Ανάγκη για αίμα 0- ΜΗΔΕΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
random

Δημοσίευση από random » 25 Οκτ 2006 02:37

Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος, λεπτομέρειες εδώ
http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=163587

Γιάννης Platano έγραψε:Φιλοι μου ζηταω την βοηθεια σας.Νοσηλευομουν στο Αττικο νοσοκομειο 10 μερες για χειρουργικη επεμβαση αποκαταστασης καταγματος σπονδυλου Ο1 και 3 φορες αναβληθηκε το χειρουργειο γιατι ενω ειχαν δωσει αιμα για μενα φιλοι και συναδελφοι κανεις δεν ειχε την σπανια ομαδα μου Ο ρεζους αρνητικο.

Σημερα μου εδωσαν εξητηριο .Αν καποιος ειναι αιμοδοτης και εχει την ιδια ομαδα θα του ημουν υποχρεος να δωσει. Το αιμα πρεπει να δοθει μονο στο Κρατικο Νικαιας γιατι το Αττικο δεν εχει αιμοδοσια. Εννοειτε οτι αν καποιος μπορει θα τον παω και θα τον γυρισω σπιτι του.Χρειαζομαι 5 φιαλες.
Αν καποιος φιλος μπορει ας επικοινωνησει μαζι μου με pm.Ειμαι αιμοδοτης 20 χρονια και εχω γεμισει δυο καρτες και τωρα που το θελω δεν βρισκω.

Ευχαριστω προκαταβολικα και ζητω συγνωμη για τυχον ενοχληση.
μπορειτε να δειτε το προφιλ του Γιαννη στο http://www.insomnia.gr/vb3/member.php?u=2288
και να στειλετε pm. (χρειαζεται εγγραφή)

Αν δεν θελετε να εγγραφείτε στο insomnia (δωρεάν ειναι), και ξέρετε κάποιον δότη με ομάδα Μηδεν Αρνητικό,

στειλτε μου εδώ,στο freestuff, ενα προσωπικο μηνύμα , και θα του το διαβιβάσω.
γραψτε μεσα ενα πραγματικό e-mail ή ενα τηλεφωνο για να επικοινωνησετε απευθειας.

Ευχαριστω

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 25 Οκτ 2006 11:14

καλημερα δεν νομιζω να ταιριαζει εδω το θεμα
μηπως να παει στο Επικαιροτητα και Διαφορες συζητησεις ?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες