Αναβάθμιση PC!

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας κάποια από τις συσκευές που απαρτίζουν τους Η/Υ μας.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
N_Bestgirl

Αναβάθμιση PC!

Δημοσίευση από N_Bestgirl » 26 Οκτ 2006 11:32

Λοιπόν παιδία.... Hi! Είμαι νέο μέλος! ΚΑλώς σας βρήκα! :wink:

Θέλω βοήθεια...
Σκέφτομαι να αναβαθμίσω το συστημά μου σε κάτι Super! :kaloe: Φαντάζομαι παρόμοια θεματα θα εχουν γραφτεί πολλα... αλλα επιδή συνέχεια βγαίνουν καλύτερα πράγματα σε καλύτερες τιμές προτιμω μια άμεση ερώτηση! :wink:

Ακούω προτάσεις σε μητρική επεξεργαστή, μνήμες κλπ... Δε με νοιάζει τόσο η τιμή (ντάξει δε λέμε και να ξεπαραδιαστούμε τελείως! :P) Αλλα αν είναι λίγο τσουχτερο αλλα καλό δε με πειράζει! Βασικά σκέφτομαι να περάσω σε Amd ή P4 Dual core

Το Pc που εχω τώρα είναι ena P3 sta 500mhz me 192mb mnhmh (kalo sthn epoxh tou! :P)

Ααααα επισης να πω οτι το ταράζω το PC!!! :roll: Δηλ ανοιχτο 24/24, χρήση server Hub, σπάω dvd και τα περνάω σε δισκάκια, έπαιζα κανένα game όταν μπορούσα :P Γιατί τώρα ενα τέτοιο PC και με Xp επάνω καταλαβαίνεται οτι δεν αντέχει και games! Μόνο mame! Γενικά τα κάνω ολα :hammer: οπότε θελω κάτι πολύ καλό! :lol:

Thanks!

Άβαταρ μέλους
PanosIlio
Honorary Member
Επικοινωνία:

Αναβάθμιση PC!

Δημοσίευση από PanosIlio » 26 Οκτ 2006 13:26

Διάβασε εδώ και θα δεις καλές και αρκετές προτάσεις.

http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=24805

Και πες και γιατί θα το χρησιμοποιήσεις, περίπου τι budget έχεις, για να μπορέσουν τα παιδιά να σε βοηθήσουν καλύτερα.
Εικόνα

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.

N_Bestgirl

Αναβάθμιση PC!

Δημοσίευση από N_Bestgirl » 26 Οκτ 2006 22:19

1500 περιπου

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Αναβάθμιση PC!

Δημοσίευση από deninho » 27 Οκτ 2006 00:14

μπορείς να δώσεις και σύνθεση του υπάρχοντος pc? Οθόνη, πληκτρολόγιο, ποντίκι κλπ έχεις (θα κρατήσεις)?

Απάντηση

Επιστροφή στο “PC Hardware”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες