπως και χρειαστεί μέσα στο χρόνο κάποια στιγμή να έχω λίγο χώρο για κάτι νέο , οπότε θα είναι βλακεία να κόψω το account Και μετά να το ξανά ανοίγω από την αρχή.

Άβαταρ μέλους
MorFeaS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από MorFeaS » 04 Οκτ 2006 21:56

file den ksero ti na su po .. pantos gia 220euro su dino 2000MB ke 50GB bandwidth gia ena xrono + top domain , unlimited email sql accounts etc 8) i ama thes miniea 3miniea 6miniea gia dikisu dieukolinsi an endiaferese grapse mesa ap to PM!

Άβαταρ μέλους
supernet
Honorary Member

Δημοσίευση από supernet » 04 Οκτ 2006 23:02

MorFeaS έγραψε:file den ksero ti na su po .. pantos gia 220euro su dino 2000MB ke 50GB bandwidth gia ena xrono + top domain , unlimited email sql accounts etc
:o :o :o

simosz
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από simosz » 14 Οκτ 2006 22:02

με 100ευρω τον χρονο τι δινεις???
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες