crack gr :-)

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
PANTOKRATOR
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PANTOKRATOR » 20 Ιαν 2003 20:46

Se etsoukse mou fenetai?

me sygxoreis an se exo kanei kseftila,

lipon

as synexeisoume me to email johny_poll@hotmail.com pou o kathe enas
mporei na epibebaiosh oti einai tou crackgr (sto profil tou)

sto www.greek-hosting.com giati yparxei tropos pliromhs meso www.paypal.com me to email account : johny_poll@hotmail.com hmm
les tha exei kapoios akribos to idio email sto hotmail opos kai esy???
exeis plaka...

me ayta ta dialer tha ithela na po, pos prepei na drepeste,
exete thapsei kosmaki me aytes ths aidies gia na bgalete merika cent gia ellhnes xrhstes.
ego pisteyo pos esy crack.gr den eisai mia symplirosh gia to elliniko internet ala mia apo ths enoxlitikes katsarides tou... xe xe xe

filakia

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 20 Ιαν 2003 22:47

apo oti eides file mou prota apo ola to exw me shnergasia mallon den exei idea apo oti ghnete edw mesa ean mporeis file mou diabase ta post mou... kai mhn kremese apo mia leksh mono ...
ean mporeis diabase kai rwta gia emena se ayto edw mesa to forum to ean exw bohthisei kosmo apo edw...
loipon mou fenete oti esy eisai h enoxlitikh katsarida edw mesa ... egw prospathw na kanw thn douleia mou oso kalytera ghnete kai na mhn thapsw kanena ... apo oti blepeis den prosferw se kanena hosting meta plhrwmhs oso gia to hosting mesw paypal tha prepei na ksereis oti ean sou balei kapoios leyta apo ekswteriko tha prepei na plhrwsei arketa leyta gia na parei ena paketo apo to site mou www.greek-hosting.com opou to exw me shnergasia me ton filo mou aleksh... opws mou exeis dwsei na katalabw den exeis mallon ta moutra na fanerwtheis opou ayto mou kinei thn periergia oti eisai apo kapoia etairia opou thn exoume thapsei entelws loipon ante sthn eyxh tou theou na kanw kai egw thn douleia mou mhn se noizei to ti kanw egw h o filos mou me tis selides kai posa bgazoume ktl...

ayto mou fenete oti einai diko mas thema kai den prepei na basanizei esena....

pisteyw pws sou elysa oles ti apories sou... ean thes rwta gia emena h ton filo mou alex gia tis ypiresies pou prosferoume h ean exoume paiksei kapoia mpinia se kapoion... gia na katalabeis poioi eimaste kai ti prospathoume na kanoume....

greek girl

Δημοσίευση από greek girl » 21 Ιαν 2003 13:28

Re paidia exo dei polla sto Ellhniko Internet omos ayto einai to kati allo.
Eiste mia klika kai me kati alla sites sigoura 3 me 4 atoma . prosferete hosting xoris asfaleia se pelates eno mporei aurio methaurio na kleisete kai to xirotero sas plironoun kiolas. Autoi oi kaimenoi den kseroun oti eseis den eiste sosth etairia kai oti to kanete gia thn plaka sas. Molis gnorisei kapoios apo esas mia gkomena gia paradeigma tha ta paratisei kai tha kremasei kai ollous autous.
Alla hosting etairia pou na asxoleite kai fanera me tsontes proth fora to blepo. Exete kai to site me thn megalyterh apath to http://www.mnp.gr deithen deinete kodikous kai kseskizete to kosmaki me auto. Ase pou an kapoios graftei kai tou dosete kodikous den ton plironete telika.
Sas ksero kala kai mia kai to anafere o pantokrator ekana mia mikrh ereuna. Eiste xomenei bathia sthn kseftila me kati apesia sites (tsontes) kai me kati apates apo top sites pou prota sites exete ta dika sas. Den tha elega tipota an oi tsontes sas einai toulaxiston free kai me kallo gousto. Eimai monterna se ayta. Omos eseis den paizeste. Parakalo na apoxoreisete amesos apo ton ellhniko xoro tou Internet gia ti etsi den tha pame mprosta. Tetoia atoma sto eksoteriko ta kremane sthn platia tou xoriou.
Tha kano kai sxetikh anafora gia to http://www.mnp.gr sthn Εθνικής Επιτροπής Τηλεπικοινωνιών και Ταχ. kathos kai sto ΙΠ-ΙΤΕkai tha tous parakaleso na baloun kai tis sxetikes kiroseis. Ego kai oi files mou agonozomaste gia ena katharo kai kalo Internet.
Sinxaritiria kai ston hyperhosting pou agonizete gia auto to forum. Eimaste fan sou :P

Άβαταρ μέλους
tsiger
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tsiger » 21 Ιαν 2003 13:35

entaxei, an kapoios thelei na vrei etaireia web hosting simainei oti exei tin apeiroelaxisth peira sto internet. twra an kapoios empisteutei etaireia pou gia na plirwseis se stelnei sto paypal, proswpika to thewrw vlakwdes. Einai pasifanes oti den prokeitai gia etaireia alla gia proxeirodouleia.

sinexiste na tsakwneste agnwiste me :D

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxinas » 21 Ιαν 2003 20:03

Pantokrator, tha ithela na se rotiso kati. Me vasi fisika to oti den xorai amfivolia oti exis mia kapia sxesi me elliniki eteria hosting. I erotisi lipon einai i exis kai min to parexigisis dioti exo pi polles fores oti auti einai mia apo tis megaliteres apories pou exo: Posous filoxenis stin selida sou? Kai deuteron, ean einai mono auto to antikimeno sou, pio einai to etisio sou eisodima? Thelo pragmatika na do an axizi ton kopo na sfazonte oi mikromesees epixirisis metaxi tous gia to pios tha pari 50 i 100 euro parapano ton xrono.
Ipothetontas oti exis as poume 1.000.000 drx eisodima, plironontas mono gia tin static IP ston OTE 150.000 ton mina (?peripou?) ti kerdos iparxi gia tin eteria?

P.S. Tha itan poli endiaferon mou fenete mia sinantisi metaxi ton melon alli mia fora, etsi oste na mporoume na xeroume pios mpori na lei katamata ston allon auta pou grafi edo. I gia na to theso kalitera gia na min parexigitho, autos pou den exi na kripsi kati, den fovate tipota. Perimeno simetoxes Gianni!

Filika

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 22 Ιαν 2003 00:30

xexexe....
thnx thn (ton) greek girl telos pantwn opoios einai gia ta kala tou logia...

tha sou apantysw sxetika .... gia rikse kai mia matia trigyrw sou kai des ti paizei....
exeis parei esy proswpika webhosting apo emas gia na mas kathgoriseis???
thes na sou kanw mia minish gia psebdh kathgoria??? h mipws thes na sou stylw se e-mail ola ta sxetika engrafa pou xriazonte gia na mporoume na dinoume webhosting???

mathe kasti koritsaki mou mhn mhlas kai les pragmata pou den ksereis mporei na bretheis mplegmenh kai xrewmenh... loipon mallon den exeis diabasei kapoia post dika mou ... mathe loipon oti egw proswpika bohthaw kai den asxoloume me to webhosting ... pantou mesa eimai kai pouthena... ean exeis dei sta post pou exw kanei kata kairous den poulaw se kanena webhosting kai osoi mou exoun zhtisei tsampa tous exw dwsei... o filos mou alex asxolite kathara me ayto to thema kai se diabebewnw exei ola ta sxetika engrafa pou xriazonte ... oso gia to mnp.gr pou exete lisaksei oloi sas gia rixte kai mia matia sto dialer.gr ...
mipws einai to idio site??? mipws kai ayto einai diko mou... ante na brei kanenas akrh me ayto to thema....
kai den mou les kai to allo...
graftikes pote sto mnp.gr kai den se plhrwsa??? apo thn sthgmh pou douleyeis gia ayto to thema tha pareis kai ta analoga leyta pou sou antistixoun .... gia mathe prwta merika pragmatakia kai meta mhla ... mporei na bretheis pro ekplhksewn xwris na to katalabeis ... koritsaki mou...
ante loipon na kaneis kati kalytero sto ellhniko net kai mhn kathese na xaneis ton xrono sou me to kathe site....
ti eisai o roben tou diktyou??? ante katse spitaki sou kai pare kanena filo sou na pate gia kafe ... mia shmboulh sou dinw egw....

kante kati allo genika edw mesa egw pote den poulisa pote tipota se kanenan oso gia to e-mail mou to xrhsimopoioun ala 3-4 atoma ....

oti thelete na me rwtisete edw eimai egw....
8) 8) 8) 8)

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 22 Ιαν 2003 18:30

Παιδιά ηρεμήστε!

Καταρχήν θέλω να πώ τα εξής:

greek girl: Το γεγονός οτι κάποιος παρέχει web hosting και έχει και ένα adult site δεν σημαίνει τίποτα. Το ένα δεν μειώνει το άλλο. Παράδειγμα το dialer.gr (που ανέφερε ο crackgr) ανήκει στο netstar.gr (που είναι εταιρία παροχής hosting), πράγμα που φαίνεται αν κάποιος πάει στο dialer.gr, κάνει "view source" και δεί τα headers. Δηλαδή η netstar παρέχει μειωμένες σε ποιότητα υπηρεσίες; Φυσικά και όχι! Από την άλλη σίγουρα όλοι μας θα έχουμε επισκεφτεί κάποια από αυτές τις σελίδες. Εγώ προσωπικά δεν έχω πρόβλημα ούτε το θεωρώ προσβλητικό να αναφέρω κάτι τέτοιο. Εχεις δίκιο όμως για το οτι "φαίνεται" οτι παρέχονται υπηρεσίες χωρίς ασφάλεια, αφού δεν υπάρχει κάποιος άμεσος τρόπος επικοινωνίας στο site τους.

crackgr: Οταν ξεκίνησα τις υπηρεσίες hosting το 2001, περίμενα κάποιο πρόγραμμα επιδοτήσεων ωστε να συμπεριληφθώ σε αυτό. Για αυτό τον σκοπό δεν είχε γίνει κάποια έναρξη στην εφορία και φυσικά δεν έκδιδα παραστατικά. Οι πελάτες μου δεν πλήρωναν τον ΦΠΑ (τον αφαιρούσα από την τιμή) οπότε δεν υπήρχε πρόβλημα. Οσοι ήθελαν τιμολόγιο, εκδιδόταν μέσω φίλου. Σε τέτοια φάση είσαι και εσύ αυτή τη στιγμή από ότι κατάλαβα. Δυστυχώς όμως αυτή η φάση είναι σαν τον στρατό (δεν μπορείς να εξελιχθείς στην δουλειά σου αν δεν τελειώσεις το στρατιωτικό, γιατί αν το κάνεις και μετά πας φαντάρος φτου και από την αρχή!): Μέχρι να κάνεις την έναρξη θα είσαι με την ψυχή στο στόμα. Δεν είναι ιδιαίτερη διαδικασία και θα σου δώσει την ευκαιρία να αναπτυχθείς προς το όφελος της εικόνας που παρέχεις στους πελάτες σου. Αν έβαζες ένα τηλέφωνο επικοινωνίας στο site, αν έδειχνες στον κόσμο το control panel που παρέχεις καθώς και μία λίστα των πελατών σου ωστε να δούν οτι δεν θα είναι οι πρώτοι πελάτες σου τότε θα δείς τις πωλήσεις να αυξάνονται δραματικά. Αν έχει ένα τηλέφωνο ο άλλος οπου θα μπορεί να σε βρίσκει όταν υπάρχει ανάγκη είναι ένα μεγάλο plus. Η έκδοση τιμολογίου και η αποστολή σε φακέλους με το λογότυπο σου πάνω (πίστεψε με δεν στοιχίζουν πολλά) είναι το τέλειο. Πάντα όλα αυτά σε φιλικό τόνο οι παρατηρήσεις μου!

tsiger: Το γεγονός οτι χρησιμοποιεί Paypal για την πληρωμή του δεν είναι κάτι που θα μπορούσα να χαρακτηρίσω προχειροδουλειά. Εγώ προσωπικά το έψαχνα μία περίοδο εκτός των τραπεζικών λογαριασμών που παρέχω, να έδινα τη δυνατότητα και εξόφλησης μέσω paypal, αφού η Verisign κλπ για να παρέχουν απευθείας τη δυνατότητα εξόφλησης μέσω ΠΚ θέλουν να έχεις ένα Americal Merchant Account, πράγμα που για να γίνει πρέπει να έχεις παρουσία στην Αμερική (offshore). Παρότι το Paypal θα βοηθούσε (δεν θα χρειαζόταν ο πελάτης να πήγαινε σε τράπεζα και να περιμένει) δεν βρήκα άκρη για να παίζει με ελληνικές τράπεζες. Τουλάχιστον συγχαίρω τον crackgr γιατί βρήκε άκρη εκεί που κόλλησα εγώ! Από την άλλη, αν υπάρχει μόνο Paypal για τρόπο πληρωμής όπως έχει ο crackgr τότε ναι, με ξενίζει λίγο. Πάντως εγώ τελικά απευθύνθηκα στην Eurobank μέσω της οποίας τέλη Ιανουαρίου θα αρχίσω επιτέλους να δέχομαι πιστωτικές κάρτες.

telxinas: Παίρνω το θάρρος να απαντήσω στις ερωτήσεις που έθεσες: Στην Ελλάδα εκτός από τις εταιρίες που παρέχουν και συνδρομές στο Internet, μόνο δύο εταιρίες έχουν servers. Ολοι οι υπόλοιποι ενοικιάζουμε servers από το εξωτερικό, αφού εκεί το bandwith είναι πολύ φτηνό. Μια εταιρία πχ δίνει €500 το μήνα για 512kbps και χρησιμοποιεί δικά της μηχανήματα. Εγώ πχ δίνω €450 το μήνα και στην Αμερική μου δίνουν δικό τους μηχάνημα με 10mbps γραμμή (δοκιμασμένη με download από mirror.ac.uk), πολλαπλές συνδέσεις (οπότε αν βγεί μία off θα εξυπηρετούνται από τις άλλες), το πιο φιλικό control panel που έχω συναντήσει κλπ. Οσο για τα έσοδα που αναφέρεις, είναι αρκετά ωστε να μπορώ να πω με σιγουριά οτι θα υπάρχω και για τα επόμενα χρόνια. Οι δικοί μου πελάτες είναι κοντά σε τριψήφιο αριθμό, διατήρηση της πελατειακής βάσης κατά 97% το τελευταίο εξάμηνο και αύξηση της κατά 20%. Τα νούμερα χωρίς τους μεταπωλητές, οι οποίοι δουλεύουν ξεχωριστά από εσένα και όσο πιο πολύ δουλεύουν τόσο καλύτερα για όλους μας. Οσο για το meeting εγώ προσωπικά είμαι μέσα. Ουδέποτε κρύφτηκα πίσω από ένα ψευδώνυμο αφού πάντα υπογράφω με το ονοματεπώνυμο μου και το τηλέφωνο που μπορεί να με βρεί όποιος έχει παράπονο φαίνεται στο site (801-11-49737) :D

Για να τελειώσει αυτή η συζήτηση πιστεύω οτι κακώς ξεκίνησε το συγκεκριμένο topic από τον Παντωκράτωρ. Πάντα αναφέρω την γνώμη μου και είμαι ανοικτός σε παρατηρήσεις!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gvard την 22 Ιαν 2003 18:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος
Φιλοξενία ιστοσελίδων - Cloud Servers στην Ελλάδα

Άβαταρ μέλους
PANTOKRATOR
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PANTOKRATOR » 22 Ιαν 2003 18:38

Sorry,

file den einai dikia mou h etairia, (kai einai ontos etairia kai oxi mia klika),
ego eimai enas texnikos (Admin) gia ton/tous server.
Ta esodimata mas den ta ksero , kai an ta hksera mhn to paraksegisies de tha ta elega.
Poios hpe oti exei h etairia mas server me sindesh tou ote?? kai oti brisketai ellada?

Se Ayto pou symfono mazi sou, einai oti den prepei na fobame an den kribo kati, ala fobamai omos giati den einai opos anafera dikia mou etairia kai de mporo na anafero mia etairia (edo kai 2,5 xronia sthn agora).
den eipa pote oti h etairia mas einai kalyterh apo tis alles (toulaxiston kalyterh apo to www.greek-hosting.com sto design)
ego apla ksero ton xoro ayths ths epixeirishs kai hthela na sxoliaso kapoioous pou to pezoun polh eideikoi

cu

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 23 Ιαν 2003 00:40

gvard έγραψε:το dialer.gr (που ανέφερε ο crackgr) ανήκει στο netstar.gr (που είναι εταιρία παροχής hosting), πράγμα που φαίνεται αν κάποιος πάει στο dialer.gr, κάνει "view source" και δεί τα headers. Δηλαδή η netstar παρέχει μειωμένες σε ποιότητα υπηρεσίες; Φυσικά και όχι!
Εμένα το ότι προσπαθεί να βγάλει λεφτά από τσόντες δεν μου αφήνει και την καλύτερη εντύπωση για την εταιρεία. Υπάρχει μια δόση τυχοδιωκτισμού και τάση για εύκολο χρήμα... Ο "Ψωμιάδης" από την άλλη θα γούσταρε πολύ.. γούστα είναι αυτά...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 23 Ιαν 2003 01:43

ta tsontosites ta vrisko kali idea vitrinas gia eteries web hosting. I Xeiloudaki exei idi klisi mia ksekoli stasi gia to hol.gr
Afou oi "eteries" exoun idi ginei polles, prepei pleon na kavlonoun kai ligo ton pelati :))

AAx auto to forum einai apolafsi. Vevea akouo kai kati alla koufa sxetika me kataggelies stin EETT kai miniseis. Kala re paidia entaksei, paei kala pou pistevete oti eiste epixeirimaties, alla mi zeite entelos mia virtual reality. Den kserete oti i leksi "diadiktio" den iparxei se kanena nomiko vivlio, oute kan stin eforia?

Meta to cyber sex i to cyber masturbating ginontai oloi cyber epixeirimaties kai cyber dikigoroi.

greek girl

Δημοσίευση από greek girl » 23 Ιαν 2003 18:01

Kala re John Sclavos kai tote esi ti kaneis me tis tsontes sou sto top site sou?
ego eimai antitheth stis tsontes alla ayto diloneis kai esi. Omos alla blepo ego sto top site list sou <<<Οι Καλύτερες Ελληνικές Underground Ιστοσελίδες>>> me link http://www.freestuff.gr/top.gr/underground.php
aytous tora ti toys theleis eki les kai den katalabaineis ti ginete. Tha sou po ego loipon. Parapano apo 20 sites anikoun se 2 atoma opos o legomenos crack gr kai se alous. Ase pou oi misoi exoun balei ta link tous gia na bgazoun xrhmata. Kai sxedon oi protes kanoun kai kala kati blakies anagkastikhs psifous (se popup) h alles texnikes gia na einai protes sto top list sou John . Esi to ksereis auto kai nomizo oti etsi xalaei h selida sou . Alla giati to afineis na ginete ayto?? giati se simferei . Etsi erxonte perisotera atoma sto freestuff . Pragma pou simenei perissotera xrhmata kai gai to freestuff etsi den einai????? Den leo kalos eise kai ta sites sou einai apo ta kalutera sto internet. Prosfereis kai omorfeneis to diadiktyo. Omos mhn diloneis pragmata sta opoia simetexeis kai esei kapos. Opos to dialer kai opos mnp.gr (to xirotero apo olles tis blakies sto internet me ta apesia banner tou) .Toulaxiston oi alloi den exoun fotografies.

Mipos tha ithele na dei o psomiadhs sto top site sou John :roll:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 23 Ιαν 2003 21:39

Τα λεφτά που μου δίνει το TOP 100 συνολικά είναι:
21/01/2003 $ 0.321000
20/01/2003 $ 0.365000
19/01/2003 $ 0.310000
18/01/2003 $ 0.334000
17/01/2003 $ 0.338000
16/01/2003 $ 0.434000
Το 80% αυτών των χρημάτων μου το δίνει το underground οπότε εάν το κλείσω θα καταστραφώ... :P

Το ποσό αυτό μου δίνει, όπως καταλαβαίνεις κι εσύ, την άνεση να σας γράφω αυτά τα μηνύματα από το εξοχικό μου στο Μονακό πίνοντας το μαρτίνι μου και ατενίζοντας το απέραντο της θάλασσας χωρίς σκοτούρες και ανησυχία για το μέλλον μου. :lol:

Τώρα χωρίς πλάκα το underground ήταν ένας καλός τρόπος να κρατήσω το http://www.freestuff.gr/top.gr/topsites.php καθαρό και να μην έχω σκοτούρες στο κεφάλι μου (να μπαίνω κάθε μέρα και να διαγράφω τα xxx sites από το κανονικό TOP-100. Ίσως να μη το ξέρεις, αλλά το Internet και οι σελίδες που έχω δεν είναι το επάγγελμά μου αλλά το hobby μου και δεν έχω τον άπειρο χρόνο για να τα κάνω όλα... :wink:

Τα bannerακια που βλέπεις αυτή την στιγμή στις σελίδες του freestuff, way και gamesway δεν είναι κανένα πληρωμένο! Είναι όλα από ανταλλαγές... 8)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 24 Ιαν 2003 01:16

ti na pw egw re paidia????

den thelw na asxolithw me ayta pou me kathgorei o kathenas....

den asxoloume me tipota ksana... mporei na pei oti thelei o kathenas " Eleytherh gnwmh " pou leme....

oso gia thn (ton) greek girl opoios einai telws pantwn mporei na pei oti thelei alla den prepei na kathgorei thn dikia mou etairia, ean thelei as mou kanei kai mynhsh ... etsi tha exw kai thn efkairia na ta poume kai apo konta... na gnwrisei kai poios eimai h poioi eimaste kai ti exoume....

tha ths kanw kai mia wraia mhnhsh gia disfimish kai meta ta leme...

idh exw kanei mia shzitish me dikigoro.. ean thes shnexiseto ....
edw eimai egw....

8) 8) 8)

xvs

Δημοσίευση από xvs » 24 Ιαν 2003 02:02

Ρε παιδια αφήστε το τώρα με τον crackgr βρήκατε να τα βάλετε? Αν τόσο πολύ σας πειράζει το πορνό στο net ας πάτε να κάνετε μήνυση στα μεγάλα site. Και αν είναι ή δεν είναι απατεώνας αυτό αφήστε το να δείξει. Το καλό με το ιντερνετ είναι οτι έχεις πολλές επιλογές, βρείτε λοιπόν άλλη εταιρεία αν δε σας κάνει η δική του και αν όντως δεν προσφέρει καλές υπηρεσίες αφήστε να μπλέξει με τους πελάτες του. Δε μπορώ να καταλάβω την επιμονή σας μήπως έχετε και εσείς κανα τσοντοsite και φοβάστε μη σας πάρει κοσμο? Χαλαρώστε... :pint:

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 24 Ιαν 2003 03:20

kala ta les alla poios se akouei???

astous na lene oti theloun...

apo thn mia mpenei kai apo thn allh bgenei kanonika agw kai oi pelates mou kseroun ean tous prosferw kales ypiresies kai tha to krhnei kapoios dikos mou pelaths mono ayto to thema..... :wink: :wink:

egw outos h aliws den poulaw hosting apo edw... kai oso gia to design tha deite dhl ean to alaksw ti tha erthete kai eseis gia pelates????

to design metraei se mia etairia hosting h ypiresies pou prosferei???

egw pantws den to katalabenw...

to design alazei sto greek-hosting kai sto mnp... na doume meta ti tha exete na peite oloi sas...
tha sas thn anaghlw thn nea enarksh twn selidwn don't worry, be happy!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες