Πιστευετε στισ σχεσεις απο αποσταση και αν ναι γιατι?

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση

Θα το κάνατε ποτέ;

Ναι το έχω περάσει και ξέρω
42
55%
Ε ε ε μπορεί και να το έκανα
17
22%
Οχι δεν υπάρχει τετοια περίπτωση
17
22%
Δέν ξέρω/Δεν απαντώ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι

Σύνολο ψήφων: 76

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Δημοσίευση από Sheena » 17 Νοέμ 2006 12:15

georgemakaronis έγραψε:Εγώ θα συμφωνήσω με τα λεγόμενα του id12586.Ο άντρας χαρακτηρίζεται απο την υπευθυνότητα που τον διακατέχει...Και όχι μόνο αλλά και η σοβαρότητα και η συμπεριφορά και πολλά άλλα.
Και όχι μόνο ο άντρας, αλλά και η γυναίκα. Ο άνθρωπος γενικότερα.

Από την συμπεριφορά κρινόμαστε όλοι.

Όσο για τα πισωγυρίσματα, σχεδόν ποτέ δεν έχουν πετυχαίνουν....Είσαστε σε μικρή ηλικία και θέλετε να δοκιμάσετε πολλά, ειδικά άμα δεν είσαστε από κοντά που μπορεί να κάνει κανείς ότι θέλει. Τελοσπάντων καλή τύχη, φίλε george!
Εικόνα

id12856 Οι άγγελοι πάνε κοντά με τους αγγέλους...

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Δημοσίευση από Sheena » 17 Νοέμ 2006 12:17

Α, και δεν ξεχνάω το κέρασμα, ε! ;)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

Δημοσίευση από gaucho » 17 Νοέμ 2006 12:31

Sheena28 έγραψε:
Όσο για τα πισωγυρίσματα, σχεδόν ποτέ δεν έχουν πετυχαίνουν....Είσαστε σε μικρή ηλικία και θέλετε να δοκιμάσετε πολλά, ειδικά άμα δεν είσαστε από κοντά που μπορεί να κάνει κανείς ότι θέλει. Τελοσπάντων καλή τύχη, φίλε george!

Και καλή τύχη να έχει θα σκάσουν στα 30

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Δημοσίευση από Sheena » 17 Νοέμ 2006 12:37

gaucho έγραψε:
Sheena28 έγραψε:

Και καλή τύχη να έχει θα σκάσουν στα 30
Άστο να σκάσει όποτε σκάσει. Ελπίζω να έχουν αποκτήσει και οι δυό την εμπειρία, ώστε να μην επαναλάβουν τα λάθη τους. Ούτως ή άλλως είμαστε όλοι υπεύθυνοι για τις πράξεις μας. :wink:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 18 Νοέμ 2006 14:24

ας γίνει οτι είναι να γίνει και παίρνω την ευθύνη.Έτσι κι αλλιώς έχω φάει κόλλημα.οπότε τώρα που είμαστε μαζί νιώθω καλύτερα.Και αν έχει χεσμένη τη φωλιά της φίλε GeoStuff κάτι δεν θα πήγε καλά και σίγουρα θα μετάνιωσε.Πόσες φορές δεν έχουμε μετανιώσει για κάτι που κάναμε...Η Τέτη δεν είναι ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία...

Και σίγουρα δεν θα είμαι με την ίδια κοπέλα μέχρι τα 30...

Στις 15 είμαι Ελλάδα...οπότε λογικά όταν θα γίνει η συνάντηση του freestuff θα έρθω..αρκεί να το ξέρω πότε θα γίνει.
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Δημοσίευση από Sheena » 19 Νοέμ 2006 17:56

georgemakaronis έγραψε:ας γίνει οτι είναι να γίνει και παίρνω την ευθύνη.Έτσι κι αλλιώς έχω φάει κόλλημα.οπότε τώρα που είμαστε μαζί νιώθω καλύτερα.Και αν έχει χεσμένη τη φωλιά της φίλε GeoStuff κάτι δεν θα πήγε καλά και σίγουρα θα μετάνιωσε.Πόσες φορές δεν έχουμε μετανιώσει για κάτι που κάναμε...Η Τέτη δεν είναι ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία...

Και σίγουρα δεν θα είμαι με την ίδια κοπέλα μέχρι τα 30...

Στις 15 είμαι Ελλάδα...οπότε λογικά όταν θα γίνει η συνάντηση του freestuff θα έρθω..αρκεί να το ξέρω πότε θα γίνει.
Λέει ένα ρητό "καλύτερα να μετανιώνεις για κάτι που έκανες, παρά για κάτι που δεν έκανες"!

Τώρα για το αν είναι η πρώτη ή η τελευταία, ακόμα είσαι μαζί της! :wink: :hammer:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 19 Νοέμ 2006 18:49

σωστό κι αυτό Sheena28.

...Γυναίκες...
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Δημοσίευση από Sheena » 19 Νοέμ 2006 19:06

georgemakaronis έγραψε:σωστό κι αυτό Sheena28.

...Γυναίκες...
Μην ακούω τα κοινότυπα "άντρες" ή "γυναίκες".... Το σιχαίνομαι αυτό! :hammer:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 20 Νοέμ 2006 03:30

εντάξει το παίρνω πίσω.

Λοιπόν ακούστε τί έπαθα... βγήκα χθές με ένα φίλο έλληνα για ποτό και στο δρόμο είδα έναν συγκατοικό μου(Αρφάτ) με μια φίλη του(Γκουλζάν) και τους πρότεινα να πάμε όλοι μαζί για ποτό.Και ο έλληνας (Κώστας) ενδιαφέρεται για την κοπέλα οπότε μου είπε να την ψαρέψω αν είναι να γίνει κάτι μεταξύ τους.Και σήμερα ένα ζευγάρι που τυχαίνει να ξέρουν την κοπέλα(Έχω δύο συγκάτοικους τον Αρφάτ και τον Ζοχέμπ στο διαμερισμα απο τους οποίους ο ένας τα έχει με μια κοπέλα την Γιούνκα και η άλλη κοπέλα(Γκουλζάν) που άρεσε στον Κώστα είναι κοινή τους φίλη) μου προτείνουν να πάω σινεμά μαζί τους.Και η Γκουλζάν θα ερχόταν μαζί τους. Οπότε στέλνω στον Κώστα μήνυμα:Μαν πάω σινεμά με το πρόσωπο και μια φίλη της.Πως πάει το διάβασμα;

Ο Κώστας ετοιμάζεται για κάτι εξετάσεις στην Ελλάδα για τον Δεκέμβρη οπότε διαβάζει συνεχώς και του έστειλα αυτό το μήνυμα για να τον πείσω να έρθει.Και καλά.. οτι αυτός διαβάζει και εγώ θα βγώ με την Γκουλζάν που τον ενδιαφέρει οπότε ευκαιρία να τον πείσω να έρθει.Δεν ξέρω αν ήταν ο σωστός τρόπος να τον προσκαλέσω να έρθει μαζί μας.Ήμουν στο λεωφορείο έτσι κι αλλιώς και δεν σκέφτηκα κάτι καλύτερο εκείνη τη στιγμη΄.

Το θέμα είναι οτι το μήνυμα πήγε στην Τέτη.
Και φανταστείτε τι έγινε

Της εξήγησα την όλη φάση και μου είπε οτι της λέω ψέμματα και οτι το παίζω διπλό ταμπλό, μετά της ορκίστηκα οτι την αγαπάω και μου είπε οτι τη στεναχώρησα πολύ και αύριο πρωί θα μου τηλεφωνήσει για να συζητήσουμε...

Κοινώς τη μάμισα...
Aristotle

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Δημοσίευση από GeoStuff » 20 Νοέμ 2006 03:41

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Τι παιδί είσαι εσύ ρε?????????????????

Καλά θα της περάσει... Τώρα που θα έχει και μια ευκαιρία για αντίλογο όταν θα της λες κάτι...

Σιγά που δεν θα συγχωρήσει... Άστην να χαλαρώσει και λίγο...

Και μην κάνεις τον θλιμμένο και συγγνώμες και μ******ς... Εσύ είσαι καθαρός...

Αφού δεν σε θέλει ρε η απόσταση...
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Δημοσίευση από Sheena » 20 Νοέμ 2006 08:54

GeoStuff, εσύ τα λες....Ποιός σε ακούει...;; :wink:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 21 Νοέμ 2006 03:48

Τα ξαναβρήκαμε με την Τέτη.Τελικά ίσως και να βοήθησε που έγινε αυτό το σκηνικό.Για να δώ την αντίδραση της και αν ενδιαφέρεται για μένα.Να μπεί και λίγο στην πρίζα.Τόσο καιρό ήμουν στην πρίζα όταν με χώρισε...και να φανταστείτε οτι δεν το έκανα επίτηδες. :D
Aristotle

Άβαταρ μέλους
PanosIlio
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PanosIlio » 23 Νοέμ 2006 11:24

georgemakaronis έγραψε:Τα ξαναβρήκαμε με την Τέτη.Τελικά ίσως και να βοήθησε που έγινε αυτό το σκηνικό.Για να δώ την αντίδραση της και αν ενδιαφέρεται για μένα.Να μπεί και λίγο στην πρίζα.Τόσο καιρό ήμουν στην πρίζα όταν με χώρισε...και να φανταστείτε οτι δεν το έκανα επίτηδες. :D
Τώρα εσύ νομίζεις πως επειδή την έπιασε κρίση εγωισμού μπήκε στην πρίζα? μάλιστα, τέσπα.

Παρεπιπτόντως με τα ονόματα Γκουλζάν και Γιούνκα λες και είσαι σε καμιά ταινία βγαλμένη από bollywood :P
ftou έγραψε:Αυτό δεν το έπιασα, πειράζει? (μεταξύ μας τώρα το έπιασα αλλά μην το πούμε παραέξω και μας πούνε κουτσομπόληδες :shhh:)
Εικόνα

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 23 Νοέμ 2006 16:46

Φίλε PanosIlio δεν ξέρω αν την έπιασε κρίση εγωισμου΄αλλά σίγουρα την έπιασε κρίση αγάπης.Αυτό δείχνει με τη συμπεριφορά της.Αλλά και εγω δεν παώ πίσω..
Εδώ έχουν όλοι κάτι ονόματα που σίγουρα το Bollywood θα ζήλευε. :lol: :lol:

ftou θα ήθελα να απαντήσει αυτός ο super moderator που υπονοείς για να καταλάβω ποιός είναι γιατι με έχει φάει η περιέργεια.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Δημοσίευση από GeoStuff » 23 Νοέμ 2006 20:26

georgemakaronis έγραψε:Φίλε PanosIlio δεν ξέρω αν την έπιασε κρίση εγωισμου΄αλλά σίγουρα την έπιασε κρίση αγάπης.
Ώρες ώρες ρε φίλε makaronis σε ζηλεύω, καλοπροαίρετα πάντα...

:snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty:
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες