crack gr :-)

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 11 Φεβ 2003 16:52

Κώδικας: Επιλογή όλων

greek girl: Molis gnorisei kapoios apo esas mia gkomena gia paradeigma tha ta paratisei kai tha kremasei kai ollous autous. 
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
Kala afto egrapse! Den exo dei kopela na ta xonei toso poli se "webmaster" xaxaxaxaxa.

Katarxhn crackgr epidi sas 3ero poli kala (esena kai ton alex kai olh thn parea apo to mnp/grnet) afto pou kanete den einai kai poli nomimo etsi? Okei gousto tou kathenos na poulaei oti goustarei kai prepei pistevo aftos pou tha endiaferthei na agorasei mia yphresia apo to internet na PSAKSEI para poli kala kai na mathei ti agorazei! Apo ekei kai pera tha fanei pios einai o kalos kai pios o kakos ths ypotheshs.

gvard: exeis dhmiourgisei mia poli aksiologh etairia kai ta synxaritiria mou gia afth. Kai ego exo merika mhxanhmata se amerikanikes/kanadezikes etairies kai mallon tha parameinw ekei mias kai sthn ellada exei paei poli strava to olo thema.... kai den milao gia tis times kurios...alla gia to support. Einai apistefto poso anaksiopistoi einai oloi oi providers (den thelo na anafero etairies ta kserete kai eseis).

Tha ithela na sou episimano de na protimiseis kati se dedicated hosting
gia na exeis eksoloklhrou diko sou elenxo sto mhxanhma kai oxi apla ena control panel. (Tha epikoinonisoume sto e-mail)

Tha erthei kaneis sas sthn COMDEX thn Pempth?

Άβαταρ μέλους
viktoras
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από viktoras » 11 Φεβ 2003 17:15

moi, mister indefix;p
a nai... mazi 8a pame;p

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 11 Φεβ 2003 21:24

iNDEF&X έγραψε:
Tha ithela na sou episimano de na protimiseis kati se dedicated hosting
gia na exeis eksoloklhrou diko sou elenxo sto mhxanhma kai oxi apla ena control panel. (Tha epikoinonisoume sto e-mail)
Καλησπέρα,

Ηδη ενοικιάζω dedicated server στον οποίο έχω full root access privileges. Από εκεί και πέρα το control panel που παρέχω στους πελάτες μου είναι κάτι το διαφορετικό. Θα χαρώ να τα πούμε μέσω e-mail :)
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος
Φιλοξενία ιστοσελίδων - Cloud Servers στην Ελλάδα

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 11 Φεβ 2003 22:10

Nomiza pos eixes akoma to control panel ths alabanza. Mallon kano lathos:) Dedicated servers einai oti kalitero pantos.

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greekbytes » 11 Φεβ 2003 22:47

Διάβασα προσεκτικά όλα τα μηνύματα σε αυτό το thread και ξεχώρισα μεταξύ άλλων φράσεις, απειλές, ποινικές κυρώσεις και άλλα "όμορφα" που συνθέτουν ένα τρομερό ανταγωνιστικό πανηγύρι παροχέων υπηρεσιών διαδικτύου. (Τι είπα ο ανθρωπας?).. Αυτό που προτείνω εγώ είναι αφού έπεσαν κάπως οι τόνοι να μη συνεχίζονται θέματα περι την αξιοπιστία συγκεκριμένων εταιριών και "εταιριών". Ολοι μας λίγο πολύ μπορούμε να καταλάβουμε αν η εταιρία που μας παρουσιάζεται έχει σοβαρότητα και κύρος. Δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να δημιουργούνται διαμάχες όταν έκαστος κάνει τη δουλειά του όπως νομίζει οτι πρέπει.

Συμφωνώ απόλυτα με την επιλογή του J.Sclavos για την "udnerground toplist γιατί χωρίς αυτή όλα τα πορνο-sites της θα βρίσκονταν στην κανονική:
Τώρα χωρίς πλάκα το underground ήταν ένας καλός τρόπος να κρατήσω το http://www.freestuff.gr/top.gr/topsites.php καθαρό και να μην έχω σκοτούρες στο κεφάλι μου (να μπαίνω κάθε μέρα και να διαγράφω τα xxx sites από το κανονικό TOP-100.

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 12 Φεβ 2003 14:39

iNDEF&X έγραψε:Nomiza pos eixes akoma to control panel ths alabanza. Mallon kano lathos:) Dedicated servers einai oti kalitero pantos.
Καλημέρα,

Ο dedicated server είναι από την Alabanza. Οι πελάτες μου έχουν το control panel της (demo του οποίου υπάρχει και στο site μου) αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι εγώ έχω το ίδιο control panel! Εχω ένα control panel που το ονομάζουν DSM αλλά έχω και root πρόσβαση στο shell για τις δύσκολες ώρες :)
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος
Φιλοξενία ιστοσελίδων - Cloud Servers στην Ελλάδα

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 12 Φεβ 2003 16:32

Nai nai ta 3ero pos einai :) Apla nomiza pos den eixes root access gi afto to elega

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες